Kategorie: / Komputery / Hobby

Sklep.skyrc.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Sklep.skyrc.pl
5 / 5 2022-10-27

Znajdują się tutaj opinie zarówno o czołowych firmach, jak również o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Dobrze, że istnieją tego typu serwisy.

5 / 5 2022-02-10

Bardzo cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym użytkownikom w znalezieniu trafiającego w oczekiwania produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście sprawdzonego sklepu. Dużym plusem tego serwisu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania opinii. Opinia zostaje niemal natychmiast opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-12-28

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ocenzurowane czy nawet wykasowane przez właściciela portalu. Na tej platformie wszystkie moje opinie stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firemki, czy jakiegoś imperium. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

5 / 5 2021-07-30

Sprawdzam i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one poddane korekcie czy wręcz ukryte przez administratora serwisu. Na tej stronie wszelkie moje komentarze zostają zamieszczone niemal od razu po wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej marki, czy jakiegoś imperium. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

Rzetelne opinie o Sklep.skyrc.pl

Sklep.skyrc.pl

Siedziba
Zduńska Wola

WWW
http://sklep.skyrc.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie