Kategorie: / Odzież i Obuwie
UBRA

Beata
2026-06-13
Pierwsze zamówienie super dostawa szybciutko, Drugie zamówienie 14 dni po trzech interwencjach. Trzecie zamówienie ( złożone tylko dlatego, że zależy mi bardzo na spodniach) Czekam już 5 dzień i co nic cisza. Więc wniosek jeden ostatnie zamówienie i nie polecam bardzo. Tym bardziej, że ani cenowo ani towarowo nie są aż tak atrakcyjni.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij