Kategorie: / Handel / Komputery i Internet / Telekomunikacja

zameknet Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o zameknet
5 / 5 2022-05-05

Sprawdzam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one zmienione czy wręcz wykasowane przez właściciela portalu. Na tej platformie wszelkie moje komentarze zostają zamieszczone niemal od razu po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firemki, czy największego gracza w branży. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-11-06

Wiadomo, że sprzedający, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego myślę, że dobrze, że w Internecie powstają takie portale. Uczciwe, troszczące się o klientów firmy mają okazję zareklamować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a nieuczciwi sprzedający tracą w oczach klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-10-31

Nie tylko piszę tu opinie o firmach. Z pewnością częściej je sprawdzam. Dzięki temu serwisowi już co najmniej kilka razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niesolidnym dostawcą. Za to wybrałem naprawdę cieszącą się świetną renomą firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-06-24

Nie tylko piszę tutaj opinie o towarach i usługach. Z pewnością częściej je sprawdzam. Dzięki temu serwisowi już z 6 razy uniknąłem transakcji z niesolidnym sprzedającym. Zamiast tego znalazłem naprawdę zaufaną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Idealnie, że jesteście.

Rzetelne opinie o zameknet

zameknet

Siedziba
Będzin

WWW
http://zameknet.pl

Email
[email protected]

Telefon
327783000

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie