Kategorie: / Odzież i Obuwie / Pozostałe / Zegarki i biżuteria

ZEZOON.PL Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ZEZOON.PL
5 / 5 2021-12-08

Zanim nacisnę ”zamawiam”, najpierw wchodzę tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-06-15

Ogromnie cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym osobom w wyborze dopasowanego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego sprzedawcy. Wiodącym plusem tego miejsca jest, moim zdaniem, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-03-18

Weryfikuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one ocenzurowane czy wręcz ukryte przez administratora platformy. Na tym portalu wszelkie moje oceny pojawiają się niemal od razu po wystawieniu, nieważne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą lokalnej marki, czy potężnego monopolisty. Widać, że się nie boicie. I ja to szanuję.

5 / 5 2021-02-05

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub firm, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Jasne, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale jak widzę, że jakiś sklep ma prawie tylko negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ na bank nie wszystkie są bezzasadne.

Rzetelne opinie o ZEZOON.PL

ZEZOON.PL

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
https://zezoon.pl/

Email
[email protected]

Telefon
518 688 599

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie