Kategorie:
Vigoshop.pl

Dorota
2026-06-17
Przestrzegam !!!! zamówienie można złożyć ale realizacja to dramat !!!! Przesyłka ponoć została nadana 13 dni temu, do przewoźnika nie dotarła wcale. Reklamacje mailowe pozostają bez odpowiedzi, a pracownik infolinii przed chwilą rzucił słuchawką, zarzucając mi brak uprzejmości !!!! Pieniędzy raczej już nie odzyskam.....
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij