Kategorie: / Pozostałe

Armyworld.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.93
opinie o Armyworld.pl
1 / 5 2022-06-17

Nie kupowac demobilu !!!

Nabyłem spodnie DPM demobil w bardzo dobrym stanie. Niestety, otrzymałem spodnie z plamami, dziurami na tyłku, poklejonymi gumą i przetarciami. Osoba pracująca w tym sklepie z podejściem nie troszczącym się o klientów stwierdziła, że spodnie mogą zostać wymienione, ale niestety nie mają już takiego modelu w asortymencie i nie wiedzą, kiedy będą dostępne - ich inteligencja jest poniżej minimum ustalonego przez państwo.

5 / 5 2022-06-17

Unikac demobilu z tego sklepi jak ognia !!!

Kupiłem używane spodnie wojskowe DPM, w bardzo dobrym stanie. Niestety dostałem spodnie z plamami, z dziurami na tyłku, tam gdzie się siedzi, poklejone gumą i z przetarciami. Osoba, która udawała pracownika tego sklepu, z typowym podejściem nieprzychylnym dla klientów, powiedziała, że mogą wymienić spodnie na inne, ale nie mają już takich dostępnych w asortymencie i nie wiedzą, kiedy będą mieli. Ich inteligencja jest niższa niż najniższa pensja w kraju…

2 / 5 2018-09-14

Sklep jest absolutnie tragiczny. Pani na infolinii odebrała telefon tylko po to, aby odprawić mnie od razu. Paczki są wysyłane w sposób niechlujny, bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Opis produktu sugeruje, że jest w bardzo dobrym stanie, ale w rzeczywistości wysyłają tylko zniszczone rzeczy, aby tylko zarobić. Kiedy kupiłem termos u nich, przyszedł zupełnie zniszczony. Zdecydowanie nie polecam robienia zakupów na Armyworld.

2 / 5 2018-08-13

Kiedy kupiłem buty Haix P3, okazało się, że sklep oferuje tylko 12 miesięcy gwarancji na produkt, podczas gdy producent udziela 24 miesięcy gwarancji. Niestety, buty pękły po 13 miesiącach, więc gwarancja nie obowiązuje mnie. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu. Smutne;/

2 / 5 2018-08-13

Kiedy kupiłem buty haix p3, okazało się, że sklep oferuje tylko roczną gwarancję na ten produkt, podczas gdy producent udziela dwuletniej gwarancji. Niestety, buty popękały po 13 miesiącach, więc gwarancja sklepu nie ma dla mnie znaczenia. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu.

5 / 5 2018-07-23

Sklep z bardzo dużym asortymentem z niskimi cenami, transakcja odbyła się bez żadnych problemów, wszystko się zgadza z opisem. Naprawdę polecam sklep

5 / 5 2018-06-06

Doświadczyłem najgorszej obsługi w sklepie. Zakupiłem u nich plecak, który po trzech miesiącach się rozpadł. Choć to zdarza się czasem, to reklamacja i gwarancja w tym miejscu była katastrofalna. Przede wszystkim, nakazują odsyłanie produktów na własny koszt, co jest sprzeczne z przepisami. Naprawiają wadliwe produkty w sposób chałupniczy i odmawiają odsyłania ich do producenta. Nie chcą też zwracać kosztów wysyłki wadliwych produktów, pomimo że musiałem odsyłać plecak trzykrotnie. Sprawa zakończyła się dopiero po czterech miesiącach od zakupu, gdy otrzymali pismo z kancelarii prawnej z konkretnymi przepisami, które przysługiwały mi w sprawie zwrotu kosztów wadliwego towaru. Musiałem nawet skonsultować się z rzecznikiem praw konsumenta. Nie pozwólcie sobie na zbywanie i płacenie za przesyłki reklamacyjne, to są nasze prawa.

0 / 5 2018-02-17

Zamówiłem jedną parę gogli bolle, która była w dobrym stanie, ale otrzymałem dwie. To miła niespodzianka. Oprócz tego dostałem także bluzkę i spodenki od bundeswehry oraz kulki od Arma. Ubrania nie mają dziur, jednak jest tam specyficzny zapach obecny w demobilach, co nie powinno nikogo dziwić, bo jest to normalne w takich sklepach. Moja ocena dla sklepu to 5 z plusem.

2018-02-11

Nie polceam tego sklepu wysyłają zniszczony towar. Uważać na ich konto na allegro

0 / 5 2018-02-06

Kupiłem produkt od firmy, jednakże, po otrzymaniu okazało się, że nie zgadza się z tym, co było wyświetlone na stronie. Produkt był zupełnie inny od tego, na którym mi zależało. Skontaktowałem się z nimi poprzez wiadomość oraz zdjęcia, a następnie dzwoniłem, by się o to upomnieć. Dostalem informację, że "jutro się tym zajmą", jednakże, nie byłem zadowolony z takiego obrotu sprawy. W reklamacji, otrzymałem informacje, że tylko ten produkt maja na stanie i rzeczywiście się różni, mogę odesłać (oczywiście na swój koszt) i wtedy otrzymam zwrot kosztów. Dla mnie jest to niedopuszczalne, a polityka transakcji przez internet w Polsce powinna działać inaczej. Zastanawiam się, czy ciężko byłoby skontaktować się ze mną i wyjaśnić całą sytuację? Szczerze mówiąc, od tej firmy już nic nie zamówię.

5 / 5 2017-12-28

Wysyłka była niezwykle szybka, a produkt został starannie zapakowany. Całe zamówienie zostało zrealizowane doskonale. Zdecydowałam się na zakup termosu obiadowego, który okazał się zgodny z opisem i utrzymuje ciepło - dokładnie to, czego oczekiwałam.

5 / 5 2017-12-28

Wysyłka była niezwykle szybka, produkt został doskonale zapakowany, a całe zamówienie zostało wykonane doskonale. Zakupiłam termos do przewozu posiłków, który był dokładnie taki, jak opisany, i utrzymuje ciepło, co było właśnie moim priorytetem.

5 / 5 2017-12-08

POLECAM. Zgodnie z zamówieniem i szybko.

5 / 5 2017-09-19

Kolejny raz zamówiłem ubrania ze sklepu ArmyWorld.pl i się nie zawiodłem, wszystko zgodne z opisem, przesyłka ekspresowa. Polecam!

5 / 5 2017-09-12

Mimo że słyszałem wiele negatywnych opinii o tym sklepie, postanowiłem zaryzykować i dokonać zakupów. Jestem bardzo zaskoczony, że moja decyzja była trafna. Kupiłem spodnie w wzór pustynnego kamuflażu oraz bluzkę z siatki. Oba ubrania są w idealnym stanie i wyglądają jak nowe, tylko trochę emitują nieprzyjemny zapach. Jednak jest to normalne zjawisko. Paczka dotarła do mnie w kilka dni, a cały proces realizacji zamówienia przebiegł bez zastrzeżeń. Gorąco polecam ten sklep każdemu.

2 / 5 2017-09-03

Za 28 zł kupiłem karimatę niemiecką, była drugiego gatunku, w opisie napisano, że są na niej niewielkie rozdarcia, które nie wpływają na wygodę użytkowania. Jednakże, przyszła rozdarta na jedną piątą swojej długości. Pani z infolinii zaproponowała, że mogę ją odesłać na mój koszt albo skleić ją. Bardzo dziękuję, ale to był mój ostatni zakup w sklepie Armyworld. W ten sposób traci się klientów. Nie polecam!

0 / 5 2017-08-12

Ostrzegam każdego przed dokonywaniem zakupów w tym sklepie z powodu rażącej niedbałości ze strony pracowników oraz całkowitego braku szacunku dla klientów. W moim przypadku, zamawiając pośpiesznie, nie przeczytałam wcześniej opinii na temat sklepu i zapłaciłam za 4 komplety dresów z kurierską przesyłką. Ostatecznie otrzymałam tylko 1 kompletny zestaw, a pozostałe dostałam wysłane pocztą po kilku dniach pod warunkiem wysłania im skanu paragonu. Bez tego dokumentu nie otrzymałabym swojego zamówienia. Gdy w końcu otrzymałam dostarczony towar, okazało się, że ma on nieprzyjemny zapach stęchlizny.

5 / 5 2017-07-19

Szybka dostawa miła obsługa tak że nie rozumiem jak można dać negatywną opinię. Mikołaj ze Wschowy

5 / 5 2017-04-17

Wysyłka była niesamowicie szybka, a produkt całkowicie odpowiadał opisowi. Szczerze mówiąc, przed zakupem miałem pewne wątpliwości, czy warto ryzykować po przeczytaniu opisów na tej stronie. Ostatecznie zdecydowałem się na zakup trzech nowych par butów ze sklepu. Nie mogę wypowiadać się na temat innych oferowanych przez nich produktów, ale jeśli chodzi o moje zamówienie, sklep wywiązał się doskonale.

Rzetelne opinie o Armyworld.pl

Armyworld.pl

Siedziba
SIERAKOWICE

WWW
http://armyworld.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie