Kategorie: / Instytucje i urzędy / Pozostałe

Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 4.71
opinie o Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.
3 / 5 2024-02-11

W jakim celu piszczecie o atrakcyjnych pakietach socjalnych jeśli takowych w Toruńskich Wodociągach nie ma. Chyba że mowa o prezesacch i kierownikach to może oni mają te atrakcyjne bo pracownicy niestety odchodzą bo zarobki stały się głodowe od miesiąca do miesiąca.

5 / 5 2023-02-14

5/5

5 / 5 2021-09-09

Oprócz pisania recenzji na temat produktów, usług i firm, często wykonuję ich dokładne sprawdzanie. Dzięki temu unikłem kilka razy zawarcia umowy z niegodziwym sprzedawcą. Zamiast tego wybrałem zaangażowaną firmę, z którą jestem wiernym klientem. Chciałem Wam podziękować za to, że jesteście.

5 / 5 2021-09-09

Każdy wie, że sprzedawcy i rząd lubią składać obietnice, ale nie zawsze są one spełniane. Niestety, rzeczywistość nie zawsze jest tak piękna, jak w reklamach. Dlatego uważam, że dobrze, że istnieją portale internetowe, które pomagają solidnym firmom promować się i zbierać opinie od klientów, a niesolidni sprzedawcy tracą szacunek. To powinno być tak właśnie.

5 / 5 2021-07-16

Oceniam i opisuję tylko wtedy, gdy mam pewność, że moje recenzje nie zostaną zmienione lub usunięte przez administratora strony. Tutaj, każda moja opinia jest widoczna niemal natychmiast, bez znaczenia, czy jest pozytywna czy negatywna, dotyczy małej firmy lub dużego przedsiębiorstwa. Widać, że nie ulegacie naciskom. Dlatego szanuję was za to.

5 / 5 2021-07-08

Na tej stronie można odkryć opinie o zarówno dużych korporacjach, jak i małych lokalnych przedsiębiorstwach z mojego regionu. Zawsze tu zajrzę przed dokonaniem zakupu w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem rozczarowany. Jestem przekonany, że powstawanie takich platform jest niezwykle korzystne.

5 / 5 2021-07-08

Na tej stronie można przeczytać opinie o różnych firmach, zarówno dużych, jak i małych lokalnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Zawsze sprawdzam te opinie przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory zawsze byłem zadowolony z wyboru. Jestem wdzięczny, że istnieją takie serwisy, które ułatwiają podjęcie decyzji zakupowych.

Rzetelne opinie o Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.

Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.

Siedziba
Toruń

WWW
https://www.wodociagi.torun.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
56 658 64 00

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie