Kategorie: / Hobby

Spinnersklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Spinnersklep.pl
5 / 5 2022-10-12

Znajdują się tutaj opinie zarówno o największych firmach, jak również o niewielkich przedsiębiorstwach z mojego regionu. Zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu serwisy.

5 / 5 2021-09-29

Sprawdzam i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one zmienione czy wręcz ukryte przez administratora witryny. Na tej stronie wszelkie moje komentarze są widoczne niemal od razu po wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą rodzinnej marki, czy dużego biznesu. Widać, że się nie boicie. I za to Was szanuję.

5 / 5 2021-03-07

Zanim nacisnę ”zamawiam”, najpierw wchodzę na ten portal i weryfikuję komentarze innych konsumentów na temat konkretnego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2020-11-24

Nie tylko piszę tu opinie o firmach. Dużo częściej je sprawdzam. Dzięki temu miejscu już z 6 razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z antykonsumenckim sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę cieszącą się świetną renomą firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Cieszę się, że jesteście.

Rzetelne opinie o Spinnersklep.pl

Spinnersklep.pl

Siedziba
Świnoujście

WWW
http://spinnersklep.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie