Kategorie: / Biuro / Doradztwo i konsulting / Finanse i ubezpieczenia / Usługi

ZYSK s.c. Jolanta i Piotr Marszałek Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ZYSK s.c. Jolanta i Piotr Marszałek
5 / 5 2022-09-21

Zanim kliknę „kup teraz”, standardowo zaglądam na tą stronę i sprawdzam recenzje innych klientów na temat wybranego miejsca i upatrzonego produktu. Robię tak w sumie już od kilku dobrych lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam taką weryfikację każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odsyłanie produktów, reklamacje albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedającym.

5 / 5 2022-09-19

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie portale. Przyjazne, troszczące się o konsumenta firmy mają okazję zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedający tracą wiarygodność i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2022-08-08

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub sprzedawców, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Wiadomo, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeśli widzę, że ktoś ma praktycznie tylko negatywne oceny, to szukam dalej, ponieważ na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2022-02-28

Sądzę, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał do czynienia. Jednocześnie sądzę, że nie każdemu da się dogodzić, ale jeśli widzę, że jakiś przedmiot ma praktycznie same negatywne opinie, to szukam dalej, bo na bank coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o ZYSK s.c. Jolanta i Piotr Marszałek

ZYSK s.c. Jolanta i Piotr Marszałek

Siedziba
Warszawa

WWW
http://biurorachunkowezysk.eu

Email
[email protected]

Telefon
+48 228463664

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie