Kategorie: / Komputery i Internet / Telefony / Usługi

T-Mobile Opinie Klientów

średnia ocen: 4.50
opinie o T-Mobile
3 / 5 2023-05-25

Moje wrażenia dotyczące T-Mobile są umiarkowane. Internet działa, ale prędkość nie jest imponująca, chociaż wystarcza do przeglądania stron i poczty. Jedyne, czego brakuje, to lepszy zasięg routera WiFi - na parterze mam tylko jedną kreskę sygnału. Wkrótce zmieniam pracę i będę pracował z domu, dlatego rozglądam się już za innym dostawcą internetu. Czy możecie polecić jakiegoś? Wcześniej miałem Airmax Internet i był rewelacyjny we Wrocławiu, ale nie wiem, czy również w Kaliszu będzie działał tak dobrze. Proszę o jakieś sugestie.

5 / 5 2023-05-25

Mam kłopot z routerem od T-Mobile - ciągle się zawiesza. Po restarcie zasilania może działać przez całą dobę, ale po pewnym czasie wraca do tego samego stanu. Czy ktoś miał podobne problemy i ma jakieś porady, bo już mnie to frustruje, a nie mogę żyć samymi problemami.

3 / 5 2023-05-25

Operator internetowy, który przez okres testowy działał idealnie, teraz, po podpisaniu umowy, prezentuje się w sposób średni, ignorując moje reklamacje i sugerując, że problem leży po mojej stronie.

5 / 5 2023-01-02

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem do niedawna tylko w profilu firmy w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-03-24

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o sklepach i wykonawcach usług. Chyba jeszcze częściej je analizuję. Dzięki temu miejscu już z 5 razy uniknąłem wejścia w relację z antykonsumenckim sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie godną zaufania markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Ekstra, że jesteście.

5 / 5 2021-11-27

Jest ok

5 / 5 2021-10-26

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o sklepach i wykonawcach usług. Zapewne częściej je analizuję. Dzięki temu serwisowi już ze 3 razy uniknąłem wejścia w relację z niesolidnym sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie zaangażowaną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Dzięki, że jesteście.

5 / 5 2021-09-15

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich produktach lub usługach przeglądałem do tej pory tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Teraz czytam je każdorazowo też tutaj. Nierzadko opinie są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele można się dowiedzieć o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że właściciele portalu nie cenzurują niczego.

Rzetelne opinie o T-Mobile

T-Mobile

Siedziba
-

WWW
https://www.t-mobile.pl/

Email
-

Telefon
(22) 413 69 96

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie