Kategorie: / Foto / Telefony

Abfoto.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.50
opinie o Abfoto.pl
1 / 5 2022-12-26

Nie zalecam tego. Nie ma opcji kontaktu telefonicznego. Kilka razy próbowałem się dodzwonić bez powodzenia. Tylko kontakt mailowy. Brak umiejętności. Nie chcą poprawić faktury z błędnie wprowadzonymi danymi.

1 / 5 2022-12-26

Nie jestem w stanie polecić. Nie mogłem nawiązać kontaktu telefonicznego, mimo kilkukrotnych prób. Jedyne możliwości komunikacji to mailowe. Nie wykazują kompetencji, gdyż odmawiają poprawienia faktury z błędnie wprowadzonymi danymi.

5 / 5 2020-07-18

Przez około 2000 zł kupiłem w sklepie 10 przedmiotów na firmę. Po otrzymaniu okazało się, że dwie pozycje nie są mi potrzebne, więc postanowiłem je zwrócić i zakupić inne. Wysłałem towar w oryginalnym opakowaniu tego samego dnia, w którym go otrzymałem, prosząc o zwrot pieniędzy. Jednak sklep tego samego dnia odesłał mi ten sam towar bez kontaktu ze mną. Po zadzwonieniu na infolinię, udało mi się połączyć z szefem działu. Mimo mojej gorącej prośby o przyjęcie zwrotu i obietnicy zakupienia innego towaru, otrzymałem chłodną odpowiedź: "Nie musimy przyjmować zwrotu pana i tego nie zrobimy". Mimo że ceny są dobre, jakość obsługi w tym sklepie jest koszmarna, a podejrzewam, że wszystkie reklamacje będą problematyczne. Chciałem wymienić pas transportowy 50mm na 25mm i jestem bardzo zdenerwowany postawą sklepu. Ostrzegam, aby unikać tego sklepu!

5 / 5 2020-06-16

Kontaktowanie się ze sklepem w celu zrealizowania zamówienia jest bardzo nieudolne. Spędziłem dwa dni na czacie, pytając o status zamówienia i daty wysyłki. Pierwszego dnia, zanim zapłaciłem, powiedziano mi, że zamówienie prawdopodobnie zostanie wysłane następnego dnia. Po zaksięgowaniu płatności, kolejnego dnia, poinformowano mnie, że paczka na pewno zostanie wysłana tego samego dnia. Dzisiaj, od godziny 13, rozmawiałem z pracownikami biura obsługi klienta, aby potwierdzić, że paczka zostanie wysłana dzisiaj. Byli miłośni i godzinami przekazywali informacje, mówiąc, że magazyn pracuje do późna i prosząc o kontakt po godzinie 20:00. Skontaktowałem się po godzinie 20:00 i niestety dostałem informację, że paczka nie zostanie wysłana dzisiaj. Oczekiwałem profesjonalnego podejścia do realizacji zamówienia i jego wysyłki. Warto dodać, że moje zamówienie było wysokiej wartości, ale inni sprzedawcy zdołali zrealizować zamówienia na czas. Nie polecam tego sklepu dla osób, które oczekują rzetelnego podejścia do wysyłki zamówień. Nie będę korzystał z usług tego sklepu i nadal nie otrzymałem zamówionej paczki.

5 / 5 2019-03-21

Profesjonalna obsługa, szybki czas realizacji zamówienia. Polecam!

4 / 5 2019-03-20

Ze względu na inwentaryzacje było trochę zamieszania, na szczęście zamówiony produkt dostałem...

4 / 5 2019-03-16

Dla mnie fajnie :) Polecam

1 / 5 2019-03-11

Zamówiłem trzy rzeczy i zapłaciłem za nie, ale moje zamówienie zostało anulowane. Dostaliśmy informację od nich, aby podać numer konta bankowego, gdzie będą zwracać pieniądze za zamówienie. Przesłałem swoje dane bankowe, ale nie otrzymałem jeszcze zwrotu pieniędzy. Kontaktowałem się z nimi za pośrednictwem formularza na ich stronie internetowej, ale niestety ta forma kontaktu nie działa. Wypełniłem formularz i otrzymałem komunikat, że spróbuję później. W skrócie - nie polecam.

5 / 5 2019-03-11

jest najlepszej jakości, a obsługa jest fantastyczna. Od pierwszego kontaktu widać, że pracownicy wiedzą, o czym mówią. Kupuję u nich od wielu lat i zawsze spotykam się z tym samym profesjonalizmem. Raz zdarzyło mi się, że chciałem kupić aparat z konkretnej serii, ale Panowie namówili mnie na wybór innego modelu. Do dziś pozostaję im wdzięczny, ponieważ kupiony przez mnie aparat działa nadal doskonale, podczas gdy producent "wymarzonego" modelu zrezygnował z dalszej produkcji. Jednak sprzęt foto w ABC Foto jest tak dobrej jakości, że kolejne generacje aparatu, który kupiłem, zostały wyprodukowane. Mimo że nie robię reklamy, z całego serca polecam ABC Foto!

4 / 5 2019-03-09

Po upływie tygodnia oczekiwania na zamówienie z opcją płatności ratalnej, skontaktowałem się ze sprzedawcą, który poinformował mnie, że zmienił bank. Od tego momentu wszystkie kolejne działania przebiegały sprawnie, jednak gdybym nie zadzwonił wcześniej, nadal czekałbym na jakiekolwiek potwierdzenie. Serdecznie pozdrawiam przemiłą Panią obsługującą klientów w punkcie wrocławskiej magnolii.

5 / 5 2019-03-08

Jeżeli ktoś zdecydowałby się zorganizować zawody, aby sprawdzić najszybsze wysłanie i dostarczenie przesyłki, to ABFoto absolutnie by wygrało bez żadnej konkurencji! :) Zamówienie złożone wieczorem, zostało dostarczone do mnie już następnego dnia rano. Paczka była bardzo solidnie zapakowana i dotarła do mnie nieuszkodzona. Pionowa myszka do komputera świetnie się sprawdza.

5 / 5 2019-03-07

Obsługa sklepu była niesamowita. Pan, który mnie obsługiwał, był nie tylko miły, ale również dobrze zaznajomiony z produktem, który chciałam kupić. Zdecydowanie polecam ten sklep i bardzo doceniam pomoc Pana z obsługi, który zapewnił, że mogę liczyć na wsparcie w przypadku jakichkolwiek problemów z nowym sprzętem. Mam nadzieję, że będzie więcej tak uprzejmych ludzi :)

5 / 5 2019-02-20

SZYBKO I SPRAWNIE. POLECAM

5 / 5 2019-02-15

wszystko tak jak byc powinno polecam

5 / 5 2019-02-13

Zamówienie zostało wykonane bardzo szybko, już następnego dnia po kupnie obiektywu Sigma 50 1,4. Mogłam go odebrać osobiście w sklepie Posnania w Poznaniu. Obsługa w tym miejscu była przyjemna i kompetentna. Gorąco polecam!

5 / 5 2019-02-13

Zamówienie zostało szybko zrealizowane i już następnego dnia po zakupie obiektywu Sigma 50 1,4 mogłem go odebrać osobiście w sklepie Posnania w Poznaniu. Obsługa w tym sklepie była przyjemna i profesjonalna. Gorąco polecam.

5 / 5 2019-02-05

Jestem ogromnie zadowolony. Aparat fotograficzny kupiłem w cenie bardzo promocyjnej. Błyskawiczna wysyłka. Super sklep!

5 / 5 2019-02-04

Szybko, sprawnie, bez żadnych problemów. Towar solidnie zapakowany. Jestem bardzo zadowolony.

4 / 5 2019-02-03

Wszystko przebiegło sprawnie,polecam ABFOTO w Lublinie w Galerii Felicity.

2 / 5 2019-01-24

Nie radzę robienia zakupów (online) w tym sklepie. Moje zamówienie za 11 tysięcy złotych zostało spakowane w sposób, który spowodował spadanie przedmiotów po całym kartonie. Było to bardzo stresujące! Nawet dostawca kurierski był zaskoczony wartością przesyłki i jej nieodpowiednim opakowaniem - bez informacji o potrzebie ostrożności. Na szczęście nic się nie zepsuło, ale musiałam czekać 10 dni na dostawę (nie wiem, czy to wina sklepu czy firmy kurierskiej). Łatwo można złapać taki dramat!

Rzetelne opinie o Abfoto.pl

Abfoto.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.abfoto.pl

Email
[email protected]

Telefon
226282016

Komórka
665353306

Infolinia
-

Logowanie