Kategorie: / Turystyka i wypoczynek / Usługi

VILLAPOLONIA TOURS Opinie Klientów

5.00/5.00 - ilość ocen: 4
opinie o VILLAPOLONIA TOURS
5 / 5 2018-12-30

Profesjonalana obsługa,rzetelna informacja .Atrakcje zgodne z opisem w ofercie. Poleciłam biuro znajomym, warto skorzystać z usług biura.

5 / 5 2018-01-21

Profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona z usług Villapolonia, szczerze polecam wszystkim. Oferta dostosowana do potrzeb, w 100% spełniły się moje oczekiwania. Wakacje pełne wrażeń i pozytywnych wspomnień.

2018-01-12

Naszym marzeniem od zawsze była Dominikana. I tak na naszej drodze spotkaliśmy pana Adama z Villapolonia, który zaproponował nam pomoc w jego spełnieniu. Pan Adam zajął się wszystkim od A do Z. Znalazł najbardziej atrakcyjną ofertę dla nas. Zabukował bilety na samolot, zaproponował hotele, a że było to 18 dni, spędziliśmy 10 dni w hotelu Occidental Grand Punta Cana  a następne 8 w hotelu Grand Palladium Bavaro Resort &Spa. Obydwa hotele są godne polecenia. Pan Adam z uśmiechem na twarzy udzielał niezbędnych informacji i zawsze starał się pomóc, nawet w sytuacjach, które wydawały się bez wyjścia. Brakuje słów by opisać zaangażowanie, perfekcyjność, organizację i troskę o klienta od momentu kupna oferty aż do samego powrotu. Ciągły kontakt w trakcie trwania imprezy i zapytania z jego strony czy wszystko w porządku i czy może jeszcze w czymś pomóc. Trudno w dzisiejszych czasach znaleźć  kogoś tak zaangażowanego w to co robi i kto z takim oddaniem wykonuje pracę by inni mogli korzystać z beztroskiego lenistwa i czuć się przy tym naprawdę bezpiecznie. Na Dominikanie byliśmy od 18.04.-05.05.2013r. powitali nas p. Krzysztof i p. Diana. Przesympatyczni, zawsze uśmiechnięci młodzi ludzie, którzy zawsze służyli pomocą. Skorzystaliśmy z przepięknych wycieczek oferowanych przez biuro Villapolonia,wspaniale zorganizowanych, w kameralnej atmosferze z humorami na twarzy,wartych zobaczenia. Z całego serca życzę każdemu kto marzy o Dominikanie by zobaczył ją na własne oczy i nie bał się zaufać firmie Villapolonia która pomaga spełniać marzenia.Ilona i Marek

5 / 5 2017-11-20

Pracę biura Villapolonia Tours oceniam bardzo dobrze. Dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta i pełnemu zaangażowaniu pracowników biura, przeżyliśmy na Dominikanie niezapomniane chwile. Przez wszystkie dni pobytu w resorcie i poza nim poziom naszego zadowolenia nie był niższy od oceny bardzo dobrej. Wszystkim, którzy myślą o wyprawie na Dominikanę polecam współpracę z Villapolonia Tours. Artur z rodziną.

5 / 5 2017-04-07

Pełen profesjonalizm, obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Podmiotowe podejście do klienta (cierpliwość i wyrozumiałość). Firma spełniła wszystkie moje oczekiwania co do wyjazdu.

Rzetelne opinie o VILLAPOLONIA TOURS

VILLAPOLONIA TOURS

Siedziba
Katowice

WWW
http://www.villapolonia.pl

Email
[email protected]

Telefon
32 750 03 73

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie