Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia / Usługi / Pozostałe

SMS365 Opinie Klientów

5.00/5.00 - ilość ocen: 3
opinie o SMS365
5 / 5 2019-01-20

Warunki pożyczki dobre, w miarę łatwo i szybko mozna otrzymać pożyczkę, lecz obsługa klienta jest na poziomie bardzo niskim. Firma Sms365 swoim nawet starym i doskonale znanym, dotychczas wywiązującym się z terminowej spłaty zobowiązań, klientom nie wyraża zgody na podział chwilówki na raty. A więc tym samym w przypadku wyjątkowo trudnej sytuacji finansowej i losowej w życiu klienta, firma Sms365 całkowicie uniemożliwia rozpoczęcie i pomyślne zakończenie w przyszłości spłaty poprzez mozliwe do poniesienia przez klienta raty. Ponadto firma ta absolutnie nie umożliwia przesłania do Działu Windykacji jakichkolwiek wyjaśnień, dowodów w sprawie problemu klienta z terminową spłatą (na temat przyczyn pojawienia się problemu z terminową spłatą), ponieważ - jak poinformowano mnie telefonicznie w Sms365 - PRAWO na to nie pozwala, aby korespondencja o w tej sprawie była przesyłana drogą mailową. Prawo to zdaniem Sms365 to prawdopodobnie Ustawa o ochronie danych osobowych, z której absolutnie taki zakaz nie wynika. Ponadto gdy dzwoniłam do GIODO i poruszyłam tę sprawę, wywołałam poważne zaskoczenie w pracownicy GIODO z powodu argumentacji firmy Sms365 w sprawie braku możliwości przesyłania maili w tej sprawie. Ponadto firma ta przesyła do mnie (i domyślam się, że nie tylko do mnie) korespondencję związaną z windykacją na BŁĘDNY adres. Pomimo, że Sms365 jest w posiadaniu prawidłowego i podanego przeze mnie adresu zamieszkania i korespondencyjnego (i sama firma Sms365 nie przeczy temu, że jest w posiadaniu mojego prawidłowego adresu korespondencyjnego), przesłano kierowaną na moje nazwisko korespondencję na błędny adres, a telefonicznie poinformowano mnie, że list polecony został wysłany na adres, który widnieje na moim dowodzie osobistym. I dzieje się tak, pomimo pełnej świadomości Sms365 w sprawie tego, że pod tym adresem nie mieszkam, lecz zamieszkuję i odbieram korespondencję pod podanym przeze mnie i posiadanym przez Sms365 adresem korespondencyjnym. Oczywiście takie działanie firmy Sms365 jest niezgodne z Prawem. Przed chwilą ponownie zadzwoniłam do firmy Sms35, moja rozmówczyni po raz kolejny już potwierdziła mi fakt posiadania przez Sms365 mojego prawidłowego adresu korespondencyjnego. Ale osoba ta nie potrafiła mi odpowiedzieć na pytanie, jakim prawem Sms365 przesyła korespondencję do mnie na błędny adres, skoro posiada mój prawidłowy adres, skutkiem czego list polecony skierowany do mnie został odebrany przez osobę nieupoważnioną pod błędnym adresem. Moja rozmówczyni powiedziała wówczas nieprawdę, że to nie był list polecony, lecz zwykły list. A ja dodałam, że żaden list (ani zwykły, ani polecony) nie ma prawa być przesyłany na błędny adres. Wówczas pracownica Sms365 powiedziała, żebym zadzwoniła w poniedzialek o 9-tej do Działu Windykacji w tej sprawie. Dlatego mówię zdecydowanie NIE dla tej działającej sprzecznie z prawem i unikającej współpracy z nieuchylającym się od spłaty klientem.

2018-12-11

Świetna firma dobrze, ze funkcjonuje na naszym rynku, bo bez niej nie wiem co bym zrobila w ciezkiej sytuacji, w jakiej calkiem niedawno sie znalazlam. teraz pozyczke splacam, ale wszystko odbywa sie w normalnych, ludzkich warunkach i nie mam na co marudzic.

5 / 5 2018-07-08

Pożyczka droga ale zero zbędnych formalności, wszystko do załatwienia szybko przez internet, bez potwierdzeń telefonicznych, wysyłania dokumentów, skanów itp.

5 / 5 2017-12-08

Firma bardzo rzetelna, chciałam wziąć pożyczkę i w ciągu 15 minut zadzwonili do mnie potwierdzili konto i za chwile miałam na koncie, Bardzo sympatyczna obsługa infolinii. Przy spłacie tez nie było problemu, wszystko tak jak było napisane w tabelkach wiec wiedziałam ile mam dokładnie oddać. Polecam te firmę. Korzystam z niej w nagłych sprawach.

2017-08-14

Świetna firma, bardzo dobra obsługa. Pieniądze przelewane na konto bankowe w ekspresowych tempie.

Rzetelne opinie o SMS365

SMS365

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.sms365.pl

Email
[email protected]

Telefon
221005800

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie