Kategorie: / Pozostałe

Autofoteliki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.57
opinie o Autofoteliki.pl
5 / 5 2019-01-02

Zamówiłam na stronie autofoteliki.pl trzy rzeczy, w tym śpiwór do fotelika. Niestety, pomimo upływu dwóch tygodni od złożenia zamówienia, nie otrzymałam go. Dlatego napisałam kilka maili i wykonywałam kilka telefonów, lecz bezskutecznie. W końcu po kolejnej rozmowie telefonicznej okazuje się, że nie mają zamówionego koloru i zaproponowali inny, na który się zgodziłam. Niestety, mimo obietnic, kolejny produkt nie został dostarczony. Ostatecznie, gdy zagroziłam zwrotem pieniędzy, usłyszałam, że pieniądze faktycznie zostaną zwrócone, ponieważ produktu nie ma w magazynie. Od zamówienia minęło już około 50 dni, więc radzę unikać tego sklepu lub zamawiać za pobraniem i anulować zamówienie, jeśli nie zostanie dostarczone.

3 / 5 2018-12-09

Ta firma sprzedaje produkty, których nie ma w swoim posiadaniu, i mimo upływu miesiąca nie udało się im ich zdobyć. Zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy jest bardzo utrudniony. Jest prawie niemożliwe do dodzwonienia się do nich. Czekam już trzy tygodnie na zwrot pieniędzy i wygląda na to, że niezbędne będzie zgłoszenie sprawy odpowiednim służbom. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy!

0 / 5 2018-10-31

Sklep sprzedaje produkty, których nie ma na stanie, tak twierdzi. Jednakże właściciel posiada inne strony internetowe, na których te produkty są dostępne, ale w innych cenach. Czyżby właściciel walczył o najlepszą pozycję na rynku, kosztem klientów? Pozostawiam to pytanie do Waszego rozważenia. Niestety, anulacja zamówienia nie jest łatwym procesem i sklep nie przeprowadza dalszej interakcji z klientem poza informacją, że ktoś skontaktuje się w sprawie problemu. To naprawdę niezadowalające.

5 / 5 2018-08-26

Miałam bardzo miły kontakt i udało mi się zamówić fotelik samochodowy Maxi Cosi Tobi w kolorze sweet cerise, który był niemal niemożliwy do zdobycia. Co więcej, firma zapewniła mi ekspresową dostawę i pokazała swoją rzetelność. Zdecydowanie polecam!

5 / 5 2018-08-26

Byłam bardzo zadowolona z komunikacji, zamówiłam fotelik samochodowy Maxi Cosi Tobi w kolorze słodki cerise, który był praktycznie niedostępny, ale udało mi się go zdobyć. Firma zapewniła ekspresową wysyłkę i była bardzo rzetelna. Gorąco polecam!

1 / 5 2017-12-14

Ten sklep jest najtańszy, ale to jedyna jego dobra strona. Obiecywana dostępność produktu przez 24 godziny okazała się trwającą dwa tygodnie (i to po zmianie zamówienia, ponieważ na początkowo zamówiony fotelik musiałabym czekać jeszcze dłużej). Sklep nie był łatwo dostępny i nie odpowiadał na moje próby kontaktu. Fotelik nie został zapakowany w oryginalne opakowanie, a paragon został wystawiony na inny produkt.

0 / 5 2017-11-02

Jestem zgodna z tym, co powiedział poprzednik. Nie ma żadnej możliwości nawiązania kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nie otrzymałem odpowiedzi na żadnym z podanych na stronie internetowej sklepu sposobów kontaktu. Zamówiłem towar 10 dni temu (był dostępny podczas zamawiania) i z góry zapłaciłem za 2 foteliki.

0 / 5 2017-11-02

Ja również mam ten sam problem co osoba poprzednia. Nie mogę skontaktować się z nimi ani telefonicznie, ani mailowo. Na żadnym z podanych na stronie sklepu numerów telefonu i adresów mailowych nie otrzymuję odpowiedzi. Zamówiłem towar 10 dni temu (który miał być dostępny do zamówienia) i z góry go opłaciłem (2 foteliki).

2017-09-17

Cenie sobie fachową poradę i pomoc przy montażu.

5 / 5 2017-09-04

Polecam.Szybka dostawa,profesjonalna obsługa.:)

1 / 5 2017-06-20

Sklep nie zadaje wrażenia profesjonalnego, a kontakt z klientem pozostawia wiele do życzenia. Przy zamówieniu fotelika samochodowego, informacja zawarta w opisie mówiła, że towar będzie wysłany w ciągu 24 godzin, mimo to nikt z sklepu nie skontaktował się z autorką zamówienia, aby poinformować o braku produktu. Autorce trwało aż miesiąc, zanim otrzymała produkt, a w czasie czekania to ona musiała kontaktować się ze sklepem i pytać o postęp realizacji zamówienia. Sklep przepraszał jedynie raz, a miała być udzielona zniżka za problemy i długi czas oczekiwania, ale przy odbiorze paczki, okazało się, że cena nie została obniżona. Autorka zadzwoniła, aby ją poprawiono, lecz sklep zadzwonił na drugi dzień po kurierze i powiedział, że już nic nie da się zrobić. Jednak kurier przekazał autorce informację, że cena może być poprawiona. Sklep nie dostarcza rzetelnych informacji i zapewnia słabą obsługę klienta. Ostatecznie autorka odmówiła przyjęcia paczki i zrezygnowała z dalszej współpracy z tym sklepem.

Rzetelne opinie o Autofoteliki.pl

Autofoteliki.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.autofoteliki.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie