Kategorie: / Odzież i Obuwie

Wyszczuplajaca.pl Opinie Klientów

3.60/5.00 - ilość ocen: 5
opinie o Wyszczuplajaca.pl
5 / 5 2019-03-10

Szeroki wybór towaru, rozmiarów i kolorów. Błyskawiczna przesyłka i realizacja - pieniądze wpłaciłam w czwartek, w piątek zostały przyjęte, a zamówienie zrealizowane. Paczkę dostałam w poniedziałek. Gorąco polecam.

5 / 5 2018-12-18

Zaskakująco szybka i perfekcyjnie dostarczona przesyłka

2 / 5 2018-12-06

Nie polecam. Chciałem zakupić bieliznę w prezencie dla żony, na stronie model dostępny w danym rozmiarze. Na szczęście zamówiłem z płatnością przy odbiorze, bo jak się okazuje na następny dzień - ani modelu ani koloru ani rozmiaru takiego anie innego już nie ma. Niestety na stronie informacja mówiła coś innego. Mail też napisany w taki sposób jakbym handlował z gimnazjalistą. Nie polecam!!!!

2018-07-03

Zona jest zachwycona obsługą sklepu, pomocni, rzetelni a sama bielizna leży świetnie wykonana z dobrej jakości materiałów. .

5 / 5 2018-05-21

Ekspresowa realizacja zamówienia, towar najwyższej jakości, b.d. zapakowany. Gorąco polecam!

1 / 5 2017-07-21

Zakupiłam 2 biustonosze - jeden okazał się za mały, starannie zapakowałam wraz z formularzem który trzeba wypełnić aby zwrócić towar oraz paragonem - podpiętym pod wizytówkę - do woreczka w którym był zapakowany biustonosz aby przy wypakowywaniu nie wypadł gdzieś przypadkiem i co dostaję po 3 dniach maila o treści: Witam serdecznie, otrzymałam od Pani przesyłkę, jednak nie znalazłam w niej paragonu, który jest podstawą do zwrotu towaru. Bardzo proszę o przesłanie paragonu pocztą pod ten sam adres. KPINA - dobrze wiedzą, że paragon był w przesyłce i oczywiście, że go nie mam - całe szczęście skserowałam, w razie gdyby z tym drugim coś było nie tak nie powiedzieli, że bez dowodu zakupu nie ma gwarancji. Czuję jednak próbę oszustwa.

Rzetelne opinie o Wyszczuplajaca.pl

Wyszczuplajaca.pl

Siedziba
Łódź

WWW
http://wyszczuplajaca.pl

Email
[email protected]

Telefon
(42) 254 99 72

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie