Kategorie: / Pozostałe

Bigsklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.67
opinie o Bigsklep.pl
2 / 5 2019-02-28

Ten sklep jest gorszy niż najgorszy, nie polecam go ani jednej osobie. To oszuści! Zamówiłam towar, ale go nie dostałam. Od ponad miesiąca proszę sprzedawcę o zwrot pieniędzy, ale ta osoba mówi, że występują opóźnienia i nie może uzyskać pozwolenia od księgowości na dokonanie przelewu. To jakaś paranoja! Nie podaje mi telefonu do właściciela firmy, a ja wciąż czekam na zwrot pieniędzy do końca roku. Jeśli nie otrzymam zwrotu, to zgłoszę sprawę na policję. Pamiętaj, żeby dwa razy się zastanowić, zanim kupisz coś w tym sklepie.

0 / 5 2018-11-13

Oszuści oszukali mnie, nie otrzymałam towaru ani zwrotu pieniędzy. Skorzystałam z pomocy Rzecznika Praw Konsumenta, który polecił wysłać wezwanie do zapłaty listem poleconym, ale niestety nikt nie odebrał listu. Okazało się, że w bazie firm jest fałszywy adres, co utrudnia kontakt z nimi. Kiedy dzwoniłam do firmy, dysponentka zwlekała i obiecywała, że pieniądze zostaną wkrótce wysłane. To złodzieje! Należy unikać ich jak ognia!

1 / 5 2018-10-31

Należy niezmiernie unikać tego sklepu, ponieważ nie jest w stanie zrealizować zamówień i nie zwraca pieniędzy. Przedmiot, który zamówiłem dla mojego syna, nigdy do niego nie dotarł.

1 / 5 2018-06-05

Po 34 dniach oczekiwania, w końcu dostałem Buty Nike Air Max 90. Jednak po dwóch miesiącach użytkowania, podeszwy w obu butach odkleiły się. Aktualnie czekam na zwrot pieniędzy z reklamacji, ponieważ towar nie był zgodny z umową. Miałem otrzymać zwrot w ciągu 14 dni od złożenia reklamacji, ale minęło już 30 dni. Następnym krokiem będzie zawiadomienie policji o oszustwie na odległość. Sugeruję, aby przyszli klienci wzięli to pod uwagę.

2 / 5 2018-05-01

W maju 2015 roku złożyłam zamówienie na parę butów i opłaciłam je przelewem. Jednak od trzech miesięcy nie otrzymałam jeszcze tego towaru. Dopiero w czerwcu dowiedziałam się, że buty nie są dostępne. Poprosiłam o zwrot pieniędzy, ale do tej pory nie otrzymałam żadnego zwrotu. NIE ZALECAM KORZYSTANIA Z TEGO SKLEPU.

2 / 5 2018-05-01

W maju 2015 roku zamówiłam pary butów i dokonałam płatności przelewem. Jednakże, od trzech miesięcy nie otrzymałam jeszcze zamówionego towaru. W czerwcu otrzymałam informację, że buty nie są dostępne. Poprosiłam o zwrot pieniędzy, ale do tej pory nie otrzymałam żadnych środków. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu.

5 / 5 2018-02-23

Wyszukałam pary butów dla siebie i męża w tym sklepie i otrzymaliśmy je we wskazanym terminie. Kurier wcześniej się z nami skontaktował, jak prosiłam podczas rozmowy z Panią z infolinii. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych butów. Gorąco polecam!

5 / 5 2018-02-23

Udało mi się zamówić buty dla mnie i dla mojego męża w tym sklepie. Przesyłka dotarła do nas punktualnie, a kurier wcześniej skontaktował się z nami, zgodnie z moją prośbą wyrażoną w rozmowie z Panią na infolinii. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupionych butów. Gorąco polecamy!

1 / 5 2017-12-02

oszuści, zmówiony i zapłacony towar nie przyszedł, brak kontaktu z sprzedającym.

2 / 5 2017-12-01

Sklep jest strasznie kiepski. Po zamówieniu butów 4.11.2014 nie dostałem ich przez ponad miesiąc, więc zdecydowałem poprosić o zwrot pieniędzy, jednak nawet to nie zostało zrealizowane. Próbowałem dzwonić na podane numery telefonów, ale nikt nie odbiera, a na moje emaile odpowiadają bardzo rzadko - mimo to nie da się z nimi porozumieć. Jedyne, co mi pozostało, to zgłosić to na policję. Nie polecam tego sklepu.

0 / 5 2017-11-26

W styczniu otrzymałem kurtki, które nie spełniały opisu, dlatego odesłałem je. Teraz, pod koniec marca, wciąż nie otrzymałem zwrotu pieniędzy za te kurtki, które kosztowały ponad tysiąc złotych. Wysłałem wiele e-maili i dzwoniłem, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi.

0 / 5 2017-11-26

Zamówiłem kurtki, ale nie były zgodne z tym, co zostało opisane. Wysłałem je z powrotem w styczniu, a teraz mamy koniec marca, a ja nadal nie otrzymałem zwrotu za nie. Kurtki były bardzo kosztowne, ponieważ kosztowały ponad tysiąc złotych. Wysyłałem wiele emaili oraz dzwoniłem, ale niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ani odzewu.

0 / 5 2017-10-18

Złożyłam zamówienie i zapłaciłam za produkt, który widniał na stronie. Zadzwoniłam, aby zapytać o termin dostawy. Okazało się jednak, że produkt nie jest dostępny w ogóle. Mimo wysłania wielu e-maili i podejmowania licznych rozmów telefonicznych, minęło prawie dwa miesiące od złożenia zamówienia i wciąż nie odzyskałam swoich pieniędzy.

0 / 5 2017-10-18

Dokonałam zakupu i uregulowałam płatność za produkt, który był dostępny na stronie internetowej. Skontaktowałam się telefonicznie w celu zapytania o termin dostawy, a okazało się, że produkt w ogóle nie jest dostępny. Mimo wysłania wielu wiadomości e-mailowych oraz wykonania kilku telefonów, minęło prawie dwa miesiące od momentu złożenia zamówienia i nadal nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.

5 / 5 2017-09-27

Świetny sklep. Jestem zadowolona z współpracy z tym sklepem. Buty otrzymałam. produkt jest całkowicie zgodny z moimi wymaganiami.

0 / 5 2017-08-05

Całkowicie polecam robienie zakupów w tym konkretnym sklepie, ponieważ pracownice na infolinii są niezwykle pomocne i sympatyczne. Buty, które tam kupiłam, są nie tylko wygodne, ale również oryginalne. Choć konieczne jest zaczekać na dostawę, to poza tym nie mam żadnych negatywnych uwag.

0 / 5 2017-08-05

Zdecydowanie warto zrobić zakupy w tym konkretnym sklepie, ponieważ Panie z obsługi klienta są niezwykle przyjazne i pomocne. Buty, które tam zakupiłam, są bardzo wygodne i autentyczne. Choć trzeba nieco zaczekać na dostawę, to poza tym nie mam żadnych negatywnych uwag ani zastrzeżeń.

5 / 5 2017-05-19

Za połową listopada zaczęłam kupować w tym sklepie. Kupiłam plecak za kilka złotych i zauważyłam, że dostawa mogła potrwać. Czekając przez miesiąc, dowiedziałam się, że towar nie był dostępny. Poproszono mnie o numer konta, aby zwrócić mi pieniądze. W porządku, takie rzeczy się zdarzają. Od tego momentu minęły już cztery miesiące i nadal nie odzyskałam pieniędzy, mimo wielu prób kontaktowania się z tym sklepem przez telefon i e-mail. W połowie lutego poinformowano mnie o problemach finansowych firmy i że może to trwać dłużej niż zwykle, ale to co teraz się dzieje, to już przesada! Od tamtej pory nie otrzymałam żadnej informacji od sklepu. Zastanawiam się, co dalej zrobić w tej sytuacji.

0 / 5 2017-04-22

Unikajcie tego sklepu jak ognia, nie otrzymałam ani zamówionego towaru, ani pieniędzy, które od trzech miesięcy żądam. Wczoraj złożyłam skargę do Rzecznika Konsumenta - zobaczymy, jak sprawa się potoczy. Zachęcam do pisania e-maili, aby mieć dowód na wszelki wypadek.

1 / 5 2017-04-16

Złożyłem zamówienie na buty i zapłaciłem za nie, jednak kilka dni później zdecydowałem się na anulowanie zamówienia i wysłałem mail z potwierdzeniem anulacji oraz numerem konta, na które oczekiwałem zwrotu pieniędzy. Skontaktowałem się również z Biurem Obsługi Klienta. Przedstawicielka BOK powiedziała mi, że mają 21 dni na zwrot pieniędzy. Jednak minął już miesiąc, a ja nie otrzymałem jeszcze pieniędzy i na moje maile z pytaniem o termin zwrotu nie dostałem odpowiedzi. Choć robię zakupy w różnych sklepach internetowych od lat i dokonywałem wielu zwrotów lub wymian, to nigdy nie spotkałem się z takim brakiem odpowiedzi od sprzedawcy, jak w tym przypadku! Zastanawiam się, gdzie teraz można się zwrócić o odzyskanie swoich pieniędzy. Ciekawe również, że sklep ma tak wiele negatywnych opinii, a mimo to nadal działa legalnie.

Rzetelne opinie o Bigsklep.pl

Bigsklep.pl

Siedziba
ŁÓDŹ

WWW
http://bigsklep.pl

Email
[email protected]

Telefon
786 12 12 12

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie