Kategorie: / Dom

1000podlog.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.67
opinie o 1000podlog.pl
1 / 5 2022-11-03

Zdecydowanie odradzam. Zakup podłogi drewnianej Barlinek w kwocie ponad 2800 złotych. Na stronie sklepu przy zakupionej podłodze : " od ręki, promocja,dostawa gratis, wysyłamy w ciągu 1 dn.roboczych". W otrzymanym mailu informacja " Twoje zamówienie zostanie niezwłocznie wysłane po zrealizowaniu płatności". Zamówienie złożone w niedzielę 30.10.2022 r. Przelew dokonany w ten sam dzień. Na rachunku sklepu należność zaksięgowana na sesji Elixir w poniedziałek 31.10.2022 r około 12-tej. W ten sam dzień dzwonię do sklepu. Jak się okazuje sklep zrobił sobie wolne w ten dzień ( o czym nie poinformował na stronie ) , więc już jeden dzień "w plecy". Dzwonie dzisiaj 02.11.2022 r. do sklepu, czy zamówiona i opłacona podłoga zostanie wysłana dzisiaj lub najdalej jutro ( zgodnie z ofertą ze strony, na podstawie której została podjęta decyzja o zakupie ). Obojętnie poinformowano mnie, że podłoga zostanie wysłana w piątek ( o ile zostanie wysłana ), gdyż sklep nie posiada oferowanego towaru i musi go sprowadzić. UWAGA NA TEN SKLEP- OSZUKUJE KLIENTÓW W OPISACH OFERTY I ZA NIC MA SWOJE ZOBOWIĄZANIA. OFERUJE TOWAR KTÓREGO NIE POSIADA. ZDECYDOWANIE ODRADZAM ZAKUPY W TYM SKLEPIE.

2 / 5 2017-10-09

Niestety to był mój drugi i ostatni zakup w tym sklepie. Przy zakupie paneli i opłacie za transport 169 zł brutto zamówiłam za dużo o 2,5 paczki paneli. Zamówienie i dostawę zrobiłam z wyprzedzeniem bo "fachowcy" mieli przyjść z końcem września. Panele przyszły 3.10.2018 - wszystko przeciągało się w czasie i de facto montaż paneli rozpoczął się dopiero 20.10. Sklep odmówił przyjecie zwrotu ( na mój koszt tych dwóch paczek) bo zasłonił się 14 dniowym brakiem zgłoszenia odstąpienia od umowy. Bo to przecież bułki które się psują. Odrobina dobrej woli ale nie . Dlatego lepiej zrobić zakupy w Castoramie czy innej sieci bo nie mają problemów z zwrotami. Ponadto poprosiłam o przysłanie wraz z panelami próbki listew ( na stronie www jest informacja o próbkach ) - nikt nie raczył mnie poinformować, ze nie ma i nie maja i nie dysponują i nie wysyłają czyli kłamiemy na wejściu. Tak, że wyjście na przeciw Klienowi to obce słowo. 2 tygodnie korespondencji i nic, bo tak to u niech długo trwa - kontakt słaby . Nie polecam.

2 / 5 2017-04-12

Nie polecam. Zamówione panele dostarczono uszkodzone. Reklamacja została uznana przez sklep za niezasadną zasłaniając się brakiem odpowiedzi od przewoźnika, który ma 30 dni na ustosunkowanie się. Pomimo przedstawienia swojego stanowiska podpartego przepisami prawa, sklep powtarza swoją mantrę, że oczekuje odpowiedzi przewoźnika. Pomimo protokołu szkody spisanego z przewoźnikiem oraz zdjęć szkody pozostałem z uszkodzonymi panelami. Niezasadne jest uzależnianie rozpatrzenia reklamacji od odpowiedzi przewoźnika. Według sklepu klient jest na szarym końcu. W najlepszym przypadku położy sobie podłogę może za miesiąc. A jak przewoźnik nie stwierdzi swojej winy to może nigdy nie położy podłogi??

Rzetelne opinie o 1000podlog.pl

1000podlog.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie