Kategorie: / Pozostałe

Abcgastronomii.com Opinie Klientów

średnia ocen: 3.79
opinie o Abcgastronomii.com
0 / 5 2019-02-02

Chciałabym ostrzec przed dokonywaniem zakupów w tym sklepie. Zamówiłam towar i wybrałam opcję płatności przy odbiorze, ale niestety musiałam go reklamować, ponieważ nie działał poprawnie. Od tego czasu firma kompletnie zignorowała moje e-maile i telefony. Każda próba rozmowy telefonicznej jest odrzucana, a nie można nawiązać z nimi żadnego kontaktu. Nie tylko straciłam pieniądze, ale również otrzymałam wadliwy towar. To jest nieuczciwy sprzedawca.

5 / 5 2019-01-19

Jestem bardzo zadowolona, bo zakupiłam nową pakowarkę próżniową. Przesyłka dotarła bardzo szybko, już na następny dzień. Dodatkowo otrzymałam gwarancję, fakturę i wszystkie potrzebne dokumenty. Pakowarka działa doskonale, nie mam żadnych zastrzeżeń. Co więcej, cena była niższa niż w innych miejscach, które sprawdzałam. Od długiego czasu kupuję produkty i nigdy się nie zawiodłam.

3 / 5 2018-11-02

Stanowczo odradzam robienie zakupów w tym konkretnym sklepie. W poprzednim roku kupiłam termohigrometr do szpitala. Niestety, było to nieudane, ponieważ nie był w stanie podawać wilgotności. Od stycznia nieustannie czekam na dostarczenie nowego, który mi obiecano. Niestety, moje e-maile pozostają bez odpowiedzi, a gdy w końcu udało mi się nawiązać telefoniczny kontakt, powiedziano mi, że już został wysłany. Niestety, historia powtarza się i obietnicę cały czas przekładają na kolejne dni.

5 / 5 2018-10-18

Wszystko ok. Dobre ceny i ogromny asortyment. Przesyłka dotarła błyskawicznie. Polecam.

5 / 5 2018-09-28

Polecam zakupy. Wszystko poprawnie, szybka wysyłka, urządzenia przeszły wszystkie kontrole i zostały zaakceptowane przez audytora. Dziękuję.

5 / 5 2018-09-22

Wysyłka szybka, zamawiałem towar przed świętami i dotarł na drugi dzień. Dobra cena i dobra jakość. Polecam.

5 / 5 2018-09-08

Polecam ten sklep, błyskawiczna dostawa, towar dobrze zapakowany i cena najniższa w internecie. Super.

0 / 5 2018-08-12

Sklep jest naprawdę świetny. Zanim dokonałem zakupu, skontaktowałem się, aby uzyskać szczegółowe informacje. Obsługa wytłumaczyła mi wszystko i udzieliła porad. Nie rozumiem, dlaczego ludzie piszą negatywne opinie o nich, ponieważ ja już kilka razy robiłem zakupy i zawsze było doskonale.

0 / 5 2018-08-12

Sklep jest naprawdę świetny. Zanim dokonałem zakupu, zadzwoniłem, aby uzyskać więcej informacji, a pracownicy sklepu wyjaśnili mi wszystko i udzielili porady. Nie rozumiem, dlaczego niektórzy ludzie piszą negatywne rzeczy na temat tego sklepu, ponieważ ja kupowałem tutaj już kilka razy i zawsze było wszystko w najlepszym porządku.

3 / 5 2018-08-04

ODRADZAM WSZYSTKIM ZAKUPY W ABCGASTRONOMII! Mimo przelewu, towar nigdy nie został wysłany, a przesłany mailem nr UPS dotyczy zupełnie innego odbiorcy.

0 / 5 2018-07-15

Ten sklep jest absolutnie odradzany! Otrzymałem wadliwy towar i po wyrażeniu swojego niezadowolenia firma obiecała wymianę. Niestety, mija już miesiąc od tamtej rozmowy, a ja nadal nie otrzymałem nowego produktu. Pracownik obsługi, który zapewniał mnie, że już dwa razy go wysłali, okazał się oszustem - podany przez niego numer listu przewozowego nie miał nic wspólnego z moją przesyłką. Co gorsza, zaczął ignorować moje telefony, korzystając z numerów, które zapisał ze złośliwością tylko po to, by je później ignorować. W ogóle firma ABCGASTRONOMII nie dba o swoich klientów. Szczerze odradzam zakupy w tym sklepie!

5 / 5 2018-07-07

Chciałbym polecić ten sklep, ponieważ wszystkie zamówione przedmioty były starannie zapakowane i dotarły na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Dodatkowo, w przesyłce znalazłem kilka darmowych produktów. Sklep ten oferuje bardzo dobre ceny i ma szeroki wybór produktów. Faktycznie, mogę znaleźć wszystko, czego potrzebuję w restauracji i regularnie dokonuję tam zakupów. Już sześć razy kupowałem u nich i nigdy się nie zawiodłem.

1 / 5 2018-07-05

Ludzie nie będą robić żadnych zakupów więcej. Zamówiłem produkt za szczęśliwą kwotę 120,00 złotych. Jednak przysłał towar nieodpowiadający wartości 40 złotych. Na mojego e-maila odpisał, że wysłał już poprawną przesyłkę, ale do dzisiaj nic nie dotarło. Oczywiście nie odbiera telefonów. Chodzę na policję i nie wybaczę mu nawet 10 złotych. Powtarzam, nigdy więcej takich zakupów.

5 / 5 2018-06-17

Sprzedawca jest bardzo dobry. Moje zamówienie zostało szybko zrealizowane, a towar jest zgodny z opisem. Sanepid pozytywnie zaakceptował dostarczone dokumenty. Gorąco polecam.

0 / 5 2018-05-17

Chciałbym zwrócić uwagę na pewien problem z zamawianiem w abcgastronomii. Niestety, straciłem niemal 400 złotych, ponieważ otrzymałem nie taki model, jakiego oczekiwałem. Od tej pory firma abcgastronomii nie odpowiada na moje telefony ani maile.

0 / 5 2018-05-17

Chcę zaalarmować innych na temat konieczności unikania zamawiania w abcgastronomii. Straciłem prawie 400 złotych na darmo, ponieważ otrzymałem inny model niż ten, którego chciałem. Od tego czasu abcgastronomia nie odpowiada na moje telefony ani maile.

1 / 5 2018-02-19

Zamówiłem u nich młynek do mielenia za 2500 złotych, lecz otrzymałem niewłaściwy produkt o wartości 700 złotych. Mimo wielokrotnych prób kontaktu, nie udało mi się skontaktować z nikim przez telefon ani e-mail. Każda korespondencja powracała z informacją, że "adresat wyprowadził się". Moim zdaniem, firma ta oszukuje i wykorzystuje ludzi. Zdecydowałem się na wizytę na posterunku policji, ponieważ opłata, którą zapłaciłem, jest już uważana za przestępstwo.

5 / 5 2018-01-28

Bardzo dobry, szybka wysyłka, szkło dobrze zapakowane. cena niska. Polecam.

2 / 5 2018-01-10

Po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności minął cały tydzień, a przesyłka nie dotarła. Dodatkowo, od piątku nie mogę nawiązać kontaktu ze sprzedawcą. Nie polecam tej usługi. Postanowiłem odesłać ostrzegawczego maila do wszystkich moich znajomych zrestauracji w Warszawie.

2 / 5 2018-01-10

Po złożeniu zamówienia, upłynął tydzień i nadal nie otrzymałem przesyłki, co gorsza, od piątku nie mogę skontaktować się ze sprzedającym. Nie polecam tej usługi. W celu ostrzeżenia innych, wysłałem maila do wszystkich swoich znajomych zrestauracji w Warszawie.

0 / 5 2017-12-25

Wysyłka jest niesamowicie szybka. Garnki są wykonane z bardzo dobrej jakości, solidnej stali o grubych ściankach. Cena jest również atrakcyjna. Nie mam żadnych negatywnych uwag. Przed zakupem otrzymałem profesjonalną poradę telefoniczną. Polecono mi inne garnki i wyjaśniono dlaczego warto z nich skorzystać.

0 / 5 2017-12-25

Przesyłka jest bardzo szybka. Garnki są wykonane z solidnej stali o wysokiej jakości. Cena także jest atrakcyjna. Nie mam żadnych negatywnych uwag. Dodatkowo, przed zakupem otrzymałem fachową poradę telefoniczną, gdzie odradzono mi zakup jednych garnków i zamiast tego polecono mi inne, wyjaśniając jednocześnie powody takiej rekomendacji.

5 / 5 2017-10-17

Bardzo dobry. Wszystko dobrze zapakowane, błyskawiczna wysyłka, a higrometry zaakceptowane przez nadzór. Polecam.

5 / 5 2017-07-31

Zakupy na najwyższym poziomie to szansa na błyskawiczne dostarczenie, odpowiednie zapakowanie oraz doskonałą obsługę klienta. Gdy okazało się, że zamówiony przeze mnie rozmiar jest zbyt mały, skontaktowałam się telefonicznie i bez żadnych trudności wymieniono mi garnek na większy. Towar, pod względem jakości, jest naprawdę wysoki. Gorąco polecam.

1 / 5 2017-07-30

To bardzo negatywna sytuacja. Kilka razy kupowałam w tym sklepie i na początku nie miałam żadnych problemów, ale kiedy złożyłam większe zamówienie okazało się, że właściciel firmy jest oszustem. Nie dostałam ani towaru, ani zwrotu pieniędzy. Sprawę będę rozpatrywać w sądzie, ale także zamierzam zgłosić oszustwo do prokuratury i poprosić o zamknięcie sklepu, aby więcej osób nie padło ofiarą tego człowieka. Sklep ma ten sam adres, ale kończy się na ".com" zamiast ".pl", ponieważ właściciel zarejestrował firmę na Cyprze.

5 / 5 2017-07-29

Bardzo szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany, jakość ok, kontakt emailowy doskonały, przed zakupem doradzili mi co i jak kupić.

5 / 5 2017-07-17

Przez długi czas poszukiwałem sklepu internetowego, który oferuje wszystkie rzeczy, które są niezbędne dla mojego szefa kuchni. Teraz mogę wygodnie dokonywać zakupów bez konieczności opuszczania naszej firmy. Dostawa jest szybka, a przed zakupem otrzymuję również dobre porady. Gorąco polecam ten sklep.

5 / 5 2017-07-17

Przez długi czas poszukiwałem takiego sklepu online, który posiadałby wszelkie artykuły, których potrzebuje mój szef kuchni. Teraz mogę wygodnie dokonywać zakupów bez konieczności opuszczania firmy. Ekspresowa dostawa i pomocna rada przed dokonaniem zakupu - na pewno polecam.

1 / 5 2017-05-18

Otrzymałem inny model towaru niż zamawiałem. Próbowałem wyjaśnić-niestety brak kontaktu. Nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonów.

5 / 5 2017-05-14

Miałam doświadczenie zakupów online z dostawą do Anglii. Paczka dotarła w ciągu tygodnia, co jest bardzo szybko, a koszt wysyłki wyniósł tylko 130 złotych za dużą paczkę - więc również było tanio. Warto robić zakupy u nich. Gorąco polecam.

5 / 5 2017-05-14

Kupiłam produkty wysyłkowo do Anglii i paczka dotarła w ciągu tygodnia, co było bardzo szybkie. Koszt wysyłki wyniósł 130 zł za dużą paczkę, co również jest atrakcyjną ceną. Wniosek jest taki, że warto robić zakupy u tego dostawcy. Gorąco polecam.

2017-05-04

Sklep nie wysyla towaru , pieniędzy nie zwraca. Mam sprawę w sądzie .

2 / 5 2017-04-07

Ostrzegam przed zakupami w tym sklepie, nie polecam go absolutnie. Kupiłam towar w marcu 2012 roku, jednak otrzymałam produkt o innej specyfikacji, niż zamówiłam. W dodatku, ten towar cały czas psuje się i nie spełnia moich oczekiwań. Sprzedający jest kompletnie niepoważny - na początku wydaje się, że chce pomóc, ale po tygodniu nie odpowiada na moje prośby, lub rozłącza się podczas rozmowy. Cała sytuacja to totalna porażka, dlatego UWAŻAJCIE przed dokonywaniem tam zakupów.

Rzetelne opinie o Abcgastronomii.com

Abcgastronomii.com

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie