Kategorie: / Komputery i Internet / Transport i logistyka

Zakład Informatyki Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Zakład Informatyki
5 / 5 2022-02-28

Można znaleźć tutaj opinie zarówno o dobrze znanych markach, jak również o rodzinnych sklepikach z mojego miasta. Jak tylko nie zapomnę, to tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Cieszę się, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2021-11-27

Można znaleźć tutaj opinie zarówno o dobrze znanych sieciach, jak również o nowo powstałych sklepikach z mojego miasta. Jak tylko nie zapomnę, to tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś artykułu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Cieszę się, że istnieją tego typu strony.

5 / 5 2021-05-25

Zanim kliknę „złóż zamówienie”, obowiązkowo zaglądam na ten portal i zgłębiam komentarze innych osób na temat konkretnego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w sumie już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, rezygnacje, reklamacje oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2021-02-25

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem w przeszłości tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są pełne emocje, więc niewiele mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie ukrywają recenzji.

Rzetelne opinie o Zakład Informatyki

Zakład Informatyki

Siedziba
Żurawica

WWW
http://www.speed2.pl

Email
[email protected]

Telefon
166760200

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie