Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Apteczka24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.17
opinie o Apteczka24.pl
2 / 5 2022-11-08

Daję 2 na zachętę. Złożyłam zamówienie 6 października, 6 listopada zaczęłam ubiegać się do firmy o swoje zamówienie. Dostałam informacje, że produktu nie było na magazynie, który był faktycznie dostępny na stronie. W ramach rekompensaty chcieli wysłać mi żarówkę razem z lampą, gdzie pierwotnie zamawiałam samą zarówkę, a lampę już posiadam. Prosiłam o darmową przesyłkę za ten czas oczekiwania bo dodatkowo zamawiałam jeszcze olejki, które też były mi potrzebne. Odmówili bo stwierdzili, że w ich mniemaniu dostanę droższy produkt za tą samą cenę, ACZKOLWIEK DLA MNIE KOMPLETNIE BEZUŻYTECZNY. Chciałam zaznaczyć, że 10 października dzwoniłam co z przesyłką, dostałam informacje, że muszę czekać 21 dni na żarówkę. Czekałam dłużej i tak naprawdę oni sami z siebie nic by nawet nie zaproponowali, tylko łaskawie coś wymyślili NA MOJE SYGNAŁY I DRĄŻENIE TEMATU! SZCZERZE NIE POLECAM. OBSŁUGA PRETEKCJONALNA.

5 / 5 2021-12-08

Po kontakcie telefonicznym z firmą obiecują że towar wysyłamy do godziny 13.Jest to nie prawdą.Nie uczciwie postępują z klientem.Wiecej nic już nie zamówię w Apteczka24

1 / 5 2020-11-13

Wysyłam wiadomości o anulowaniu zamówienia, lecz firma nie reaguje na moje prośby, za to od prawie 2 tygodni śle wiadomości:produktu nie ma w magazynie, czekają na dostawę, pakują itd.

1 / 5 2020-02-21

Najpierw musiałam udowodnić , że zrobiłam przelew za zamówienie przez PayU wysyłając skan dowodu wpłaty mailem , który do sklepu nie doszedł -żaden , wysłałam 3 .Panie księgowe w końcu znalazły przelew. przesyłka przyszła szybko bo następnego dnia ale z przeterminowanym towarem (zamówiłam chusteczki do dezynfekcji 100 sztuk )-data ważności EXP 20191213. Wysłałam reklamację mailem wraz ze zdjęciami tych bezużytecznych chusteczek i czekam czy dojdzie . ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

5 / 5 2018-12-05

Kupiona przeze mnie maska antysmog City Mask miała dobrą cenę, produkt dotarł nienaruszony, jestem z maski bardzo zadowolony, dostawa przebiegła szybko. Jedynym minusem było mało opcji dostawy produktu. Właściwie była tylko jedna opcja, kurier UPS za 15zł. Maska kosztowała 17zł, więc za dostawę dopłaciłem prawie równowartość produktu. Mam nadzieję, że w przyszłości pojawi się więcej (tańszych) opcji dostawy. Gdyby nie ten aspekt poleciłbym Apteczkę24 z czystym sercem.

5 / 5 2018-07-16

W lipcu ubiegłego roku w sklepie Apteczka24.pl zakupiłam Akumulatorowy Irygator do higieny jamy ustnej VITAMMY WAVE model RLI501. Przesyłka z w/w urządzeniem (bardzo dobre zabezpieczenie zawartości) dotarła do mnie następnego dnia. Urządzenie w pełni spełniło moje oczekiwania co do efektów i satysfakcji z jego użytkowania. Trzy dni temu, ze względu na pojawiające się problemy w pracy w/w urządzenia, telefonicznie złożyłam reklamację i następnego dnia odesłałam je zgodnie z zaleceniami konsultanta. W dniu dzisiejszym, po dwóch dniach od chwili wysyłki, otrzymałam nowe urządzenie z całym wyposażeniem. Jestem pełna podziwu za sposób, a przede wszystkim błyskawiczne tempo w załatwieniu sprawy. Z przyjemnością polecam wszystkim w/w urządzenie i korzystanie z usług sklepu Apteczka24.pl przy zakupach produktów firmy WITAMMY jak też innych marek, które dostępne są sklepie. Profesjonalizm, przystępne ceny i szybkość z jaką dostarczane są zamówione produkty a także sposób i błyskawiczne tempo w załatwianiu reklamacji są wielkimi atutami sklepu Apteczka24.pl.

2017-10-17

Zakupiłam w sklepie detektor tętna płodu Jumper. Ponieważ znak certyfikatu CE różnił się na produkcie i opakowaniu poprosiłam sklep o przesłanie posiadanych przez sprzęt certyfikatów potwierdzających spełnienie przez produkt europejskich norm medycznych (produkt produkcji chińskiej). Od 5 tygogni nie otrzymałam informacji zwrotnej ze sklepu, przez co mogę sądzić że zakupiony produkt nie posiada stosownych certyfikatów w związku z tym może być niebezpieczny. Przestrzegam przed zakupem. Sprawa zostanie zgłoszona do odpowiedniej instytucji.

Rzetelne opinie o Apteczka24.pl

Apteczka24.pl

Siedziba
Łódź

WWW
http://www.apteczka24.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie