Kategorie: / Komputery i Internet / Motoryzacja / Przemysł i produkcja / Transport i logistyka / Pozostałe

Zakład Elektroniczny ATROM Mirosław Morta Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Zakład Elektroniczny ATROM Mirosław Morta
5 / 5 2022-03-25

Czytam i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one zmienione czy wręcz usunięte przez moderatora strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie zostają opublikowane niemal od razu po wysłaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy jakiegoś imperium. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

5 / 5 2021-07-04

Bardzo cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym ludziom w zakupie trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego wykonawcy. Ogromnym atutem tego portalu jest, w mojej ocenie, brak modyfikowania komentarzy. Opinia zostaje szybko zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-02-15

Zanim nacisnę ”potwierdzam i płacę”, każdorazowo wchodzę na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego sklepu online i wybranego wyrobu. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2020-11-26

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych produktów, dostarczonych usług czy dostawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jeżeli widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma prawie same niepochlebne opinie, to szukam dalej, bo dam sobie rękę uciąć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

Rzetelne opinie o Zakład Elektroniczny ATROM Mirosław Morta

Zakład Elektroniczny ATROM Mirosław Morta

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.atrom.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
665960310

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie