Kategorie: / Usługi / Pozostałe

Agencja JeyJey Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Agencja JeyJey
5 / 5 2023-03-17

Tutaj można znaleźć opinie zarówno o dużych firmach z całego świata, jak i o lokalnych sklepach z mojej okolicy. Prawie zawsze sprawdzam to miejsce, zanim zamówię produkt w nieznanej mi jeszcze firmie i nigdy nie zostałam zawiedziona. Jestem wdzięczna, że istnieją takie strony internetowe.

5 / 5 2022-11-16

Rozumiemy, że zarówno marki, jak i nasz rząd, często dają wiele obietnic, ale w rzeczywistości może być inaczej niż w reklamach. Dlatego cieszymy się, że w internecie istnieją miejsca, gdzie wiarygodne marki dbają o klientów i mają możliwość promowania swojej pracy i poprawy jakości, a niedostępni sprzedawcy tracą zaufanie klientów. Dziękujemy!

5 / 5 2022-03-10

W tym miejscu można znaleźć recenzje zarówno o dużych firmach, jak i małych lokalnych biznesach z mojego miasta. Zazwyczaj sprawdzam je przed zakupem czegoś w nowym miejscu i jeszcze nigdy nie zostałem zawiedziony. To świetne, że istnieją takie serwisy.

5 / 5 2022-03-10

W tym miejscu można znaleźć recenzje zarówno o znanych firmach, jak i o małych przedsiębiorstwach z mojego miasta. Zazwyczaj tu zaglądam przed kupnem czegoś w nowym miejscu i nigdy jeszcze nie było mnie to zawiedzione. To świetnie, że powstają takie strony internetowe.

5 / 5 2021-05-22

Zanim dokonam zakupu, zawsze sprawdzam opinie innych internautów na temat sprzedającego i artykułu, który zamierzam kupić. Robię to od kilku lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam tę stronę każdemu, kto chce uniknąć problemów z późniejszymi wymianami, reklamacjami lub nieprzyjemnymi sytuacjami z sprzedawcą.

0 / 5 2018-12-16

Skorzystałam już kilka razy z usług Jey Jey i nigdy się nie zawiodłam. Znakomitą atrakcją był rejs jachtem o nazwie "sexi jacht", na który przyszła panna młoda oraz goście wieczoru panieńskiego i byli zachwyceni. Na jachcie tańczyłyśmy, delektowałyśmy się pysznym winem i jedłyśmy kolację przy świecach. Jeśli jest to wieczór panieński, urodziny, imieniny lub inne okazje, to tylko z Jey Jey :)

Rzetelne opinie o Agencja JeyJey

Agencja JeyJey

Siedziba
Gdańsk, Gdynia, Sopot

WWW
http://www.jeyjey.pl

Email
[email protected]

Telefon
791307208

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie