Kategorie: / Komputery i Internet / Telekomunikacja

VIRTUAL LINE Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o VIRTUAL LINE Sp. z o.o.
5 / 5 2022-07-06

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w Internecie funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą zareklamować się i zyskać feedback, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą szacunek klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-06-06

Sądzę, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy firm, z którymi faktycznie miał do czynienia. Sądzę też, że nie można zadowolić wszystkich, ale jeśli widzę, że jakaś platforma sprzedażowa ma praktycznie same negatywne opinie, to rezygnuję, bo na bank coś jest nie tak.

5 / 5 2021-05-02

Myślę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub sklepów, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Jednocześnie sądzę, że de gustibus non est disputandum, ale jak widzę, że jakiś sprzedający ma prawie tylko negatywne komentarze, to nie kupuję, ponieważ na pewno nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-03-26

Analizuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one ocenzurowane czy nawet wykasowane przez właściciela witryny. Na tej stronie wszystkie moje wypowiedzi zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po napisaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej firemki, czy lidera na rynku. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

Rzetelne opinie o VIRTUAL LINE Sp. z o.o.

VIRTUAL LINE Sp. z o.o.

Siedziba
łódź

WWW
http://www.vline.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 42630-26-59

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie