Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Żywność / Żywność i gastronomia

Benedetto Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Benedetto
5 / 5 2022-12-26

Sprawdzam i opiniuję tylko wtedy, gdy jestem pewny, że moje recenzje nie będą modyfikowane lub ukrywane przez platformę. Tutaj moje oceny są widoczne od razu po wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy dużego koncernu. Widzę, że ta platforma nie ulega zastraszaniu. Dlatego cenię to miejsce.

5 / 5 2022-07-14

Na tej stronie znajdują się opinie na temat znanych marek, jak również lokalnych firm z mojej wioski. Zawsze sprawdzam tutaj, zanim zamówię produkt z nieznanej mi sklepu i do tej pory nie doznałam rozczarowania. Cieszę się, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2022-06-05

Oceniam i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one zmanipulowane lub ukryte przez administratora strony. Tutaj moje opinie są widoczne prawie natychmiast, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne, dotyczą małej lub znanej marki. Miejscem tym podziwiam za to, że nie ulegacie zastraszeniu.

5 / 5 2022-03-05

Jestem bardzo zadowolony z możliwości pomocy innym klientom w dokonywaniu odpowiednich wyborów produktów, zamawianiu spersonalizowanych usług i znalezieniu rzeczywiście uczciwych przedsiębiorców. Według mnie największym atutem tego miejsca jest brak moderacji opinii. Opinia zostaje natychmiast opublikowana na stronie i osoby zarządzające nie dokonują w niej żadnych zmian.

5 / 5 2021-03-27

Bez problemu znalazłam tu coś dla siebie

Rzetelne opinie o Benedetto

Benedetto

Siedziba
Lublin

WWW
https://sklep.benedetto.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
814401029

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie