Kategorie: / Komputery / RTV / Telefony

Akcesoriadotelefonow.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.00
opinie o Akcesoriadotelefonow.pl
5 / 5 2022-09-17

Uważam, że każdemu przysługuje prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki dotyczącej zakupionych produktów, otrzymanych usług lub współpracy z konkretnymi firmami. Rozumiem, że gusta mogą się różnić, jednak jeżeli zauważam, że dany produkt zbiera głównie negatywne opinie, to nie decyduję się na jego zakup, ponieważ nie wszystkim osobom mogło się jednocześnie pomylić.

5 / 5 2021-12-21

Jest oczywiste, że firmy tak samo jak rząd, często składają wiele obietnic, ale nie zawsze udaje im się je spełnić. Życie nie zawsze jest tak piękne, jak to przedstawiane jest w reklamach. Dlatego uważam, że serwisy internetowe, które promują rzetelne marki dbające o klientów, są bardzo potrzebne. Takie firmy mają szanse zyskać klientów i poprawić jakość swoich produktów lub usług, podczas gdy niesolidni sprzedawcy tracą wiarygodność i konsumentów. Gratulacje!

2 / 5 2018-12-07

Cześć, chciałem podzielić się moim doświadczeniem zakupowym. Na platformie Allegro zamówiłem obudowę do mojego iPhone'a X z jednego konkretnego sklepu. Niestety, sprzedawca wysłał mi podróbkę, która była nie tylko tandetna, ale miała również literówkę na napisach znajdujących się z tyłu obudowy. W momencie, gdy rozmawiałem z nim telefonicznie, na pozór udawałem, że wszystko jest w porządku. Jednak zdecydowanie nie polecam tego sklepu i radzę odrzucić go z uwagi.

2 / 5 2018-12-07

Hej, chciałem przekazać, że na allegro zamówiłem obudowę do iPhone X z tego konkretnego sklepu. Niestety, sprzedawca przysłał mi podróbkę z napisami z tyłu obudowy zawierającymi literówkę. W trakcie rozmowy telefonicznej z nim, udaję, że wszystko jest w porządku. Jednakże, jednoznacznie odradzam sklep i zwracam Waszą uwagę na to miejsce!

2 / 5 2018-02-10

Odradzam zakupy w tej konkretniej placówce handlowej. Wykonanie produktu, czyli etui na iPhone 7, jest bardzo niedopracowane. Nie zależy im na zadowoleniu klienta. Przestrzegam wszystkich przed dokonywaniem transakcji w tym miejscu. Nie można ufać reputacji tej firmy, która niby ma być rzetelna.

2 / 5 2018-02-10

Nie warto kupować w tym sklepie. Jakość etui na iPhone 7 jest bardzo słaba. Sklep nie jest zainteresowany zadbaniem o klienta. Nie polecam go nikomu. Nie jest to rzetelna firma, jak się wydaje.

Rzetelne opinie o Akcesoriadotelefonow.pl

Akcesoriadotelefonow.pl

Siedziba
Michałowice

WWW
http://akcesoriadotelefonow.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie