Kategorie: / Pozostałe

90n.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.50
opinie o 90n.pl
2 / 5 2019-03-08

Zakupiłam przez internet fotelik CHICCO KEY 1 ISOFIX, jednak po otrzymaniu produktu zauważyłam, że oprócz ISOFIXu, posiada on także top-tether, o czym nie zostałam poinformowana przez firmę. Musiałam odesłać fotelik i firma zwróciła mi pieniądze, jednak zabrała 42zł za transport. Gdyby firma przedstawiła informację o top-tetherze, nie kupiłabym tego produktu i uniknęłabym dodatkowych kosztów. Firma później dodatkowo opisała produkt wraz z rysunkiem, jednak nadal odmawia zwrotu pieniędzy. Pracownicy działu obsługi klienta są niekompetentni i często nie potrafią udzielić odpowiedzi na pytania. Choć udało mi się skontaktować z jednym ze wspólników firmy, który powiedział, że nie widzi potrzeby zwrócenia kosztów transportu. Mimo to, firma nie odpowiedziała na moje emaile wysłane po 30 grudnia. Nie polecam tej firmy ze względu na trudny kontakt z klientem, brak kompetencji i niewłaściwe podejście do reklamacji.

5 / 5 2019-01-28

Najpierw sprawdziłam fotelik, który kupiłam, osobiście w fizycznym sklepie. Zdecydowałam się na zakup głównie ze względu na atrakcyjną cenę. Jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru, ponieważ transakcja przebiegła bez problemów i sprawnie.

5 / 5 2019-01-28

Najpierw poprzednio zanim zakupić fotelik, którym nabyłam, zweryfikowałam jego wygląd w fizycznym sklepie. Zainspirowała mnie jednak do zakupu cena, jaką miał do zaoferowania. Jestem zadowoloną klientką, gdyż cała transakcja przebiegła sprawnie i bez trudności.

5 / 5 2018-12-10

Błyskawiczna dostawa! Towar pierwsza klasa! Pełen PROFESJONALIZM! POLECAM!!!

5 / 5 2018-05-27

Dwa zamowienia i dwa razy zadowolony klient :) Rzetelna pomoc w razie problemow, szybki kontakt, informacje o zmianie statusu zamowienia.

5 / 5 2018-04-01

W sklepie tym zakupiłam fotelik samochodowy, a cena była znacznie niższa niż w tradycyjnym sklepie. Dodatkowo, otrzymałam go z darmową dostawą. Przed dostarczeniem towaru, sklep skontaktował się ze mną w celu potwierdzenia zamówienia i regularnie informował mnie o postępie dostawy za pomocą wiadomości e-mail. Wszystko było zgodne z oryginałem, a do tego dostałam fakturę oraz dostawę była szybka. Jesteśmy bardzo zadowolone z tego zakupu.

0 / 5 2017-03-27

Chciałam kupić fotelik samochodowy w tym sklepie, ale nie było w dostępnym kolorze. Poprosiłam o zwrot pieniędzy na konto, które wcześniej wpłaciłam. Jednak musiałam czekać na nie ponad tydzień, mimo że skontaktowałam się z pracownikami sklepu trzy razy. Każdorazowo otrzymywałam tylko wymówki, że odpowiedzialny pracownik jest niedostępny lub chory. Nawet na moje maile nikt nie odpowiadał. Dlatego, chciałabym ostrzec innych o ryzyku przedpłacenia, gdy nie jest pewne, czy towar jest dostępny w sklepie, ponieważ odzyskanie pieniędzy może być bardzo trudne.

Rzetelne opinie o 90n.pl

90n.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.90n.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie