Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Apteczka24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.12
opinie o Apteczka24.pl
2 / 5 2022-11-08

Daję 2 na zachętę. Zamówiłam produkt 6 października, jednak dopiero 6 listopada postanowiłam skontaktować się z firmą w celu złożenia reklamacji. Okazało się, że produkt, który widniał jako dostępny na stronie internetowej sklepu, był niedostępny w magazynie. Firma zaoferowała mi żarówkę wraz z lampą jako rekompensatę, ale ponieważ już posiadam lampę, prosiłam o darmową przesyłkę, ponieważ zamawiałam również olejki. Niestety moja prośba została odrzucona, ponieważ firma stwierdziła, że otrzymam droższy produkt za tę samą cenę, chociaż był to dla mnie kompletnie niepotrzebny przedmiot. Po dzwonieniu i czekaniu na produkt, firma nie zaproponowała niczego z własnej inicjatywy, a było to możliwe tylko po moim nacisku. Ogólnie nie polecam tej firmy, ponieważ ich obsługa jest pretekcjonalna.

5 / 5 2021-12-08

Firma, po rozmowie telefonicznej, zapewnia, że wysyłka towaru nastąpi przed godziną 13. Okazuje się, że to nieprawda. Postępowanie z klientem nie jest uczciwe. Nie zamierzam już więcej składać zamówień w Apteczka24.

5 / 5 2021-12-08

Po rozmowie telefonicznej z firmą, zostaje nam zapewnione, że towar zostanie wysłany do nas do godziny 13. Niestety, okazuje się, że taka obietnica nie została dotrzymana. Firma nie zachowała uczciwie wobec klienta. Po tej sytuacji, już nie zamówię nic więcej w Apteczka24.

1 / 5 2020-11-13

Firma nie odpowiada na moje żądanie o anulowanie zamówienia, natomiast od prawie 2 tygodni otrzymuję wiadomości informujące o braku produktu w magazynie, oczekiwaniu na dostawę, pakowaniu itd.

1 / 5 2020-11-13

Próbuję skontaktować się z firmą, aby poinformować ich o anulowaniu zamówienia. Niestety, nie otrzymuję żadnej odpowiedzi na moje prośby. Zamiast tego, od prawie dwóch tygodni regularnie otrzymuję wiadomości, w których informują mnie, że produktu nie ma w magazynie, czekają na dostawę i pakują go.

1 / 5 2020-02-21

Na początku musiałam udowodnić, że już dokonałam płatności za zamówienie przez PayU, wysyłając skan dowodu wpłaty emailem, ale sklep nie otrzymał żadnego. Wysłałam aż trzy wiadomości, zanim pracownicy księgowości ostatecznie znaleźli przelew. Chociaż przesyłka dotarła najszybciej jak to możliwe - następnego dnia - towar był przeterminowany (zamówiłam 100 chusteczek do dezynfekcji, których data ważności wygasła już 13 grudnia 2019 roku). Wysłałam reklamację pocztą elektroniczną, dołączając zdjęcia bezużytecznych chusteczek i obecnie czekam na odpowiedź. Zdecydowanie nie polecam.

5 / 5 2018-12-05

Zakupiona przeze mnie maska przeciwsmogowa marki City Mask była w dobrej cenie, przyszła w nienaruszonym stanie, z maski jestem bardzo zadowolony, a dostawa była szybka. Jedyne, co mnie rozczarowało, to brak wielu opcji dostawy produktu - była tylko jedna propozycja, dostawa kurierem UPS za 15 zł. Ponieważ maska kosztowała 17 zł, zapłaciłem prawie tyle samo za dostawę, co za sam produkt. Mam nadzieję, że w przyszłości będę miał więcej opcji dostawy (i tańszych). Jednakże, pomimo tego jednego negatywnego aspektu, polecam Aptekę24 z czystym sumieniem.

5 / 5 2018-07-16

W lipcu zeszłego roku nabyłam urządzenie do higieny jamy ustnej - Akumulatorowy Irygator VITAMMY WAVE model RLI501, zamówiony w Apteczka24.pl. Już następnego dnia dostałam przesyłkę z urządzeniem, które spełniło moje oczekiwania, jednak trzy dni temu zaczęło działać nieprawidłowo. Postanowiłam złożyć reklamację przez telefon, gdzie konsultant udzielił mi porad i poleceń. Wysłałam urządzenie do sklepu, natomiast po dwóch dniach otrzymałam nowe, z pełnym wyposażeniem. Byłam pozytywnie zaskoczona prędkością i profesjonalizmem obsługi ze strony Apteczka24.pl. Gorąco polecam skorzystanie z ich usług, gdzie dostępne są produkty firmy WITAMMY i innych marek w przystępnych cenach, a także szybka i kompetentna obsługa oraz szybkie rozwiązywanie problemów reklamacyjnych.

0 / 5 2017-10-17

Kupiłam w sklepie detektor tętna płodu Jumper, ale zauważyłam różnicę w znaku certyfikatu CE na produkcie i opakowaniu. Poprosiłam więc sklep o przesłanie certyfikatów potwierdzających, że produkt spełnia europejskie normy medyczne (produkt pochodzi z Chin). Jednak nie otrzymałam odpowiedzi od sklepu od 5 tygodni, co sugeruje, że zakupiony detektor może być niebezpieczny, ponieważ prawdopodobnie nie posiada stosownych certyfikatów. Uważajcie przed takim zakupem. Ostatecznie, złożę skargę w odpowiedniej instytucji.

Rzetelne opinie o Apteczka24.pl

Apteczka24.pl

Siedziba
Łódź

WWW
http://www.apteczka24.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie