Kategorie: / Pozostałe

90n.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.40
opinie o 90n.pl
2 / 5 2019-03-08

Kupiłam przez internet fotelik CHICCO KEY 1 ISOFIX.Po otrzymaniu okazało się,że oprócz ISOFIXu,posiada też top-tether,o czym firma zapomniała poinformować.Musiałam zwrócić fotelik-po wielu monitach,zwrócili mi pieniądze,ale potrącili sobie 42zł za transport.Gdyby zamieścili info o top-tetherze,nie kupiłabym fotelika,a tak każą mi płacić za błąd pracownika.Ponownie wystawili fotelik i teraz informują o 3-punktowym mocowaniu fotelika i nawet zamieścili rysunek,a więc pośrednio przyznali mi rację,jednak pieniędzy zwrócić nie chcą. Kompetencje osób,odbierających tam telefony oceniam tak: TRAGEDIA.Na większość moich pytań otrzymywałam odpowiedź:nie wiem, pracuję tu od kilku dni, kolegi nie ma itp.Prosiłam,żeby ktoś kompetentny się skontaktował-tak się nie działo.Za KAŻDYM razem sama musiałam tam dzwonić. Wreszcie udało mi się skontaktować telefonicznie z jednym ze wspólników firmy,który łaskawie odpowiedział mi,że nie widzi możliwości zwrotu kosztów transportu,bo wg niego: informacja o pasie jest ogólnie dostępna (a sami o tym nie wiedzieli,nie umieszczając tej informacji w opisie i potem tłumacząc mi się,że nie mają obowiązku czytać instrukcji,żeby o tym wiedzieć),Skoro fotelik nie posiada nogi, oznacza to, że posiadapas top tether(nie wiem,skąd czerpie taką wiedzę, Nie jesteśmy w stanie umieścić opisu każdej właściwości produktu (to jest KLUCZOWA właściwość, Nigdy nie ignorujemy maili klientów, ale tydzień przed Świętami to urwanie głowy,odpowiadaliśmy na maile w kolejności otrzymania(na ŻADEN z moich maili, wysłanych PO 30 grudnia,a więc nie PRZED Świętami, nie raczono mi odpowiedzieć Szkoda,że tak mało tu miejsca,bo długo mogłabym wymieniać bzdury,które pan wspólnik wypisywał. TAK WIĘC ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ FIRMY - BRAK KOMPETENCJI, TRUDNY KONTAKT I WMAWIANIE KLIENTOWI,ŻE JEST WIELBŁĄDEM - TO JEST CHYBA ICH DEWIZA

5 / 5 2019-01-28

fotelik, który kupiłam, obejrzałam najpierw w tradycyjnym sklepie (na żywo), do zakupów w 90n zachęciła mnie cena :) jestem zadowolonym klientem:) transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo :)

5 / 5 2018-12-10

Błyskawiczna dostawa! Towar pierwsza klasa! Pełen PROFESJONALIZM! POLECAM!!!

5 / 5 2018-05-27

Dwa zamowienia i dwa razy zadowolony klient :) Rzetelna pomoc w razie problemow, szybki kontakt, informacje o zmianie statusu zamowienia.

5 / 5 2018-04-01

kupiłam w tym sklepie fotelik samochodowy, znacznie taniej niż w tradycyjnym sklepie i z dostawą gratis. Przed dostawą sklep się ze mną kontaktował w celu potwierdzenia zamówienia i mailowo informował o przebiegu realizacji dostawy. Towar oryginalny, faktura, szybka dostawa. Jestembardzo zadowolona z zakupu

2017-03-27

Jestem niedoszłą klientką tego sklepu. Zamówiłam u nich fotelik samochodowy. Niestety nie było wybranego przeze mnie koloru. Poprosiłam o zwrot przedpłaconych pieniędzy na konto. Czekałam na to ponad tydzień. W tym czasie rozmawiałam z pracownikami sklepu 3 razy, ciągle byłam zbywana: to brak pracownika odpowiedzialnego, to pracownik odpowiedzialny jest chory, itp., itd. Ma moje maile też nikt nie odpowiadał. Dlatego przestrzegam wszystkich przed robieniem przedpłat, bez wcześniejszego uzgodnienia czy towar jest na sklepie, ponieważ z odzyskaniem pieniędzy jest naprawdę kłopot.

Rzetelne opinie o 90n.pl

90n.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.90n.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie