Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Dla Dzieci

Bastiko.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.00
opinie o Bastiko.pl
0 / 5 2018-06-27

Przez tydzień przed świętami Bożego Narodzenia zamówiłam szczoteczki w sklepie Bastiko. Według informacji, czas wysyłki miał wynosić 24 godziny. Jednak minęły już dwa tygodnie, a paczki wciąż nie dotarły. Niestety, nie otrzymałam żadnych prezentów. Sklep próbuje wmawiać, że paczka została wysłana zaraz po złożeniu zamówienia, ale to nieprawda. Po przesłaniu prośby o numer przesyłki, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na maile, a także sklep nie odbiera telefonów. To najgorszy sklep, z jakim miałam do czynienia.

1 / 5 2018-04-11

Przed Świętami Bożego Narodzenia złożyłam zamówienie na końcówki do szczoteczki sonicznej i dokonałam płatności. Jednak przez kolejny tydzień nie otrzymałam żadnej informacji na temat zamówienia. Po udało mi się skontaktować ze sklepem i dowiedziałam się, że towar nie został jeszcze dostarczony i moje zamówienie zostało anulowane. Powiedziano mi, że zwrot pieniędzy zostanie dokonany, ale upłynęło już 19 dni, a ja nie dostałam ani towaru, ani zwrotu pieniędzy. Nie mogłam się z nimi skontaktować i słyszałam tylko śmiechy ze strony pracownika. Dzisiaj dowiedziałam się, że sklep ma 14 dni na zwrot pieniędzy, co nie jest prawdą. Czuję się oszukana i wiem, że nie jestem jedyną osobą, która miała problemy z bastiko.pl. Jeśli nie otrzymam zwrotu pieniędzy, będę musiała skierować sprawę do rzecznika praw konsumenckich i opublikować swoją historię w mediach społecznościowych. Sklep jest nieprofesjonalny, obsługa jest beznadziejna, a podejrzenie oszustwa i wyłudzenia pieniędzy jest bardzo prawdopodobne.

0 / 5 2017-04-23

Zamówiłem szczoteczki na 10 dni przed Wigilią, ale do teraz prezent nie dotarł. Nikt nie odbiera telefonów, a także nie odpowiadają na moje pytania drogą mailową. Uważam, że to najgorszy sklep, z jakim miałem do czynienia podczas moich zakupów. Niestety, zgadzam się z panią Anią w sprawie postrzegania działalności tego sklepu. Sposób, w jaki prowadzą swoje działania w sieci, to wstyd i powodujące obrzydzenie.

Rzetelne opinie o Bastiko.pl

Bastiko.pl

Siedziba
SZCZECIN

WWW
http://www.bastiko.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie