Kategorie: / Dom

ABAK Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o ABAK
1 / 5 2021-05-14

Nie warto skorzystać z usługodawcy, który zajmuje się kładzeniem paneli. Osoby wykonujące prace dbają jedynie o to, aby jak najwięcej metrów zostało ułożonych, a nie zwracają uwagi na jakość wykonania. Prace są wykonywane chaotycznie, bez uwzględnienia odstępów czy równomiernego docięcia paneli przy futrynach. Duże dylatacje pomiędzy panelami powodują nieestetyczne szczeliny, a listwy są docinane w sposób chaotyczny. Praca wykonana przez tę firmę jest nieodpowiednia, co może skutkować popękanymi narożnikami po wierceniu otworów w ścianach. Oferta gratisowego montażu nie jest warta nic i przysparza klientom strachu i strat finansowych. Chociaż firma ABAK obiecuje, że niewykorzystany materiał można zwrócić w ciągu 7 dni, firma odmawia przyjęcia go z powrotem. Zachowanie tej firmy jest nieodpowiednie, pomimo że klient zostawia w niej niemałe pieniądze. Nie polecam tej firmy nikomu i radzę szukać usług profesjonalnej firmy, która zagwarantuje najwyższą jakość wykonania.

5 / 5 2019-02-10

Szybko i sprawnie zamontowane panele w całym domu. Polecam wszystkim co cenią sobie wysoką jakość wykonania usługi.

2 / 5 2019-01-22

Nie polecam firmy Abak ze względu na niedopatrzenia po zrealizowaniu przez nią mojego zlecenia. Krótko po położeniu podłogi, zauważyłam, że panele się rozsunęły, mimo że pokój nie był używany. Po dokonaniu inspekcji poproszono mnie o podpisanie dokumentu odbiorczego, co uczyniłam zgodnie z prośbą. Jednak teraz okazało się, że informacja o "montażu na nierównym podłożu" została umieszczona obok mojego podpisu, co nie jest zgodne z rzeczywistością, ponieważ została wykonana nowa, równa wylewka. Reklamacja została odrzucona ze względu na moje podpisanie dokumentu odbiorczego. Z tego powodu jestem zmuszona zapłacić za ponowne położenie paneli innym firmom. Uważam, że firma Abak celowo wprowadziła mnie w błąd, dodając nieprawdziwą informację przy moim podpisie. Dlatego zalecam zwrócenie szczególnej uwagi na treść tego typu dokumentów i unikanie podobnych oszustw.

5 / 5 2019-01-18

Bardzo miła i profesjonalna obsługa w sklepie oraz podczas montażu. Polecam. 155 m2 w jeden dzień zamontowane przez trzyosobową ekipę.

5 / 5 2018-09-12

Piękne panele bardzo konkurencyjne ceny co widać między innymi po ilości Klientów w sklepie. Polecam.

5 / 5 2018-08-06

W sklepie w Rybniku zastałyśmy miłą i życzliwą obsługę. Pan, który zajmował się montażem, okazał się również bardzo przyjemny i pojawił się punktualnie, zgodnie z umówioną wcześniej datą. Wykonanie pracy było szybkie, solidne i estetyczne - panele zostały zamontowane bez żadnych problemów. Nie mamy absolutnie żadnych uwag dotyczących montażu. Jesteśmy niezwykle zadowolone z efektu końcowego.

0 / 5 2018-04-12

Po zainstalowaniu podłogi zauważyłem, że w jednym miejscu, gdzie jest najwięcej ruchu, podłoga ugina się podczas chodzenia. Wydaje się, że w tym miejscu nie umieszczono izolacji, nie wiem jednak, dlaczego tak się stało, ponieważ materiału było wystarczająco. Po zgłoszeniu reklamacji otrzymałem odpowiedź, że ponieważ podpisałem protokół odbioru, nie mogę już żądać naprawy. Czy firma nie ponosi odpowiedzialności za błędy, których klient nie zauważył podczas odbioru? W odpowiedzi firma wyjaśniła, że montaż przekroczył maksymalne wymiary pomieszczenia i nie został wykonany zgodnie z zaleceniami, co uniemożliwia uzyskanie gwarancji na panele i montaż. Nikt jednak nie poinformował mnie o tym wcześniej.

5 / 5 2018-03-26

Rewelacja. Szybko, solidnie i w dobrej cenie. Polacam:)

Rzetelne opinie o ABAK

ABAK

Siedziba
Piekary Śląskie

WWW
http://abak.shoparena.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie