Kategorie: / Komputery i Internet / Telefony / Usługi

T-Mobile Opinie Klientów

średnia ocen: 4.33
opinie o T-Mobile
3 / 5 2023-05-25

Dostawca internetu, który w trakcie okresu próbnego działał doskonale, teraz, po zawarciu umowy, prezentuje się tylko przeciętnie, ignorując moje skargi i wysuwając insynuacje, że problem jest spowodowany przez moje działania.

3 / 5 2023-05-25

Usługodawca internetowy, który był perfekcyjny podczas okresu próbnego, teraz po złożeniu umowy, nie spełnia moich oczekiwań, ignoruje moje reklamacje i przekonuje mnie, że problem leży po mojej stronie.

5 / 5 2023-05-25

Mam problem z routerem od T-Mobile, który nieustannie się zawiesza. Po ponownym uruchomieniu zasilania może działać przez całą dobę, ale po pewnym czasie wraca do tego samego stanu. Czy ktoś doświadczył podobnych trudności i może podzielić się jakimiś poradami? Jestem już zfrustrowany tym problemem i nie mogę dłużej żyć wyłącznie z tymi trudnościami.

3 / 5 2023-05-25

Moje wrażenia dotyczące T-Mobile są umiarkowane. Internet działa, ale prędkość nie jest imponująca, chociaż wystarcza do przeglądania stron i poczty. Jedyne, czego brakuje, to lepszy zasięg routera WiFi - na parterze mam tylko jedną kreskę sygnału. Wkrótce zmieniam pracę i będę pracował z domu, dlatego rozglądam się już za innym dostawcą internetu. Czy możecie polecić jakiegoś? Wcześniej miałem Airmax Internet i był rewelacyjny we Wrocławiu, ale nie wiem, czy również w Kaliszu będzie działał tak dobrze. Proszę o jakieś sugestie.

5 / 5 2023-01-02

Do niedawna skupiałem się na czytaniu opinii klientów na temat marek i ich produktów lub usług tylko na profilach firmowych w Google i na Facebooku. Jednak teraz, obowiązkowo, sprawdzam je także tutaj. Często zauważam, że te opinie są mało konstruktywne i bardziej oparte na emocjach, przez co nie mają wiele do powiedzenia o samym produkcie. Niemniej jednak, przynajmniej widoczne jest, że moderatorzy strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2022-03-24

Nie tylko publikuję tutaj swoje opinie na temat sklepów i usługodawców, ale również często je analizuję. Dzięki temu miejsca uniknąłem już pięciokrotnie związania się z antykonsumenckim sprzedawcą. Zamiast tego odkryłem rzeczywiście wiarygodną markę, której jestem lojalnym klientem do teraz. Jestem naprawdę zadowolony, że jesteście tutaj.

5 / 5 2021-11-27

Jest ok

5 / 5 2021-10-26

Nie tylko dodaję tu recenzje o sklepach i dostawcach usług. Prawdopodobnie częściej analizuję je. Dzięki tej stronie już trzy razy uniknąłem kontaktu z niegodziwym sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę zaangażowaną firmę, która ma moje lojalne wsparcie do dzisiaj. Dziękuję, że jesteście tutaj.

5 / 5 2021-09-15

Do tej pory tylko przeglądałem recenzje użytkowników na profilach firm na Google i Facebooku, ale teraz zaczynam je czytać również tutaj. Często opinie bywają napisane w emocjonalnym tonie, przez co trudno poznać faktyczną jakość produktów czy usług. Jednak przynajmniej możemy mieć pewność, że właściciele strony nie usuwają żadnych opinii.

Rzetelne opinie o T-Mobile

T-Mobile

Siedziba
-

WWW
https://www.t-mobile.pl/

Email
-

Telefon
(22) 413 69 96

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie