Kategorie: / Komputery i Internet / Usługi

Sitepromotor Przemysław Uliasz Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Sitepromotor Przemysław Uliasz
5 / 5 2018-09-14

Firma wykazała się wysokimi kwalifikacjami jak i rzetelnością oraz terminowością w wykonywanym zleceniu. Polecam.

5 / 5 2018-09-07

Chciałem gorąco zarekomendować firmę Sitepromotor Przemysław Uliasz jako solidnego i rzetelnego partnera - firma Sitepromotor pracuje w sposób terminowy i profesjonalny, a atmosfera współpracy jest niezwykle przyjemna. Zamierzam jeszcze nie raz korzystać z jej usług.

5 / 5 2018-03-24

Polecam firmę SitePromotor Przemysław Uliasz jako rzetelnego partnera w biznesie oraz skuteczną agencję zajmującą się pozycjonowaniem. Na nasze zlecenie firma pozycjonuje wiele fraz, które zawsze zwracane są wysoko w wynikach wyszukiwania. Zlecane prace SitePromotor wykonuje szybko i sumiennie, a atmosfera współpracy jest bardzo dobra. www.proxart.pl

2017-08-09

Wieloletnia wspólpraca związana z pozycjonowaniem firmy w internecie oraz doradztwo związane z stronami www pozwala firmie Drabex bardzo pozytywnie zaopiniować działalność firmy SITEPROMOTOR. Oferują oni najwyszszą jakość usług, terminowość ich wykonania oraz fachowe doradztwo. Działają w sposób kompleksowy i zorganizowany. Firma godna polecenia !!!

5 / 5 2017-08-02

Z firmą SitePromotor Przemysław Uliasz współpracujemy w zakresie reklamy internetowej od ponad 4 lat. Wszelkie zlecone prace zostały wykonane terminowo i profesjonalnie. Polecam.

5 / 5 2017-05-17

Jestem zadowolony z obsługi firmy Sitepromotor. Terminowość, wywiązywanie się z zobowiązań, oraz profesjonalizm to jedno z niewielu cech jakimi charakteryzuje się firma Pana Przemysława Uliasza. Dodatkowo miła atmosfera, oraz szybkie efekty świadczonych usług Sitepromotor powodują, iż rekomendujemy ich jako rzetelnych w biznesie.

Rzetelne opinie o Sitepromotor Przemysław Uliasz

Sitepromotor Przemysław Uliasz

Siedziba
Dzierżoniów

WWW
http://www.pozycjonowanie.biz.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48608054-626

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie