Kategorie: / Komputery / Książki / Biuro

Promise.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.67
opinie o Promise.com.pl
2019-01-12

to kompletne dno. Kupowałem w tym sklepie kilka lat temu, nie miałem żadnych problemów, do głowy mi nie przyszło sprawdzać opinie. Zamówiłem towar tydzień temu, dwa razy dzwoniłem ... echo..., a te burki, nie potrafią ustalić czy mają w magazynie, czy nie? ... a przecież " w trosce o dobro klienta, niektóre rozmowy mogą być nagrywane"... NIC NIE KUPUJCIE W TYM SKLEPIE!!!!!

2 / 5 2018-10-13

Microsoft Office2007 Prof Plus w edu-akcji zamówiłem 19 sierpnia 2010 r. - tj. złożyłem komplet dokumentów, opłaciłem fakturę proforma itd. Jest 7 września a towaru nie otrzymałam. Kontakt ze sprzedawcą (w akcji edu) marny (pan przy telefonie tylko przytakuje). Pomimo zapewnień nie oddzwaniają. Zażądali płatności z góry i teraz mają mnie głęboko... Generalnie nie polecam - strata czasu, nerwów i pieniędzy.

1 / 5 2018-06-30

Zamówienie 20 listopada, po wcześniejszym telefonicznym potwierdzeniu dostępności towaru. Towar otrzymuje 3 grudnia. Trzy razy telefony do sklepu, po pierwszym przesyłka miała być wysłana następnego dnia po telefonie - nic z tego, po drugim sklep miał się kontaktować telefonicznie w celu wyjaśnienia - brak kontaktu, dopiero po trzecim udało się nadać sklepowi przesyłkę. A żeby było śmiesznie zamiast oryginału faktury otrzymałem kopię, obiecali nadesłać duplikat więc czekam.

2018-06-01

Towar zamówiony o godz. 11.00 w poniedziałek dnia następnego był już u mnie przed południem. No i ceny ciekawe...:)

2 / 5 2017-07-02

Kiepsko niski poziom jakości obsługi klienta. Gburowaty konsultant i kompletny brak profasjonalizmu. NIE POLECAM!

2017-06-03

Zamówienie złożone 01.09. Przesyłki nie otrzymałam do dzisiaj (09.13). Sklep ani nie oddzwania (pomimo obiecanek, że "tak oczywiście oddzwonimy do pani"...), ani nawet nie odpowiada na maile. To ja muszę ciągle dzwonić i dopominać się o dostarczenie towaru za który i za którego transport w końcu sama zapłaciłam, firma natomiast najwidoczniej działa wg zasady - "jak tylko położymy łapę na pieniądzach mamy gdzieś klienta".... Opinia: nie ryzykować, omijać z daleka.

Rzetelne opinie o Promise.com.pl

Promise.com.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.promise.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 355 16 14

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie