Kategorie: / Komputery i Internet / Reklama i Marketing

WEBDOCTOR GRZEGORZ KORDECZKA Opinie Klientów

średnia ocen: 4.25
opinie o WEBDOCTOR GRZEGORZ KORDECZKA
2 / 5 2018-11-19

Współpraca z firmą WebDoctor jest bezowocna.Jeżeli chodzi o Facebook Ads,można liczyć na zasięg około 25 tys osób miesięcznie i około 1500 bezwartościowych kliknięć.W trakcie kampanii nie ma żadnych optymalizacji.Generalnie taką kampanię można przeprowadzić samemu,pozbywając się kosztów związanych z prowizją 500 zł/miesięcznie(nawet jeżeli nie są wykonywane żadne działania). Stanowczo nie polecam.

5 / 5 2018-08-10

Polecamy firmę WEBDOCTOR GRZEGORZ KORDECZKA jako fachowego i kompetentnego partnera we współpracy biznesowej. Wysoko oceniamy bardzo dobrą organizację pracy, doświadczenie oraz profesjonalizm zatrudnionych pracowników.

5 / 5 2018-07-01

Jeżeli szukasz firmy, która w marketingu zawsze jest jeden krok przed innymi i chcesz mieć kompleksową usługę wybranej strategi z miłym i kompetentnym zespołem. To polecam WebDoctor.pl z całym przekonaniem. Andrzej Spuła CEO Money Coaching Sp.zo.o Sp.K.

2018-06-30

Firma WEBDOCTOR GRZEGORZ KORDECZKA dała się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi WEBDOCTOR GRZEGORZ KORDECZKA jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.

5 / 5 2018-04-23

Firma WEBDOCTOR GRZEGORZ KORDECZKA wykazuje się dobrą organizacją i profesjonalizmem pracowników. Możemy zaświadczyć, że WEBDOCTOR GRZEGORZ KORDECZKA jest firmą godną polecenia jako usługodawca i wiarygodny partner biznesowy.

Rzetelne opinie o WEBDOCTOR GRZEGORZ KORDECZKA

WEBDOCTOR GRZEGORZ KORDECZKA

Siedziba
Poznań

WWW
http://www.webdoctor.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48616633503

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie