Kategorie: / Foto / Telefony

Abfoto.pl Opinie Klientów

4.54/5.00 - ilość ocen: 166
opinie o Abfoto.pl
5 / 5 2020-07-18

Zakupiłem w sklepie 10 przedmiotów na firmę na około 2000zł. dwie pozycje okazały się mi jednak niepotrzebne chciałem je więc zwrócić i zakupić inne. Odesłałem towar oryginalnie zapakowany tego samego dnia co go otrzymałem z prośbą o zwrot pieniędzy. Sklep tego samego dnia odesłał do mnie towar nie kontaktując się nawet ze mną. po zadzwonieniu na infolinię dodzwoniłem się do szefa działu który mimo mojej gorącej prośby o przyjęcie zwrotu i moje zapewnienia że zakupię inny towar przekazał mi zimne "nie musimy przyjmować pana zwrotu i tego nie zrobimy". Ceny może i maja fajne ale jakość obsługi to koszmar podejrzewam że również wszelkiego typu reklamacje będą problematyczne. Zakupiłem pas transportowy 50mm i chciałem wymienić na 25mm... Jestem załamany podejściem. Przestrzegam! Unikać!

5 / 5 2020-06-16

Kontakt ze sklepem na poziomie realizacji zamówienia jest tragiczny. Ponad dwa dni spędziłem na kontaktowanie się za pomocą czatu dopytując o status realizacji zamówienia oraz możliwe terminy wysyłek. Pierwszego dnia przed zaksięgowaniem płatności zostałem zapewniony, że „prawdopodobnie” przesyłka zostanie nadana dnia następnego, a drugiego dnia po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie otrzymałem informacje równoznaczną z jeszcze pewniejszym nadaniem paczki w dniu bieżącym. W dniu dzisiejszym od godziny 13 kontaktowałem się kulturalnie z pracownikami biura obsługi klienta, aby wykluczyć możliwość pomyłek oraz otrzymać zapewnienie, że paczka zostanie nadana w dniu dzisiejszym. Spychanie realizacji wysyłki z godziny na godzinę do godziny 18-19 wraz z zapewnieniami o tym, że magazyn pracuje do późnych godzin roboczych i prośbą o kontakt bliżej godziny 20:00. Skontaktowałem się bliżej godziny 20:00 i otrzymałem informacje, że zamówienie jednak nie zostanie w dniu dzisiejszym zrealizowane- ot tak. Oczekiwałem tylko profesjonalnego podejścia do etapu realizacji zamówienia i jego wysyłki. Dodam jeszcze tylko, że zamówienie opiewało na dużą kwotę i było jednocześnie zrealizowane z zamówieniami w 6 innych firmach- które oczywiście potrafiły się wyrobić w czasie. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu osobom, którym zależy na rzetelnym podejściu do wysyłki zamówienia. Oczywiście nie skorzystam z usług tego sklepu, a towaru jeszcze nie mam.

5 / 5 2019-03-21

Profesjonalna obsługa, szybki czas realizacji zamówienia. Polecam!

4 / 5 2019-03-20

Ze względu na inwentaryzacje było trochę zamieszania, na szczęście zamówiony produkt dostałem...

4 / 5 2019-03-16

Dla mnie fajnie :) Polecam

1 / 5 2019-03-11

Zamówiłem trzy przedmioty, zapłaciłem, po czym anulowali moje zamówienie, wysyłając do mnie informację o podaniu numeru konta bankowego na które mają zwrócić pieniądze za zamówienie. Wysłałem nr konta i wszystkie potrzebne dane, a pieniędzy nie widać. Próbowałem się z kontaktować z nimi przez ich formularz na ich stronie bo tylko taki jest z nimi kontakt i niestety ale ta forma kontaktu nie funkcjonuje. Się tylko napisałem, wszystko wypełniła A na końcu komunikat spróbuj puźniej. Jednym słowem nie polecam.

5 / 5 2019-03-11

fantastyczna obsługa, od pierwszego kontaktu widać, że Panowie wiedzą o czym mówią, kupuje u nich od wielu lat i zawsze ten sam poziom profesjonalizmu. Raz nawet udało im się namówić mnie na odstąpienie od zakupu "wymarzonego" modelu aparatu i zakup innego za co do dziś pozostaję im wdzięczny bo to co kupiłem przez długie lata sprawuje się super. Nie będę robił reklamy ale producent tego pieszego który chciałem kupić szybko wycofał się z tej linii a ten który kupiłem doczekała się kolejnych generacji. Jeśli sprzęt foto do w ABC Foto

4 / 5 2019-03-09

Zamówienie z wnioskiem ratalnym czekało ponad tydzień, po czym zadzwoniłem do sprzedawcy, który zmienił bank na inny. Wszelkie następne procesy były bardzo owocne, jednakże bez poprzedniego telefonu, nadal czekałbym na jakiś odzew. Pozdrawiam bardzo sympatyczną Panią z punktu z wrocławskiej magnolii.

5 / 5 2019-03-08

Jeśli ktokolwiek zorganizowałby zawody z najszybszym wysłaniu i dostarczeniu przesyłki to ABFoto wygrywa bezkonkurencyjnie! :) Zamówienie złożone wieczorem, następnego dnia rano było już u mnie. Zapakowane bardzo dobrze, paczka dotarła nieuszkodzona. Myszka pionowa do komputera sprawdza się wspaniale.

5 / 5 2019-03-07

Obsługa sklepu rewelacyjna. Obsługiwał mnie Pan bardzo miły i znający się na sprzęcie który kupowałam. Z cała pewnością polecam ten sklep i wielki plus dla Pana z obsługi który zaoferował swoją pomoc w razie problemów z obsługą zakupionego sprzętu. Oby więcej takich miłych ludzi :)

Rzetelne opinie o Abfoto.pl

Abfoto.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.abfoto.pl

Email
[email protected]

Telefon
226282016

Komórka
665353306

Infolinia
-

Logowanie