Kategorie: / Odzież i Obuwie

Bardotti.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.43
opinie o Bardotti.pl
3 / 5 2018-12-22

Udało mi się szybko złożyć zamówienie, jednak towar, który dostałam, nie odpowiada moim oczekiwaniom. Wydaje się, że w magazynie było ludzkie niedopatrzenie, które doprowadziło do pomylki. Przez e-mail nie udało mi się uzyskać odpowiedzi, więc zadzwoniłam. Po kilku godzinach oczekiwania udało mi się mówić z odpowiednią osobą. Na początku miał trudny z zrozumieniem, czego dokładnie potrzebowałam. Mylił pojęcia, mówiąc np. o pończochach z bambusa, które w rzeczywistości miały być skarpetkami z włóknami bambusowymi. Ostatecznie stwierdził, że zamówienie jest zgodne, tylko etykieta producenta uległa zmianie. Wyjaśniłam dokładny skład materiałowy, który jest ujawniony na stronie, ale pan mówił, że to nie jest poprawne. Ostatecznie dostałam skarpetki wykonane z materiału o nazwie bamboo, ale w rzeczywistości skład materiałowy był taki sam jak zwykłych bawełnianych skarpetek. Dodatkowo rozmiar również nie był właściwy. Pan potrzebował kolejnego dnia, aby znaleźć rozwiązanie problemu. W tej chwili nie wiem, co zrobić, ponieważ jedyny plus sklepu był w błyskawicznym realizowaniu zamówień. Może będę musiała skorzystać z pomocy biura ochrony praw konsumenta.

5 / 5 2018-12-19

Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, towar zgodny z opisem, dobrze zapakowany, szybka wysyłka

5 / 5 2018-11-05

Szybka przesyłka, produkt dobrze zapakowany. Dobra komunikacja ze sklepem i realizacja zamówienia

5 / 5 2018-09-20

Wszystko super :-) poleacam :-)

2018-02-05

Kilkakrotnie korzystałam z usług sklepu i nigdy mnie nie zawiedli. Dziękuję.

5 / 5 2018-01-27

Na pewno jeszcze wiele razy będę dokonywać zakupów w tym sklepie! Kostiumy kąpielowe mają wspaniałe kroje i są w przystępnych cenach! Otrzymałam zamówiony towar w ekspresowym tempie, bez żadnych trudności. Zdecydowanie polecam ten sklep!

5 / 5 2018-01-27

Na pewno jeszcze wiele razy będę robić zakupy w tym sklepie! Kostiumy kąpielowe mają wspaniałe kroje i cenę, którą można sobie pozwolić! Zamówienie otrzymałam szybko i bez żadnych trudności. Gorąco polecam ten sklep!

3 / 5 2017-06-06

Przesyłka jest szybka, ale to niestety jedyny atut. Oddałam towar do zwrotu i minie już 2 tygodnie od momentu, kiedy sklep go odebrał, a ja wciąż nie otrzymałam zwrotu środków. Brak jakiejkolwiek reakcji na moje e-maile. Rozmowy telefoniczne były nieprzyjemne. Sprzedawca usprawiedliwia się ustawowym terminem 14 dni na zwrot. Taki postępek nie jest godny renomowanego sklepu internetowego. Gorąco odradzam.

Rzetelne opinie o Bardotti.pl

Bardotti.pl

Siedziba
-

WWW
https://bardotti.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie