Kategorie: / Odzież i Obuwie / Artykuły Medyczne / Żywność

Sklep.zrobieforme.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.00
opinie o Sklep.zrobieforme.pl
2017-12-26

Zamówiłam paczkę na stronie www.zrobieforme.pl z wysyłką do Niemiec (10.01.2017), kwota 331.07 zł oczywiście paczki do dziś nie otrzymałam. Na początku otrzymywałam odpowiedzi od tej firmy, że nie wiedzą co się dzieje, bo paczka została wysłana , że to sprawdzą i odezwą się do mnie. Kiedy poprosiłam o numer nadania paczki, kontakt się urwał. Pisałam na ich social mediach gdzie zostałam zablokowana. Dzwoniłam też pod numer podany w regulaminie jako kontaktowy,ale Pan twierdzi że on nie jest odpowiedzialny za sklep tylko za instagram. Tylko instagram jest ewidentnie podpięty pod firmę. Kręcą i ściemniają.

2 / 5 2017-10-24

Sklep poniżej krytyki, zamówiłem produkt 17.12, po 4 dniach otrzymałem wiadomość że zamówienie jest kompletowane po czym zero odzewu co się dzieje z zamówieniem. Napisałem maila na którego otrzymałem odpowiedź że osoba ze sklepu sprawdzi co z zamówieniem po czym znowu zero odzewu, dopiero kolejne dwa maile i w końcu zwrot gotówki. Nie polecam

2 / 5 2017-08-23

Zamówiłem na początku roku na stronie sklepu zrobieforme.pl zamówienie na około 91 złotych, głównie suplementy na siłownie. Do dnia dzisiejszego 21.02 nie otrzymałem, zwróciłem się o zwrot gotówki, włącznie z tym, że wspomniałem o ewentualnym skierowaniu sprawy do Rzecznika Praw Konsumentów. Jak grochem o ścianę. Firma Krzak, nie polecam, złodzieje i oszuści. UWAŻAJCIE LEPIEJ BEZPOŚREDNIO OD SAMYCH PRODUCENTÓW!!!

2017-08-18

Złodzieje, nic poza tym. Udają, że nie otrzymali zamówienia albo pieniędzy. Potem, że przesyłka niby jest zgubiona przez firmę kurierską.

Rzetelne opinie o Sklep.zrobieforme.pl

Sklep.zrobieforme.pl

Siedziba
Zielonka

WWW
http://sklep.zrobieforme.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie