Kategorie: / Komputery / Komputery i Internet / RTV

TestujPredkosc.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o TestujPredkosc.pl
5 / 5 2024-05-16

Intuicyjny, rzetelny test jakości łączy. W naszym mieszkaniu na stałe w zapisanych zakładkach. Testuje nie tylko szybkość downloadu czy szybkość uploadu, ale także ping. Wyświetla wyniki całkowicie prawdziwe. Wiemy, bo porównaliśmy je z wynikami z certyfikowanego testu prędkości internetu. Wyszło niemalże to samo, a nie trzeba było tak długo czekać na rezultaty, rejestrować się ani spełniać innych formalności. W naszym przypadku okazało się, że przyczyną powolnego Internetu jest za duża ilość urządzeń podpiętych do tej samej sieci.

5 / 5 2024-05-15

Polecam ten test każdemu, kto do tej pory wchodził jedynie na stronę speed test net. Błyskawicznie sprawdziłem prędkości internetu Orange - stacjonarnego i mobilnego na wszystkich używanych sprzętach, w domu i firmie. Co ważne, do sprawdzenia szybkości łącza tym narzędziem nie trzeba instalować żadnych programów. Włączasz i niemal od razu otrzymujesz wynik. Ten test speed internet wykazał, że moje łącze nie posiada takich parametrów, jak deklaruje mój operator. Za co więc płacę?! Poważnie rozważam złożenie skargi...

5 / 5 2024-05-15

Zanim trafiłam tutaj sprawdzałam prędkość internetu za pomocą speed testu Google i testu Ookla. Sądzę jednak, że ten tester prędkości łączy gwarantuje bardziej wiarygodne wyniki, mam na myśli, że najbliższe temu, co „czuję” podczas pracy. Okropnie zamulały mi usługi multimedialne. Nie mogłam spokojnie obejrzeć żadnego materiału video. Test prędkości internetu wykazał, że zarówno szybkość downloadu, jak i uploadu nie są tożsame z parametrami, które mi obiecywano! Teraz czekam na stanowisko operatora. Polecam to narzędzie tym bardziej, że można przetestować nie tylko szybkość pobierania i wysyłania danych, ale również pozostałe, istotne parametry.

5 / 5 2024-05-15

Po przejrzeniu chyba dziesiątek różnych propozycji podpisałam umowę na Internet światłowodowy w pakiecie z telewizją UPC w Play’u. Oferta obejmowała łącze do 1 Gb/s. Niezwłocznie po podłączeniu usługi w moim mieszkaniu wykonałam na laptopie UPC test prędkości (obecnie speed test Play). Liczby okazały się nieco niższe niż na papierze, ale jestem w stanie zrozumieć, że deklarowane prędkości i te najczęściej dostępne w praktyce rzadko są tożsame. Dodatkowo przeprowadziłam pomiar prędkości łącza za pomocą Ookla speed testu oraz niezależnego testu z tej strony. Na szczęście UPC speed test pokazał niemal identyczne liczby, więc nie będę składać zażaleń ????. W każdym razie w przyszłości zamierzam zaglądać tylko tutaj, a nie na speed test UPC, ponieważ mam większe zaufanie do testera prędkości łącza, którego współautorem NIE jest mój dostawca internetu.

5 / 5 2024-05-14

Według mnie to naprawdę solidny speed test na komputer. Strona jest prosta i przejrzysta. Klikasz i po dosłownie chwili masz wyniki. W moim przypadku pokrywają się one z rzeczywistymi prędkościami. Oprócz szybkości internetu, dostajesz też ping, buffer delay i jitter.

5 / 5 2024-05-10

Polecam!!! Narzędzie dla mniej i bardziej wymagających użytkowników. Działa podobnie jak mybroadband.co.za speed test – jest tak samo dokładne, szybkie i intuicyjne w obsłudze, bez zbędnych dodatków. Wielkim atutem tego testu jest to, że sprawdzisz nim nie tylko upload/download i ping, ale również buffer delay i jitter.

5 / 5 2023-04-18

Dzięki temu speed testowi użytkownicy mogą łatwo sprawdzić prędkość pobierania i wysyłania danych z ich łącza internetowego. Test prędkości działa poprzez przesłanie plików o znanej wielkości na serwery testowe, a następnie mierzy czas, jaki potrzebny jest na wykonanie tej operacji. Na podstawie wyników pomiarów, narzędzie oblicza szybkość łącza internetowego i informuje użytkowników o rzeczywistej prędkości ich połączenia z internetem. Speed test ten jest szczególnie przydatny, gdy użytkownicy doświadczają spadków prędkości internetu lub chcą upewnić się, że ich łącze działa zgodnie z oczekiwaniami.

5 / 5 2023-03-16

Ostatnio wprowadziłem sobie nową praktykę, polegającą na sprawdzaniu recenzji użytkowników o firmach i ich asortymencie na różnych stronach internetowych. Do tej pory głównie korzystałem z Google i serwisu Facebook, ale teraz regularnie czytam również opinie tutaj. Niestety, niektóre z tych opinii są mało merytoryczne, dlatego trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Jednak przynajmniej możemy mieć pewność, że właściciele tej strony nie modyfikują wypowiedzi użytkowników.

5 / 5 2023-02-11

Gdy wyjechałem na wakacje, pozwoliłem mojemu lokatorowi korzystać z mojego łącza internetowego. Kiedy wróciłem na rok akademicki, nie mogłem nawet sprawdzić swojej poczty na tym łączu. Pierwsze co zrobiłem, to poszukałem dobrego testu prędkości, aby sprawdzić, co się dzieje. Jednak każdy wynik okazywał się inny, więc zadzwoniłem do znajomego, który znał się na informatyce, i polecił mi test TestujPredkosc. Dzięki niemu każdy wynik był podobny do poprzedniego, ale wciąż miałem problemy z moim łączem. Okazało się, że mój lokator zapchał je dużą ilością urządzeń korzystających z internetu. Gdy podłączyłem się bezpośrednio do głównego urządzenia, wynik był zgodny z parametrami gwarantowanymi przez operatora i łącze internetowe "ruszyło z kopyta". Polecam ten bardzo dobry test prędkości wszystkim.

5 / 5 2023-01-10

Moim zdaniem ten test prędkości jest świetnym narzędziem ze względu na kilka szczególnych cech. Po pierwsze, działa on bardzo sprawnie i precyzyjnie mierzy prędkość transferu danych. To możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, co gwarantuje dokładność wyników. Co więcej, interfejs jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, przez co każdy może z niego skorzystać bez specjalistycznej wiedzy. Test oferuje również różne tryby pomiarowe, co pozwala dokładniej zdiagnozować problemy z połączeniem internetowym. Co istotne, w narzędziu nie ma reklam oraz nie zbiera on danych użytkowników, przez co jest bardzo bezpieczny i prywatny. Dodatkowo, dostępny jest w wielu językach i działa na różnych platformach, dzięki czemu może być używany na wielu urządzeniach. Podsumowując, TestujPredkosc to świetny speed test zapewniający wiele korzyści, który warto wypróbować.

5 / 5 2022-12-28

Odnalazłem w końcu to, czego szukałem od dawna. Przetestowałem różne dostępne warianty testerów prędkości internetu, zarówno płatne, jak i darmowe, lecz wyniki były nieraz odmienne i nie można było na nich polegać. Natrafiony przez mnie tester przeprowadził się jednak najlepiej w porównaniu z pięcioma próbami. Dodatkowo, aplikacja jest banalnie prosta w obsłudze - wystarczy kliknąć "Start" i po kilku sekundach otrzymamy precyzyjne wyniki naszej prędkości przesyłania i pobierania oraz ping. Polecam!

5 / 5 2022-10-07

TestujPredkosc to praktyczne narzędzie służące do pomiarowania szybkości połączenia internetowego. Jego obsługa jest prosta, a wyniki testów są precyzyjne i szybko dostępne. Narzędzie to korzysta z wielu serwerów, usytuowanych w różnych miejscach, co pozwala na dokładne stosowanie pomiarów prędkości łącza. Dodatkowo, TestujPredkosc dostosowuje się do prędkości łącza, co zwiększa dokładność wyników. Oprócz testowania prędkości, narzędzie oferuje także inne funkcje, takie jak pingi, test jakości połączenia oraz przepustowości łącza. Wyniki testów są łatwo odczytywalne i użytkownik może je bez trudu porównać z wynikami innych użytkowników. Narzędzie to jest idealnym speed testem, który zapewnia szybki i precyzyjny pomiar szybkości połączenia internetowego, a jednocześnie jego używanie jest proste i intuicyjne.

5 / 5 2022-09-29

Miałam trudność z prędkością mojego internetu, ale udało mi się rozwiązać problem dzięki testerowi. Za jego pomocą mogłam dokładnie sprawdzić, czy to problem leży po mojej stronie, czy u operatora. Okazało się, że to było moje winy. Uruchomiłam programy do ściągania danych i bardzo obciążyłam łącze internetowe, co skutkowało ledwo otwierającymi się stronami internetowymi. Mój operator potwierdził tę diagnozę, a tester tylko potwierdził wynik. Ten speed test jest bardzo łatwy w obsłudze, darmowy i nie wymaga logowania ani rejestracji. Polecam go.

5 / 5 2022-09-21

Dotychczas czytałem opinie klientów na temat marek i ich oferty głównie na Google i na profilach na Facebooku. Teraz jednak obowiązkowo sprawdzam je również tutaj. Czasami zdarza się, że komentarze są pełne emocji i niekoniecznie odnoszą się bezpośrednio do przedmiotu, o którym mówią. Jednak możemy być pewni, że moderatorzy serwisu nie ukrywają żadnej treści.

5 / 5 2022-08-04

TestujPredkosc to narzędzie internetowe, które pozwala na sprawdzenie, jak szybko działa połączenie z internetem. Można wykonać skuteczny speed test, który pomaga zidentyfikować prędkość pobierania i wysyłania danych. Interfejs jest prosty i łatwy w obsłudze, dzięki czemu korzystanie z narzędzia jest intuicyjne. Dokładność pomiarów gwarantuje to, że wyniki są wiarygodne - TestujPredkosc sprawdza prędkość połączenia na różnych serwerach, co zwiększa precyzję wyników. Narzędzie oferuje też różne rodzaje testów, które można dostosować do potrzeb użytkownika. Oprócz tego, TestujPredkosc dostarcza informacje na temat adresu IP, dostawcy internetowego i rodzaju połączenia, co pomaga zrozumieć charakter połączenia i ewentualnie skontaktować się z dostawcą, aby poprawić jakość połączenia. To świetny sposób na zrozumienie i optymalizację jakości połączenia z internetem.

5 / 5 2021-10-26

Bardzo dobry test prędkości tzw. speedtest internetu, ma dużo serwerów w kraju.

5 / 5 2021-09-09

W mojej opinii, każdy powinien mieć możliwość wyrażania swoich ocen na temat produktów, usług wykonanych dla niego lub marek, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Jestem również przekonany, że niemożliwym jest zadowolenie wszystkich, ale jeśli zauważam, że jakaś platforma sprzedażowa ma głównie negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ sądzę, że nie wszystkie są niezasadne.

5 / 5 2021-08-06

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym konsumentom w znalezieniu właściwego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub wyborze uczciwego przedsiębiorcy. Według mnie, jednym z największych atutów tego serwisu jest brak moderacji komentarzy. Moja opinia jest szybko publikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o TestujPredkosc.pl

TestujPredkosc.pl

Siedziba
-

WWW
www.testujpredkosc.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie