Kategorie: / AGD / Dla Dzieci

Zgarnijokazje.pl Opinie Klientów

4.00/5.00 - ilość ocen: 2
opinie o Zgarnijokazje.pl
5 / 5 2020-11-20

Proszę uważać na tego typu produkty szczególnie u tego sprzedawcy (Depilator laserowy BRAUN PL5014 Silk-expert IPL w opisie nowy, (otwarte pudełko nie używany) przysła towar w nie oryginalnym opakowaniu (ofoliowanie zasilacza) a póżniej rząda 10% wartości za wybróbowanie sprzetu wszystko zgodnie z prawem BO TO PRODUKT Z GRUPY ART.HIGIENICZNE. Nie informuje klienta o tym bezpośrednio z przeglądarki gdzie nastepuje zakup PRODUKTU! W obrocie ma dwa urządzenia na których zarabia. Wiekszość klientów odstępuje od umowy po tym jak rozpakuje sprzęt który nie działa i traci 10% wartości! A Pan T. ładnie na tym zarabia. Nie uznaje ani reklamacji ani zwrotów towaru. U W A Ż A J C I E!!!

2020-03-31

Proszę omijać ten sklep.Ta firma działa na niekorzyść klienta.Kombinują jak wcisnąć trefny towar.

2019-02-27

Zakupiłam parownicę do ubrań i urządzenie, które dotarło do mnie było zdeformowane! Tak jakby ktoś je "przetopił", wymienił podzespoły i złożył na nowo. Żałuję, że nie można dodać tutaj zdjęć, bo to, co sprzedaje ta firma, to kompletny bubel! Sprzedawca odmówił zwrotu kosztów przesyłki, a co więcej, zwrot kwoty za urządzenie pomniejszył o koszty odesłania przeze mnie przesyłki! Totalna kpina, wszelkie dokumenty zakupu, zdjęcia, numery seryjne urządzenia wysłane do producenta, a także do Rzecznika Praw Konsumenta.

3 / 5 2017-08-29

Sprzedawca łamie prawa konsumentów. Odmówił mi prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny. Wg. sprzedawcy wystarczy , że popatrzysz na produkt i juz jest twój. Towar elektryczny, elektroniczny wysyła w opakowaniu producenta co jest niedopuszczlne. Brak instrukcji w j. polskim co oznacz, że produkt nie jest z polskiej dystrybucji. Zdecydowanie odradzam zakupy w takim pseudo internetowym sklepiku. Takich sprzedawców należy eliminować z rynku. Podczas rozmowy tel. arogancki i bezczelny. Sprawa trafia do sądu.

Rzetelne opinie o Zgarnijokazje.pl

Zgarnijokazje.pl

Siedziba
Stanisławowo

WWW
http://www.zgarnijokazje.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie