Kategorie: / Motoryzacja / Usługi

Arsen Sp. z o. o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Arsen Sp. z o. o.
5 / 5 2019-02-18

Od samego początku klient wykazuje duże zainteresowanie, a obsługa jest bardzo profesjonalna podczas porozumiewania się w sprawie wypożyczenia samochodu. Samochody są w pełni sprawne, dobrze utrzymane i oferowane w atrakcyjnej cenie. Spośród wszystkich wypożyczalni, z których korzystałem, gorąco polecam tę. Serdeczne pozdrowienia, Sławomir W.

0 / 5 2018-12-09

Ten lokalny sklep jest naprawdę dobry. Nie ma powodów do narzekań na sprzęt, a jakość produktów również jest w porządku. Zawsze można znaleźć kogoś, kto udzieli informacji, poradzi i pomoże. Bardzo doceniam obsługę klienta w tym sklepie.

0 / 5 2018-12-09

Świetne miejsce do robienia lokalnych zakupów. Nie ma żadnych zastrzeżeń co do asortymentu, a produkty są naprawdę dobrej jakości. Zawsze jest tam ktoś dostępny, kto może odpowiedzieć na pytania, udzielić porady i pomóc. Obsługa klienta zasługuje na ogromne pochwały z mojej strony.

2018-01-27

Świetne produkty najwyższej jakości :)

0 / 5 2017-11-04

Zamówienie zrealizowane, opłacone i dostarczone. Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów. Byłem bardzo zaskoczony. Zdecydowanie skorzystam jeszcze w przyszłości z Arsen 24, ponieważ to bardzo wygodne sposoby robienia zakupów.

5 / 5 2017-08-16

Klient ma problem z komunikacją z firmą wynajmującą samochody. Bez odpowiedzi na maile i niemożliwości rezerwacji samochodu, klient jest ignorowany przez firmę od samego początku. Dzwoniąc do centrali i wysyłając maile, nie otrzymuje się żadnej informacji. Infolinia jest obsługiwana przez niekompetentną księgową, która nie wie nic o wypożyczaniu samochodów. Nikt nie oddzwania do klienta i nie odpowiada na maile, co powoduje stratę czasu. Autor nie poleca korzystania z tej firmy i zamiast tego sugeruje szukać usług w dużej i profesjonalnej konkurencji, na przykład Hertz, Avis czy Europcar.

Rzetelne opinie o Arsen Sp. z o. o.

Arsen Sp. z o. o.

Siedziba
Lodz

WWW
http://www.arsen.net.pl

Email
[email protected]

Telefon
42 682 69 03

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie