Kategorie: / Dom

1000podlog.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.67
opinie o 1000podlog.pl
1 / 5 2022-11-03

Nie radzę kupować drewnianej podłogi firmy Barlinek za 2800 złotych. Na stronie sklepu jest napisane, że jest dostępna "od ręki", z darmową i szybką przesyłką, ale po zapłacie dowiedziałem się, że zostanie wysłana po otrzymaniu płatności. Pomimo złożenia zamówienia i dokonania opłaty w niedzielę, sklep nie pracował w poniedziałek bez uprzedzenia. Po kontakcie ze sklepem, powiedzieli mi, że podłoga zostanie wysłana w piątek, ponieważ nie jest obecnie dostępna, a muszą ją sprowadzić. Nie polecam tego sklepu, ponieważ wprowadza klientów w błąd co do oferty i nie dotrzymuje obietnic.

2 / 5 2017-10-09

Niestety, sklep, w którym kupiłam panele, nie spełnił moich oczekiwań i to był mój ostatni zakup tam. Zamówiłam zbyt dużo paneli - o 2,5 paczki - za 169 zł brutto razem z kosztem transportu. Zrobiłam zamówienie z wyprzedzeniem, ponieważ "fachowcy" mieli przyjść z końcem września. Jednak panele były dostarczone dopiero 3 października 2018 roku, a faktyczny montaż rozpoczął się dopiero 20 października. Sprzedawca odmówił zwrotu tych dwóch dodatkowych paczek ze względu na przedłużające się opóźnienia i zbyt późne zgłoszenie odstąpienia od umowy. Porównując z Castoramą czy innymi sieciami sklepów, zauważyłam, że nie mają problemów z zwrotami. Poprosiłam również o przysłanie próbek listew, ale niestety, po dwóch tygodniach korespondencji, okazało się, że sklep nie dysponuje tymi próbkami. Kontakt ze sklepem był słaby, co było dla mnie niezadowalające. Nie polecam tego sklepu.

2 / 5 2017-04-12

Nie polecam danej firmy, gdyż zamówione przeze mnie panele okazały się uszkodzone i sklep uznał moją reklamację za niezasadną, argumentując brakiem odpowiedzi od przewoźnika, który ma 30 dni na ustosunkowanie się do sytuacji. Mimo przedstawienia dowodów popierających moje stanowisko, sklep upiera się przy swoim i oczekuje, że to przewoźnik wyjaśni sprawę. W moim przypadku, mimo sporządzenia protokołu szkody oraz zdjęć uszkodzeń, nie otrzymałem wymaganej pomocy. Jest to nieuzasadnione, że rozpatrzenie żądania jest uzależnione od odpowiedzi przewoźnika. Według firmy, klient jest na końcu kolejki. W najlepszym przypadku, będę miał podłogę po miesiącu, a jeśli przewoźnik nie uzna swojej winy, to zawsze zostanę bez podłogi.

Rzetelne opinie o 1000podlog.pl

1000podlog.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie