Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Wszędzie MĄKA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o  Wszędzie MĄKA
5 / 5 2022-08-14

oceniam

Jedna z lepszych restauracji w naszym mieście

5 / 5 2022-03-26

Chętnie wyrażam swoje zdanie i recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmodyfikowane lub usunięte przez administratorów danego serwisu. Tutaj każda moja wypowiedź jest natychmiast dostępna dla wszystkich czytelników, bez względu na jej charakter - pozytywny, negatywny, o małej firmie czy o wielkim imperium. Cenię wasze podejście do otwartości i braku strachu przed negatywnym feedbackiem.

5 / 5 2021-08-20

Ostatnio zacząłem przeglądać recenzje użytkowników o firmach, ich produktach lub usługach również tutaj, oprócz profilu firmy na Google i w mediach społecznościowych. Często zauważam, że opinie są mało konstruktywne, co oznacza, że trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o produkcie. Jednak dzięki temu mam pewność, że właściciele tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-08-16

Cieszę się, że mogę pomagać innym ludziom w wyborze wysokiej jakości produktów, zamawianiu optymalnych usług i znalezieniu rzetelnego sprzedawcy. Dla mnie największym atutem tego portalu jest brak kontroli nad opiniami. Każda opinia jest natychmiast publikowana na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-17

Jestem zadowolony/a z możliwości pomagania innym użytkownikom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu usługi dostosowanej do ich potrzeb i wyborze solidnego dostawcy. Dużym plusem tego miejsca jest to, że nikt nie ingeruje w treść komentarzy, przynajmniej dla mnie. Opinie są szybko publikowane na stronie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Wszędzie MĄKA

Wszędzie MĄKA

Siedziba
Poznań

WWW
https://www.wszedziemaka.com/

Email
[email protected]

Telefon
797 037 040

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie