Kategorie: / Transport i logistyka / Usługi

ZTE Katowice Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ZTE Katowice Sp. z o.o.
5 / 5 2023-03-10

Zanim nacisnę ”zamawiam”, najpierw wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2023-01-17

Cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym użytkownikom w znalezieniu spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego serwisu jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-09-13

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat zakupionych towarów, zrealizowanych usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Jednocześnie uważam, że ile ludzi, tyle zdań, ale gdy widzę, że jakaś rzecz ma praktycznie tylko niepochlebne opinie, to nie kupuję, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-06-07

Profesjonalne podejście. Polecam!

5 / 5 2021-05-22

Zanim kliknę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, standardowo zaglądam na tą stronę i analizuję recenzje innych internautów na temat wybranego miejsca i kupowanego artykułu. Robię tak w sumie już od kilku dobrych lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam taką weryfikację każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odsyłanie produktów, reklamacje albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedającym.

Rzetelne opinie o ZTE Katowice Sp. z o.o.

ZTE Katowice Sp. z o.o.

Siedziba
Siemianowice Śląskie

WWW
https://zte.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 32 229 50 00

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie