Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia / Handel / Motoryzacja

AUTOEMOCION.PL Opinie Klientów

średnia ocen: 4.67
opinie o AUTOEMOCION.PL
5 / 5 2018-07-16

Ta firma jest uczciwa i ma wspaniałe podejście do klientów. Pan Piotr jest świetnym doradcą i naprawdę dba o dobro klientów. Przeszłam przez wiele komisów samochodowych, szukając auta dla siebie, ale większość z nich miała jakieś ukryte wady. Jednak w tym miejscu takiej sytuacji nie było. Samochód, który tam znalazłam, był faktycznie mało używany i nieuszkodzony. Gorąco polecam.

5 / 5 2018-06-16

Niedawno nabyłem samochód od tego sprzedawcy. Gwarancja oraz atrakcyjny wygląd pojazdów zwróciły moją uwagę. Postanowiłem więc wyruszyć po moje wymarzone auto. Po przybyciu okazało się, że wszystko było zgodne z opisem, a obsługa była miła. Panowie nie sprawiali żadnych problemów z przeglądem auta... i ostatecznie zakupiłem pojazd, który do dzisiaj działa bez problemów. Gorąco polecam.

2 / 5 2018-04-20

Nie zalecam kupowania samochodu ASX z rocznika 2012. Kontakt był miły, a historia opowiedziana przez telefon brzmiała pozytywnie. Chciałem już jechać obejrzeć samochód, ale dostałem numer VIN i coś mnie skłoniło, abym sprawdził go na portalu, ponieważ mieszkałem 150 km dalej. Niestety, okazało się, że miesiąc przed wystawieniem samochodu do sprzedaży, właściciel przejechał nim 262 tys. km we Włoszech. Na portalu można było nawet zobaczyć zdjęcia licznika z napisem "absolutnie 1 właściciel", jednak prawda była taka, że nim był leasingowy przedsiębiorca, a po przyjeździe do Polski licznik pokazywał tylko 96 tys. km. Mogę tylko polecić dokładne sprawdzenie samochodu przed jego zakupem.

5 / 5 2017-12-27

Nabyty pojazd spełniał opis, wcześniej miałam okazję zobaczyć kilkanaście Saabów, ale ten, który zakupiłam w AUTOEMOCION, okazał się najlepszy. Gorąco polecam i wiem, że sama tam wrócę po kolejne auto.

5 / 5 2017-12-27

Kupiony przeze mnie samochód spełniał opis, wcześniej obejrzałam wiele Saabów, ale ten, który znalazłam w AUTOEMOCION, okazał się być najlepszy. Gorąco polecam go i wiem, że sama tam wrócę po następne auto.

5 / 5 2017-10-26

Chciałabym polecić autokomis AUTOEMOCION! Tam właśnie zakupiłam swoje pierwsze auto. Moje Suzuki nadal świetnie jeździ i jest w doskonałym stanie. Obsługa była rzetelna, nie ujawniono żadnych ukrytych wad czy problemów, a do tego ceny były bardzo przystępne. Szczerze polecam ich usługi.

5 / 5 2017-10-26

Zdecydowanie polecam sklep samochodowy AUTOEMOCION! Tam zakupiłam swoje pierwsze auto. Mój Suzuki nadal działa doskonale i utrzymuje się w doskonałym stanie. Obsługa była rzetelna, nie znalazłam żadnych ukrytych wad ani problemów, a do tego ceny są bardzo atrakcyjne. Z całego serca polecam ten sklep.

5 / 5 2017-10-20

Polecam firmę, bardzo konkretne i rzeczowe podejście do klienta na zakupiony samochód otrzymałem gwarancję.

0 / 5 2017-08-07

Uważaj na firmę Autoemocion z Myślenic. Planowałem kupić Lancię Delta 2009 z przebiegiem 68000 km, którą oferowano jako samochód jednego właściciela, serwisowany, itd. Niestety, mimo prośby o książkę serwisową, nie została ona przekazana. Po wizycie w ASO i sprawdzeniu samochodu za pomocą komputera okazało się, że w grudniu 2010 roku samochód miał już przebieg 87000 km - ile kilometrów faktycznie pokonał do 2013 roku? Sprzedający obiecał również zwrot kosztów za badanie techniczne, gdyby pojawiły się jakiekolwiek nieścisłości, jednakże obietnica ta nie została dotrzymana i usłyszałem tylko słabe tłumaczenia. Radzę zachować dużo rozsądku podczas zakupów.

5 / 5 2017-06-06

rzetelna firma , bardzo miłe podejście do klienta. Pan pomógł mi w załatwieniu dobrego kredytu na samochód i gratis otrzymałam opony zimowe :) POLECAM

Rzetelne opinie o AUTOEMOCION.PL

AUTOEMOCION.PL

Siedziba
-

WWW
http://www.autoemocion.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie