Kategorie: / Budownictwo / Dom i ogród / Usługi

ZKM ZAKŁAD KONSTRUKCJI METALOWYCH Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ZKM ZAKŁAD KONSTRUKCJI METALOWYCH
5 / 5 2022-10-09

Czytam i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one ”ugrzecznione” czy wręcz usunięte przez moderatora strony. Na tej stronie wszelkie moje opinie są widoczne niemal od razu po wysłaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy dużego biznesu. Widać, że się nie boicie. I za to Was szanuję.

5 / 5 2022-09-18

Miło, że mam szansę pomóc innym użytkownikom w zakupie jakościowego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania wykonawcy. Wielkim plusem tego portalu jest, jak dla mnie, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-07-13

Cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym ludziom w znalezieniu spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Sporym atutem tego serwisu jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-12-16

Weryfikuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one przerobione czy nawet wykasowane przez właściciela platformy. Tutaj wszystkie moje oceny widać praktycznie natychmiast po napisaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firemki, czy znanej korpo. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I dlatego tak to miejsce szanuję.

Rzetelne opinie o ZKM ZAKŁAD KONSTRUKCJI METALOWYCH

ZKM ZAKŁAD KONSTRUKCJI METALOWYCH

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.zkm.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
228632790

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie