Kategorie: / Komputery / RTV / Telefony

Akcesoriadotelefonow.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.50
opinie o Akcesoriadotelefonow.pl
5 / 5 2022-09-17

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych towarów, dostarczonych usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale jeżeli widzę, że jakiś produkt ma praktycznie tylko negatywne komentarze, to nie zamawiam, ponieważ na pewno wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2021-12-21

Oczywistym jest, że firmy, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w życiu bywa różnie - z pewnością nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w sieci tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę wypromować się i podnieść jakość produktów/usług, a niesolidni sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

2 / 5 2018-12-07

Witam, zamówiłem na allegro z tego sklepu obudowę do iPhone X, sprzedawca wysłał mi chamską podróbkę z literówką na napisach z tyłu obudowy. W trakcie rozmowy telefonicznej udaje że nic się nie stało. Stanowczo nie polecam UWAGA na ten sklep!

2 / 5 2018-02-10

Nie polecam zakupu w tym sklepie. Jakość produktu (etui iphone7) pozostawia wiele do życzenia. Nie jest im na rękę dbanie o klienta. Nikomu nie polecam. To nie jest rzetelna firma za jaką się mają

Rzetelne opinie o Akcesoriadotelefonow.pl

Akcesoriadotelefonow.pl

Siedziba
Michałowice

WWW
http://akcesoriadotelefonow.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie