Kategorie: / Pozostałe

Bel-pol.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.82
opinie o Bel-pol.pl
5 / 5 2023-07-02

Firma Bel Pol nie zwraca uwagi na klienta i to jest wszystko. Nie odpowiadają na reklamacje - moje prace są już od 2 miesięcy i nadal jest wiele rzeczy do poprawienia. Nie potrafią raz i dobrze wykonać usługi. Litery odpadają, są krzywo przyklejane, duże szczeliny są widoczne z uwagi na klej. Nie polecam.

5 / 5 2023-07-02

Firma Bel Pol nie dba o swoich klientów. Nie zareagowali na moje reklamacje przez dwa miesiące, a nadal wiele rzeczy wymaga poprawy. Nie potrafią odpowiednio wykonac swoich usług - listwy odpadają, są krzywo przyklejone, a na kleju widać duże szczeliny. Nie polecam.

1 / 5 2023-06-02

Po trzech miesiącach od złożenia reklamacji, Panowie przyjechali, ale zabrali ze sobą niewystarczającą ilość materiałów, ponieważ takie dostali od firmy Belpol. Ta firma jest całkowicie niegodna zaufania. Nie dotrzymują terminów i nie potrafią wyjaśnić żadnych spraw, zawsze chowają głowę w piasek. Radzę unikać ich z daleka.

1 / 5 2023-06-02

Po upływie 3 miesięcy od złożenia reklamacji, Panowie przybywają, lecz nie mają wystarczającej ilości materiału, ponieważ dostali tylko tyle od firmy Belpol. Ta firma jest całkowicie niegodna zaufania. Nie dotrzymuje terminów. Nie potrafią wyjaśnić niczego, tylko chowają głowę w piasek. Radzę omijać ich z daleka.

1 / 5 2023-01-05

Firma belpol to koszmar! Nigdy nie doświadczyłem takiej ignorancji w kwestii źle wykonanej usługi i źle wykonanych produktów (drzwi). Firma była miła tylko do momentu zapłaty. Nowe drzwi objęte gwarancją są niemalże bezużyteczne, ponieważ okleina odpada z powodu złego montażu wykonanego przez firmę. Mimo wielu próśb o pomoc, firma po prostu milczy. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie!

0 / 5 2018-10-24

W bel-pol w Gdańsku złożyliśmy zamówienie na drzwi razem z ościeżnicami. Jednakże, po otrzymaniu ich, zauważyliśmy na nich uszkodzenia, a ościeżnica spuchła następnego dnia po montażu. Zgłosiliśmy reklamację w lipcu 2017 roku. Niestety, do września 2018 roku nie uzyskaliśmy od firmy bel-pol odpowiedzi na naszą reklamację. Po upływie pół roku, firma wymieniła drzwi na gorsze. Niestety, ponownie otrzymaliśmy uszkodzone elementy, a ościeżnica została jeszcze bardziej zniszczona podczas montażu. Pomimo zapewnień firmy bel-pol, że wymienią zniszczone elementy, po dwóch miesiącach dowiedzieliśmy się, że nie mają ich na stanie. Po kolejnych trzech miesiącach dowiedzieliśmy się, że reklamacja została zakończona, ale nie zostały wymienione żadne uszkodzone elementy. Do dzisiaj nie otrzymaliśmy nowych elementów z reklamacji.

3 / 5 2018-09-07

Ten sklep jest bardzo nieprofesjonalny. Jeden z pracowników popełnił błąd przy składaniu zamówienia i teraz próbuje przypisać winę klientowi. Dodatkowo, do pomiarowania potrzebnej rzeczy została zatrudniona przypadkowa osoba, co prowadzi do krzywego montażu drzwi. Zdecydowanie odradzam korzystanie z tego sklepu.

0 / 5 2018-08-15

Bardzo miło zaskoczył mnie serwis w sklepie w Łodzi (Port Łódź). Kupiłem panele, ale nie miałem miejsca, żeby je odebrać. Niestety, po jakimś czasie zorientowałem się, że nie będę ich już potrzebował. Kiedy porozmawiałem z Panią Kierownik, powiedziała mi, że zwrócą mi pieniądze. Taki postępek na pewno przyniesie korzyści dla obu stron i na pewno uwzględnię ten sklep przy kolejnych zakupach (paneles były po przystępnej cenie).

0 / 5 2018-07-31

Jestem niezadowolony z tej firmy i nie zamierzam jej polecać. To kompletna porażka. Bel-pol ma niedoświadczonych fachowców do montażu. Zawierzyłem im montaż listew podłogowych i drzwi, ale wyszło to bardzo źle. Drzwi mają słabą regulację, więc musiała przyjechać firma konkurencyjna. Listwy również wymagały poprawek w ciągu 12 miesięcy. Osobiście przyklejanie ich było koniecznością, bo nie chciałem ich oglądać w takim stanie.

5 / 5 2018-07-30

Sporadycznie wyrażam swoją opinię, musi to oznaczać, że jestem albo bardzo zadowolona, albo wręcz przeciwnie. Jestem mile zaskoczona jakością obsługi w sklepie Bel-Pol. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak kompetentnym doradztwem i profesjonalną obsługą klienta. Miałam wiele do czynienia z różnymi sklepami i specjalistami podczas budowy domu, ale jakość usług w Bel-Polu jest naprawdę najwyższa. Serdecznie polecam salon w Kielcach.

3 / 5 2018-02-15

Bel-Pol, sieć sklepów, charakteryzuje się niewielką wiedzą o sprzedawanych produktach, niepoważnym podejściem do klientów oraz brakiem staranności w dostarczeniu towarów, nie dotrzymując także umownych warunków. Zachęcamy do unikania kontaktu z siecią oraz zakupów. Niniejszym ogłaszamy konkurs na najgorszy sklep sieci Bel-Pol Sp. z o.o. (Regon 891022744, NIP 8842261455) i prosimy o rzetelne i prawdziwe opinie. Nagrodą będzie przyspieszenie procesu likwidacji wyłonionego sklepu o rok od ogłoszenia konkursu. Życzymy powodzenia. Pozdrowienia od obsługi sklepu Wrocław Bielany.

0 / 5 2018-01-31

Na początku lutego złożyłam zamówienie na drzwi w sklepie na Targówku. Około 20 maja przeprowadzono próbę montażu, ale kolory iskrińcy i drzwi były niezgodne. Złożono reklamację, ale nikt się nią nie zainteresował do momentu, gdy zaczęłam telefonować codziennie. Drzwi zostały zamontowane na początku września, ale podczas montażu okazało się, że magazyn nie dodał klamek przy wydaniu zamówienia. Klamka do łazienki została zamontowana 2 tygodnie później, ale zamek nie był dolaczony. Klamka do sypialni też nie została zamontowana, ponieważ zamek nie działał. Montażyści zabrali go i mieli złożyć reklamację. Od tej pory nie mam żadnego kontaktu ze sklepem.

2 / 5 2018-01-19

Sklep z meblami został polecony przez firmę, która zajmowała się wykończeniem mieszkań, ale niestety proces zamówienia trzech zwykłych drzwi do mieszkania w Warszawie nie przebiegał sprawnie. Klient miał problemy z kontaktem z pracownikami, zwłaszcza z panem Robertem i kierownikiem p. Pawłem. Chociaż drzwi zostały zamówione w czerwcu, pomiarów dokonał montażysta dopiero po kilku tygodniach. Następnie klient oczekiwał na umowę, ale okazało się, że zamówienie nie zostało złożone. Zamówienie miało być zrealizowane do połowy sierpnia, ale ostatnią ostateczną datą było wejście na własność mieszkania we wrześniu. Mimo że podano złe wymiary, zamówienie było ostatecznie realizowane, ale dwie ościeżnice zostały uszkodzone. Do października drzwi nie zostały jeszcze zamontowane, a klient nie otrzymał żadnych przeprosin od sklepu. To była kolejna sytuacja, a opinie o sklepie też nie były pozytywne. Serwis gwarancyjny także pozostawiał wiele do życzenia. Sklep nie jest polecany.

2 / 5 2017-10-02

Obsługa klienta w sklepie Bel-Pol Targówek była mało pomocna, gdy chciałam kupić produkt, który już nie był dostępny w sprzedaży. Powiedziano mi, żeby skontaktować się z producentem, żeby dowiedzieć się, czy nadal mają go na stanie. Złożyłam zamówienie telefonicznie i zostało mi powiedziane, że produkt jest dostępny, ale czas dostawy wyniesie 2-3 tygodnie. Po trzech tygodniach dzwonienia do sklepu (gdzie zawsze zapewniano mnie, że produkt jest w drodze), zadzwoniono do mnie i powiedziano, że produkt już jest niedostępny. Po interwencji mojej strony i bezpośrednim kontakcie z producentem okazało się, że produkt jest nadal dostępny i można go zamówić. Czułam się oszukana przez sklep, który przez trzy tygodnie zapewniał mnie o realizacji zamówienia. Dopiero po wielu telefonach produkt został dostarczony, ale okazało się, że faktura nie została przesłana z biura na Targówku i musiałam skontaktować się z pracownikiem magazynu, żeby ją otrzymać. W skrócie, sklep Bel-Pol Targówek był dla mnie koszmarem i nie polecam go nikomu.

3 / 5 2017-07-16

W sierpniu zostałem klientem Bel-Pol w salonie w Krakowie przy ulicy Jasnogórskiej. Musiałem wielokrotnie przypominać o wykonaniu pomiaru i wyceny, co zajęło około miesiąca. Umówiłem się na termin montażu i wpłaciłem całą kwotę, ale dzień przed montażem termin został odwołany z powodu braku drzwi, a kolejny termin proponowano za miesiąc. Po przekroczeniu terminu zamówienia, rozwiązałem umowę, ale pojawiły się problemy z zwrotem pieniędzy, czekałem 9 dni. Nie wiem, którego stwierdzenia sprzedawcy powinienem się bardziej śmiać: zlecenie przelewu zaginęło w księgowości czy prośba o podjechanie w tygodniu, aby wypłacić gotówkę z utargu. Obsługa była niesolidna, niekompetentna, nie dotrzymująca słowa i traktująca klienta jak intruza. Stanowczo odradzam korzystanie z usług salonu Bel-Pol.

0 / 5 2017-05-27

Po dokonaniu przeze mnie opłaty, zamówienie zostanie zrealizowane. Księgowanie przelewu zajmuje 4 dni. Spośród 6 elementów, 3 zostały uszkodzone. Pracownik popełnił pomyłkę przy zamówieniu i przenosi winę na klienta, jeśli nie zamówi się montażu u paparuchów i ościeżnica jest krzywa. Kontakt z pracownikiem jest bardzo nieprzyjemny. Sklep zamyka punkt pomimo kolejki od 40 minut i odmawia obsługi. Zastanawiam się, dlaczego zdecydowałam się tam zamówić towar.

Rzetelne opinie o Bel-pol.pl

Bel-pol.pl

Siedziba
Świdnica

WWW
http://bel-pol.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 (74) 856-38-31

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie