Kategorie: / Komputery / Foto

Sklep.optimeks.com.pl

4.50/5.00 - ilość ocen: 4
2019-01-08

stosują wabik cenowy w skąpcu a w sklepie brak towaru w cenie podanej jako najniższa w skapcu.Jest to podstawa do wzbudzenia wątpliwości co do uczciwości tego sklepu

5 / 5 2018-05-20

Zakupiłem 2 miesiące temu cały zestaw komputerowy w tym sklepie w systemie ratalnym.Paczke dostałem kurierem po 2 dniach.Wszystko działa narazie świetnie.Jestem w pełni zadowolony.Bardzo dobry kontakt telefoniczny,pełen profesjonalizm.Polecam zakupy w tym sklepie-jeszcze dołożyli mi gratisa w postaci czarnego tuszu do drukarki(nowiutki kardridż)

5 / 5 2018-03-10

Zakupiłem grafikę w tym sklepie. Towar doszedł na 3 dzień. Specyfikacja zgodna z opisem na stronie. Załączona gwarancja. Dobry kontakt telefoniczny i na gg. W sumie spoko polecam.

3 / 5 2017-12-21

Niestety moja opinia nie będzie pozytywna,pomijając ceny które nie należą do niskich ale nie to jest problemem bo nikt nie zmusza nikogo do zakupów ale już reklamacja szczerze odradzam.Ja reklmowałem kartę bezprzewodową D-link w sumie trzy razy.Za drugim razem pan z serwisu sugerował że to ja uszkodziłem kartę(chociaż producent reklamację uznał bez zastrzeżen)i żebym najlepiej sam ją reklamował-kpina.Niestety odradzam bo w razie reklamacji możesz mieć te same problemy.Niestety takie sklepy mogą jeszcze istnieć tylko w takich małych miasteczkach jak Jasło bo nie mają konkurencji.

5 / 5 2017-12-16

Ten sklep jest najlepszy w Jaśle. Super obsługa i zaro problemów!

2017-07-01

Oszuści: Podają ceny wabiki na skąpcu, po wejściu na oficjalną stronę i zamówieniu towaru na drógi dzień przy zapytaniu o czas ralizacji, sprzedawcał wspomniał że wkradł się błąd na skąpca i cena jest inna. Wogóle sobie z tego nic nie robił a informacja była tak lakoniczna jajby chodziło o jakiś banał! Na skąpcu i w ceniku podali cene 2272.57 a wrzeczywistości wynosiła 3310 Niewiarygodny i nierzetelny sklep stosjący ceny wabiki, ostrzegam.

Sklep.optimeks.com.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie