Kategorie: / Artykuły Zoologiczne

Animalia.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.92
opinie o Animalia.pl
5 / 5 2019-02-28

Jestem regularnym konsumentem tej konkretnej placówki handlowej. Jej oferta cenowa jest bardziej korzystna niż ta w supermarketach. Dodatkowo, personel sklepu zawsze reaguje na uwagi oraz prośby klientów. Ich własna służba kurierska jest zawsze niezwykle uprzejma. Komunikacja z placówką jest doskonała. Szczerym sercem polecam ten sklep.

5 / 5 2019-02-28

Jestem regularnym gościem w tym sklepie. W porównaniu do supermarketów mają atrakcyjne ceny. Zawsze reagują na uwagi i prośby klientów. Ich własna firma kurierska jest zawsze bardzo uprzejma. Komunikacja z nimi jest doskonała. Gorąco polecam.

5 / 5 2019-02-10

Ten sklep jest naprawdę świetny. Zawsze mogę na niego liczyć, nigdy mnie nie zawiódł. Regularnie tam kupuję jedzenie dla mojego kota i od czasu do czasu prezenty dla innych zwierzaków, z którymi się zaprzyjaźniłam. Obsługa zawsze działa szybko i na wysokim poziomie. Jedyne, co mogę zarzucić, to że produkty są dość drogie, ale naprawdę opłaca się tam kupować.

5 / 5 2019-02-10

Ten sklep jest naprawdę świetny. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Regularnie robię zakupy karmy dla swojego kociaka oraz od czasu do czasu kupuję prezenty dla innych zwierzaków, które są moimi przyjaciółmi. Obsługa zawsze jest szybka i na wysokim poziomie. Jedynym minusem jest fakt, że jest dość drogo, ale warto płacić za taką jakość.

0 / 5 2019-02-10

Sklep zawiódł moje oczekiwania po pierwszym udanym zakupie, ponieważ kolejne dwa okazały się nieudane. Obsługa sklepu nie jest w stanie dokładnie określić, jakie produkty mają w magazynie. Mimo że na stronie internetowej wybrane przeze mnie produkty były oznaczone jako dostępne, to po tygodniu od złożenia zamówienia pracownik obsługi klienta poinformował mnie, że część tych produktów jest niedostępna. Propozycją ze strony sklepu były dwie niekorzystne opcje: poniesienie dodatkowych kosztów za przesyłkę lub składanie kolejnych zamówień.

0 / 5 2019-01-19

Firma oferuje wiele różnych produktów, w tym specjalistyczne i weterynaryjne karmy. Mają także program bonusowy, który pozwala obniżyć ceny nieco bardziej. Przesyłki są zawsze szybko realizowane, nigdy nie miałam żadnych problemów z zamówieniami, a jestem lojalną klientką.

0 / 5 2019-01-19

Sklep oferuje wiele różnych produktów, w tym specjalistyczne karmy i artykuły weterynaryjne. Dzięki programowi bonusowemu, ceny są nieco niższe, co jest dodatkowym atutem. Przesyłka zawsze jest realizowana w odpowiednim czasie i nigdy nie miałam żadnych problemów, jako stała klientka.

0 / 5 2019-01-11

Po raz pierwszy dokonałam zakupu, ale niestety ostatniego. Strona internetowa była nieskuteczna, zwłaszcza podczas wyboru produktu. Mimo zaksięgowania mojego wpłaty za karmę, nie otrzymałam żadnej informacji na temat pakowania lub wysyłki. Wysłałam zapytanie, a w odpowiedzi dowiedziałam się, że produkt, który zamówiłam, nie był dostępny na stanie i musiał być zamówiony. Przy każdym produkcie powinna być ikona informująca, czy jest on dostępny na stanie lub nie oraz szacowany czas oczekiwania wynoszący 1-3 dni. Otrzymałam swoją karmę po tygodniu oczekiwania, co moim zdaniem było zbyt długie. Jedyną pozytywną rzeczą była skuteczność kuriera.

0 / 5 2019-01-01

Ten sklep zoologiczny jest najlepszy na rynku. Od lat robię tam zakupy. Mają ogromny wybór produktów i nie ma innego sklepu, który miałby tyle asortymentu. Testy produktów oraz artykuły o nowościach są bardzo interesujące. Strona jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Obsługa klienta jest świetna, jeśli występują problemy z zamówieniem, otrzymuje się wiadomość e-mail, która także wyświetla się na stronie lub można ustawić powiadomienia SMS. Kurier dostarczający zamówienie w Warszawie jest doskonały - za niską opłatą przynosi przesyłkę pod drzwi, nawet późnym wieczorem, zawsze dzwoni i wnosi ciężkie paczki nawet na ósme piętro. Moim zdaniem nie ma lepszego sklepu zoologicznego i nie muszę kupować gdzie indziej.

5 / 5 2018-12-12

Duży wybór asortymentu, doskonała obsługa.Polecam

0 / 5 2018-11-14

Produkt zgodny z opisem, kontakt z sprzedawcą bezproblemowy. Przesyłka odpowiednio zapakowana i nieuszkodzona, zgodna z opisem. Jedyne niedociągnięcie polega na tym, że niektóre produkty są dostępne na stronie, jednak nie ma ich na magazynie, co wydłuża czas wysyłki. Mimo to, komunikacja ze sprzedawcą jest naprawdę dobra.

5 / 5 2018-11-10

Po raz kolejny zdecydowałem się na zamówienie w tej konkretnej sklepie. W przeciwieństwie do kilku innych, tutaj wszystko wygląda na porządku. Mamy stały kontakt, przesyłka przychodzi szybko, a dodatkowo można otrzymać rabat za wcześniejsze zamówienia. Warto zaznaczyć, że produkty są świetnie zapakowane, a do tego załączają przyjemną gratisową zabawkę dla kota.

5 / 5 2018-11-02

Świetna obsługa, reklamacja związana z połamanym transporterkiem załatwiona bardzo sprawnie i profesjonalnie. Gorąco polecam!

5 / 5 2018-09-30

Po prostu SUPER!!! Wczoraj złożyłam zamówienie - dzisiaj przesyłka u mnie (ponad 200 km od Warszawy). Z przyjemnością POLECAM!!

1 / 5 2018-09-28

Wiele razy zdarzało mi się robić zakupy w sklepie Animalia.pl i za każdym razem miałam problemy, np. towar nie był dostępny, opis i zdjęcie nie zawsze zgadzały się z rzeczywistością, trudno było długo czekać na przesyłkę, produkty były przeterminowane lub mieli bardzo krótki termin ważności, pracownicy często natarczywie pytali o dostępność towarów i panował ogólny chaos i brak organizacji. Poza tym, próbowali mi naciągnąć na dodatkowe opłaty za reklamacje, gdy ich błąd był przyczyną problemu. Przez lata polityka sklepu stopniowo się pogarszała, co wpłynęło negatywnie na moją opinię o nich. Nie polecam tego sklepu!

5 / 5 2018-09-23

Mimo różnych opinii na temat Animalii, zdecydowałem się na zakupy w tym sklepie. Przede wszystkim cenię sobie ich szybką dostawę - jeśli złożę zamówienie do południa, towar jest dostarczany już następnego dnia przez firmę GLS. Niestety, ta szybkość dotyczy tylko tej jednej firmy. Zrobiłem też porównanie cen i okazało się, że oferują najniższą cenę na karmę, którą zamawiałem. O kontakt z obsługą klienta zadbałem przez formularz na stronie internetowej. Mimo tych dobrych stron, muszę też wymienić kilka minusów. Na przykład, niektóre produkty są przeszacowane - "promocyjne" ceny są niższe wyłącznie w stosunku do sztucznie zawyżonych rzekomych cen rynkowych, które są nawet o 30 zł wyższe od rzeczywistej wartości. Pracownicy są też często niezorganizowani - brak jest wewnętrznego porozumienia między nimi, co może powodować zamieszanie w zamówieniach. Informacje się zmieniają, co utrudnia kontakty z klientem. Jednakże, nigdy nie miałem problemów z przeterminowanymi, uszkodzonymi lub źle wykonanymi produktami.

5 / 5 2018-09-18

To fantastyczne miejsce do zakupów! Przez kilka razy miałam okazję kupować w sklepie Animalia.pl i za każdym razem moje zamówienie było realizowane niezwykle szybko i z pełnym profesjonalizmem. Nawet produkty, na które według informacji na stronie trzeba czekać od 12 do 16 dni, zostały sprowadzone w zaledwie 2 dni! Bardzo przyjemny kontakt z obsługą sklepu. Szczerze polecam to miejsce każdemu!

0 / 5 2018-09-11

Okolo 19.00 wyslano paczke, o godzinie okolo 12.00 rano dotarla ona do mnie (z Warszawy do niemieckiej granicy). Towar byl bardzo dobrze zapakowany, choć musiałem trochę poczekać na poszczególne produkty (na stronie podano, że dostarczenie towaru może zająć od 5 do 7 dni, w moim przypadku jednak trwało to tylko 2-3 dni). Ogólnie rzecz biorąc, polecam ten sklep.

0 / 5 2018-09-11

Praca z tym sklepem jest bardzo pozytywna, nawet w przypadku drobnych niepowodzeń. W moim przypadku, niektóre istotne informacje odnośnie terminu dostawy nie zostały przekazane kurierowi. Jednakże, firma była w stanie naprawić swój błąd i zrekompensować mi to poprzez dodatkowe rabaty. Zdecydowanie byłoby miło, gdyby inne sklepy internetowe działały w podobny sposób. Jestem szczególnie zadowolona, że mogłam skorzystać z kuriera Animalia za jedyne 5 złotych.

5 / 5 2018-08-23

Sklep oferuje wiele korzyści i zdecydowanie zasługuje na polecenie. Posiada bogaty asortyment produktów dla zwierząt, a także coraz większy wybór karm weterynaryjnych. Dodatkowo, niskie ceny oraz oferowane zniżki firmowe zachęcają do większych zakupów. Koszty wysyłki są niskie, a kurierzy bardzo przyjemni i skrupulatni. Szybka dostawa jest standardem, co potwierdziła moja ostatnia transakcja, w której zamówienie złożyłam w środę wieczorem, a już w czwartek po południu paczka dotarła do mnie. Obsługa klienta jest również na bardzo dobrym poziomie, szybko odpowiadają na maile i chętnie pomagają. Pomimo wcześniejszych problemów, które zdarzały się kilka lat temu, teraz jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi w tym sklepie i polecam go wszystkim.

5 / 5 2018-08-15

Uważam, że ten sklep zasługuje w pełni na polecenie! Produkty, które zamówiłam, są solidne, odpowiadają opisowi i zdjęciom, oraz są bardzo piękne. Jestem bardzo zadowolona. Zamówienie zostało zrealizowane niezwykle szybko! Gorąco polecam!

5 / 5 2018-08-15

Ten sklep zasługuje na 100% polecenia! To, co zamówiłam, jest starannie wykonane, zgodne z opisem i zdjęciem oraz bardzo piękne. Jestem bardzo zadowolona z szybkiego zrealizowania zamówienia. Gorąco polecam!

5 / 5 2018-07-31

Super Sklep!!! wysyłka błyskawiczna. Obsługa też super!

5 / 5 2018-07-15

Ten sklep jest naprawdę świetny! Choć od mojego ostatniego zakupu minęło trochę czasu, teraz doceniam go jeszcze bardziej. Kilka dni temu złożyłam zamówienie w innym sklepie konkurencyjnym i po kilku dniach otrzymałam informację, że nie mają pięciu z siedmiu rzeczy, które zamówiłam. W sklepie Super Animali zawsze mają wszystko, a w dodatku wysyłka jest realizowana następnego dnia. Zdecydowanie zaufam temu sklepowi i złożę następne zamówienie właśnie tutaj.

5 / 5 2018-06-08

Odnalazłem doskonały sklep o dobrej reputacji po długim czasie poszukiwań. Animalia spełnia wszystkie moje oczekiwania. Nawet produkt oznaczony etykietą "dostępny do sprowadzenia w ciągu 10-14 dni" został sprowadzony w zaledwie tydzień. Obsługa klienta jest znakomita, a informacje na temat zamówienia zawsze są aktualne i precyzyjne. Gorąco polecam to miejsce wszystkim!

5 / 5 2018-05-24

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Wszystko w porządku. To moje kolejne zakupy w animalii. Szczerze polecam.

2018-05-19

Zamówienie przebiegło sprawnie. Mimo pomylonego towaru na drugi dzień dostarczono mi poprawny.

0 / 5 2018-05-13

Kupiłem specjalne odblaskowe obroże dla moich kotów. Niestety, wszystkie trzy obroże, które były używane przez trzy koty, zostały zagubione w ciągu dwóch tygodni. Wydaje mi się, że problemem może być wadliwe zapięcie. Wcześniej używane obroże wytrzymywały kilka miesięcy przed zagubieniem się.

0 / 5 2018-05-13

Kupiłem specjalne odblaskowe obroże dla moich kotów. Niestety, wszystkie trzy obroże, które użytkowały moje trzy koty, zaginęły w ciągu dwóch tygodni. Podejrzewam, że zapięcie może być wadliwe. Poprzednie obroże, które wcześniej używaliśmy, przetrwały kilka miesięcy.

5 / 5 2018-05-06

jak zwykle-wszystko OK! Polecam!

5 / 5 2018-03-22

Jestem klientką od około 2 lat i za każdym razem jestem bardzo zadowolona z moich zakupów. Nie spotkałam się ani razu z nieprzyjemną sytuacją. Obsługa jest bardzo miła, dostawa jest szybka, a produkty są w atrakcyjnych cenach.

5 / 5 2018-03-22

Od około 24 miesięcy dokonuję zakupów i zawsze jestem bardzo zadowolona z mojego doświadczenia. Nie zostałam jeszcze narażona na żadne nieprzyjemne sytuacje. Obsługa klienta utrzymuje bardzo dobry kontakt, dostawa jest szybka, a produkty są oferowane w korzystnych cenach.

5 / 5 2018-03-19

Paczka fajnie zapakowana, ciekawe proporcje a dostawa niezwykle szybka. Pierwszy tez robiłam zakupy w tym sklepie, ale na pewno nie ostatni. Polecam

0 / 5 2018-03-10

Po raz pierwszy złożyłam zamówienie w tym sklepie i jestem zadowolona. Na stronie jest informacja, czy towar jest dostępny, a jeśli nie, to podana jest również przewidywana długość oczekiwania. To bardzo istotne przy wyborze sklepu internetowego. Ceny są przystępne, a co najważniejsze, koszt dostawy kurierskiej jest niski.

5 / 5 2018-01-15

Korzystałam po raz pierwszy z serwisu Animalia i jestem usatysfakcjonowana. Gdyż po złożeniu zamówienia na mój kask do jazdy konnej, nie był on dostępny, co skłoniło mnie do prośby o zwrot pieniędzy. Jednakże sklep zaoferował mi znaczną zniżkę na o wiele lepszy kask w cenie słabszego. Bardzo się cieszę, że sklep zaangażował się w rozwiązanie problemu i nie zignorował mojego zapytania. Przesyłka dotarła po trzech dniach od zamówienia, gorąco polecam!

5 / 5 2018-01-10

Sklep oferuje szybką dostawę, w przypadku opóźnień przekazuje informację w odpowiednim czasie. Komunikacja z klientem jest świetna, odpowiedzi na maile są błyskawiczne, a także można bezproblemowo skontaktować się telefonicznie. Asortyment sklepu jest bardzo duży. W Warszawie kurier dzwoni wcześniej, co umożliwia dokładną umowę, a nawet zmianę terminu i adresu dostawy na bieżąco. Strona sklepu jest bardzo przejrzysta i łatwo znaleźć tam poszukiwane produkty. Podsumowując, sklep ten cieszy się pozytywnymi opiniami, ale na podstawie mojego dotychczasowego doświadczenia mogę stwierdzić, że działa najsprawniej w swojej klasie.

5 / 5 2017-12-24

Szczerze polecam sklep Animalia.pl. Szybko, profesjonalnie i świetny kontakt.

2017-12-03

Jak dotąd (trzy razy zamawiane) mój chory kotek dostał wszystko na czas albo przed. Oby tak dalej ! Dziękuję :)

2017-11-28

Zdecydowanie polecam ten sklep, błyskawiczna dostawa, towar bardzo dobrze spakowany.

0 / 5 2017-10-27

To jest absolutna masakra!! Zamówiłem dwa produkty i oba miały robale w środku. Dodatkowo niektóre opakowania były pęknięte. Przez długi czas nie kupowałem tutaj i teraz już na pewno nie będę! Piszę tę opinię po pewnym czasie, aby ostrzec innych.

0 / 5 2017-10-27

To jest przerażające! Miałam dwa zamówienia i otrzymałam dwa zepsute obiady, a do tego niektóre opakowania były pęknięte. Już od dawna nie kupuję tu produktów i nie zamierzam tego więcej robić! Piszę tę opinię po pewnym czasie, aby ostrzec innych przed takimi doświadczeniami.

5 / 5 2017-10-27

Nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do tego sklepu. Naprawdę polecam. :)

5 / 5 2017-09-29

Przed miesiącem wypełniłam ankietę, w której napisałam, że chciałabym poprawić jakość zdjęć. Teraz sprawdziłam i jestem zachwycona. Doceniam elastyczność i szybką reakcję sklepów. Również czas oczekiwania w tym przypadku jest krótszy niż opisany. Niestety, w innych sklepach jest odwrotnie - składam zamówienie i dowiaduję się, że brakuje towaru. Wybierając opcję "odbiór własny", zauważyłam, że produkty są odpowiednio zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami, takimi jak otworzenie się lub rozlanie.

5 / 5 2017-09-28

Jestem bardzo zadowolony z tego sklepu, polecam go wszystkim. Dostawa odbywa się szybko, a zamawiane produkty są zawsze świeże i wysokiej jakości. Kupowałem tam już kilka razy i zawsze byłem zadowolony z zakupów. Ten sklep jest naprawdę dobry, w przeciwieństwie do Krakvetu.

5 / 5 2017-09-19

Jestem bardzo zadowolony z zakupów. Polecam szybko dokładnie i miła obsługa.

5 / 5 2017-09-17

Obsługa sklepu jest dla mnie niezadowalająca, gdyż dowiedziałem się o braku towaru po upływie tygodnia. Nikt nie zasugerował również żadnego innego rozwiązania. Co więcej, oczekiwałem dostawy w ciągu 1-3 dni, a ostatecznie musiałem czekać aż 10 dni.

5 / 5 2017-09-17

Nie jestem zadowolony z obsługi sklepu, ponieważ dowiedziałem się o braku towaru dopiero po upływie tygodnia. Nikt nie zaproponował żadnego innego rozwiązania, mimo że oczekiwałem dostawy w ciągu 1-3 dni, a musiałem na nią czekać aż 10 dni.

5 / 5 2017-09-05

Wielokrotnie korzystałam z usług tego sklepu i za każdym razem wszystko było w porządku. Bardzo doceniam obecność kuriera firmowego, z którym zawsze można ustalić precyzyjną godzinę dostawy. Dodatkowo, sklep oferuje rabaty dla stałych klientów oraz gratisy do zamówień. Gorąco polecam.

5 / 5 2017-09-05

Mam za sobą wiele zakupów w tej konkretnie sklepie i zawsze było wszystko w porządku. Bez wątpienia warto zaznaczyć, że kurier firmy, z którym zawsze można ustalić dokładną godzinę dostawy, zasługuje na duże uznanie. Ponadto, dla stałych klientów przysługują rabaty oraz dodatkowe gratisy do zamówień. Zdecydowanie polecam ten sklep.

0 / 5 2017-09-03

Obsługa klienta jest bardzo dobra. Informują mnie o dostępności produktów. Strona internetowa jest łatwa w nawigacji. Niestety, przytrafiło mi się otrzymać nieświeże produkty spożywcze, a zwłaszcza siano, suszone warzywa i zioła niższej jakości. Ogólnie polecam, ale mogłoby być jeszcze lepiej.

5 / 5 2017-08-30

Bardzo fachowa obsługa, zarówno ta przed- i posprzedażowa, szybki kontakt, miły kurier. Szczerze polecam.

5 / 5 2017-08-24

Sklep Animalia.pl jest bardzo godny polecenia. Posiada szeroki wybór produktów, atrakcyjne ceny oraz szybki czas realizacji zamówienia. Dodatkowo, ich kontakt mailowy jest bardzo dobry, a także miłe niespodzianki w pakiecie. Zdecydowanie polecam ten sklep!

5 / 5 2017-08-24

Animalia.pl jest sklepem internetowym, który zdecydowanie warto polecić. Można tam znaleźć szeroki wybór produktów, po bardzo atrakcyjnych cenach, a także cieszyć się szybkim terminem realizacji zamówień. Dodatkowo, warto zaznaczyć, że kontakt mailowy z obsługą sklepu jest bardzo dobry, co przyspiesza i ułatwia sprawę. I na koniec, miłe niespodzianki, które można znaleźć w paczce od Animalia.pl, sprawiają, że jeszcze bardziej chce się tam wracać. Z czystym sumieniem POLECAM!!!!!!!!

2017-08-22

To był mój pierwszy zakup w Animalia.pl i jeszcze zapewne wrócę do tego sklepu nie raz. Wrażenia bardzo pozytywne.

5 / 5 2017-08-21

W Animalii już zamówiłam około sześciu razy i za każdym razem byłam miło zaskoczona szybką realizacją. Na stronie produktów zawsze jest podana dostępność i czas oczekiwania, jednak w rzeczywistości zamówienia są realizowane błyskawicznie. Obsługa jest bardzo pomocna i przyjazna. Kiedy nie mogłam już dłużej czekać na brakujący produkt, łatwo i szybko dokonałam zmiany przez telefon na dostępny w magazynie. W Animalii można znaleźć świetne ceny, a kurierzy są bardzo uprzejmi i umawiają się z nami na dogodną godzinę dostawy. Dla mnie to idealny sklep internetowy!

5 / 5 2017-08-04

wszystko ok , ale czas od wpłaty do odbioru to aż tydzień

5 / 5 2017-07-17

Szybko sprawnie spory asortyment

5 / 5 2017-07-15

Od kilku lat dokonuję zakupów w tym miejscu i jestem niezwykle usatysfakcjonowana. Produkty są tu dostępne po niższych cenach, a dla stałych klientów przysługuje dodatkowy rabat, który wzrasta wraz z ilością zakupów. Obsługa odpowiada na pytania błyskawicznie, co jest niesamowicie rewelacyjne.

5 / 5 2017-07-15

Od wielu lat dokonuję zakupów w tym miejscu i jestem niezwykle zadowolona z jakości usług. Ceny oferowanych produktów są niższe niż w innych miejscach, a dla mnie, jako stałej klientki, przysługuje dodatkowy rabat, który wzrasta wraz z ilością moich zakupów. Ponadto, za każdym razem, gdy mam jakiekolwiek pytania, otrzymuję szybką odpowiedź. Jest to naprawdę rewelacyjne.

5 / 5 2017-07-14

Jestem stałą klientką. Duży wybór, dobre ceny, kurierzy i pracownicy Animalii szybcy i sympatyczni. Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie.

5 / 5 2017-06-06

Polecam. Bardzo duzy wybor. Szybka realizacja zamowien. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam.

0 / 5 2017-06-05

To niestety były moje pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie. Złożyłam zamówienie 8 marca, a na stronie produkt był dostępny w ciągu 3-5 dni. Wszystko zapłaciłam z góry, ale po tygodniu nie otrzymałam informacji o dostawie. Dopiero po tym czasie dowiedziałam się, że produkt nie jest dostępny i czekają na jego dostawę. Będąc w takiej sytuacji oczekiwałam przynajmniej krótkiej wiadomości z informacją o dalszych krokach. Zdecydowałam się zrezygnować z zakupów, jednakże po 10 dniach nie otrzymałam jeszcze zwrotu pieniędzy. Anulowałam zamówienie 3 dni temu i w międzyczasie dokonałam zakupu w innym sklepie. Już od dwóch dni karmę mam u siebie w domu. Uważam, że takiej obsługi nie powinnam doświadczać.

0 / 5 2017-06-01

Po niedawnej przygodzie z niesamowicie kiepskim sklepem, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że ten tutaj jest absolutnie wspaniały. Choć ceny mogłyby być jeszcze bardziej przystępne i produktów powinno być więcej na stanie, personel zawsze przykłada wszelkie wysiłki, aby rozwiązać jakikolwiek problem zgodnie z życzeniem klienta. Co więcej, często otrzymuję także dodatkowe gratisy.

5 / 5 2017-04-25

Firma Animalia oferuje szeroki wybór produktów, które są dokładnie opisane i posegregowane. Mają również czytelny system rabatów. Zamówienia są szybko i sprawnie realizowane. Jeśli mamy jakieś pytania lub wątpliwości, przedstawiciele firmy są zawsze dostępni i kontaktują się z kupującymi. Jestem klientką Animalii od kilku lat i jestem zadowolona z ich usług.

5 / 5 2017-04-16

Sklep oferuje szeroki wybór produktów dla zwierząt, dostępne są różne możliwości płatności i dostawy. To moje drugie zamówienie tutaj i jestem zadowolona. Kurierzy zawsze dzwonią przed dostarczeniem towaru, a strona sklepu jest fajnie zaprojektowana z przypominaczem o zakupach. Gorąco polecam! Ponadto, ceny są korzystne.

5 / 5 2017-04-16

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów dedykowanych zwierzętom, a także różne opcje płatności i dostawy. Jestem bardzo zadowolona z drugiego zakupu tutaj. Kurierzy sklepu zawsze kontaktują się przed dostawą, a strona internetowa jest świetnie zaprojektowana z przypomnieniami o zakupach. Gorąco polecam. Dodatkowo, ceny są korzystne.

5 / 5 2017-04-07

Super sklep. Profesjonalna obsługa, szybka i bezproblemowa. Gorąco polecam zakupy w Animalii! ;)

5 / 5 2017-04-01

Mimo pewnych kłopotów, sklep okazał się wyjątkowo świetny - zarówno pod względem profesjonalnej i przemiłej obsługi, jak i doskonałego towaru. Gratisy, które zostały dołączone do zamówienia, całkowicie wynagrodziły opóźnioną wysyłkę. Serdeczne podziękowania i gorąco polecam, aż w stu procentach!!!

5 / 5 2017-04-01

Mimo kilku mniejszych trudności, sklep zdecydowanie spełnił najwyższe oczekiwania - zarówno jeśli chodzi o profesjonalizm i sympatyczną obsługę, jak i doskonały towar. Dodatkowe gratisy, które zostały dołączone do zamówienia, w pełni wynagrodziły opóźnioną wysyłkę. Bardzo dziękuję i gorąco polecam tę firmę w stu procentach!

Rzetelne opinie o Animalia.pl

Animalia.pl

Siedziba
Michałowice k. Warszawy

WWW
http://www.animalia.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie