Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Therose.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Therose.pl
5 / 5 2021-05-20

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o produktach, usługach i firmach. Dużo częściej je analizuję. Dzięki temu już ze 3 razy uniknąłem związania się kontraktem z niewiarygodnym sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie zaangażowaną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Dzięki, że jesteście.

5 / 5 2021-05-08

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem wcześniej tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-03-01

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je analizuję. Dzięki temu portalowi już trzy razy uniknąłem związania się umową z ogólnie niepolecanym dostawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie sprawdzoną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Świetnie, że jesteście.

5 / 5 2021-02-04

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem przez ostatnie lata tylko w profilu firmy w Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało merytoryczne, więc niewiele mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie modyfikują wypowiedzi.

Rzetelne opinie o Therose.pl

Therose.pl

Siedziba
Świdnica

WWW
http://therose.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie