Kategorie: / Odzież i Obuwie

Biustyna Opinie Klientów

średnia ocen: 3.50
opinie o Biustyna
1 / 5 2023-07-30

Użyłam bonu podarunkowego, który otrzymałam od bliskiej osoby, do zakupu bielizny. Pracownice sklepu wydawały się być bardzo natarczywe i próbowały mi coś "wcisnąć", przez co skończyłam z dwoma biustonoszami, które były dwa rozmiary za duże i które kosztowały prawie 500 złotych. Obsługa również nie była zbyt profesjonalna – słyszałam, jak rozmawiały o biustach innych klientek, ich rozmiarze, stanie i zwisaniu, z przymierzalni. Kiedy złożyłam reklamację, właściciel/kierownik firmy odpowiedział mi bardzo profesjonalnie: "Nie ma takiej możliwości". Drogi panowie, powinniśmy mieć szacunek dla siebie nawzajem i unikać robienia zakupów w takich miejscach. Konsultuję tę sprawę z Rzecznikiem Praw Konsumenta, jeśli ktoś został także tak potraktowany, proszę o kontakt.

5 / 5 2023-04-04

Do niedawna przeglądałem recenzje użytkowników na temat różnych firm i ich oferowanego asortymentu głównie na Google i Facebooku. Teraz jednak regularnie sprawdzam również opinie tutaj. Niestety, niektóre z tych opinii są ubogie w merytoryczne informacje, przez co ciężko dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Mimo to, przynajmniej mamy pewność, że właściciele tego portalu nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2023-01-24

Nie tylko zamieszczam recenzje firm i marek na tym miejscu. Częściej sprawdzam je dokładnie. Dzięki waszej pomocy uniknąłem aż 6 razy podpisania umowy z nieuczciwym sprzedawcą. Zamiast tego odkryłem naprawdę wartościową markę, której jestem lojalnym klientem od dłuższego czasu. Jestem pewien, że nie tylko ja jestem zadowolony z waszego istnienia.

5 / 5 2022-03-08

Wiedzą dobrze, że biznesmeni i rząd często dają wiele obietnic, lecz rzeczywistość bywa inna niż przedstawiają ją w reklamach. Dlatego portal online, który pozwala na sprawdzenie jakości usług firm, jest w mojej opinii bardzo ważny. Dzięki niemu uczciwe i opiekuńcze przedsiębiorstwa mogą się wyróżnić i poprawić swoje usługi, a nieuczciwi handlowcy tracą kolejnych klientów. To powinno być standardem.

1 / 5 2022-03-03

Nie polecam.

5 / 5 2022-02-11

Jestem bardzo zadowolony/a, że mogę pomóc innym ludziom w odnalezieniu produktu, usługi lub zaufanego sprzedawcy, który spełni ich oczekiwania. Według mnie, największym plusem tego serwisu jest brak moderacji komentarzy. Opinie są natychmiastowo publikowane na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

1 / 5 2021-02-27

Zwróciłam biustonosz. Musiałam czekać aż tydzień na wymianę, jednak okazało się, że dokonano pomyłki i rzekomo otrzymałam zwrot pieniędzy. Przez cały ten czas kontaktowałam się z nimi telefonicznie, jednak zapewniano mnie, że pieniądze zostały zwrócone na moje konto. Dopiero po otrzymaniu telefonu od osoby kompetentnej, przekonującej mnie, że tak się nie stało, udało mi się odzyskać swoje pieniądze. Zdecydowanie odradzam robienie tam zakupów, gdyż odbiło się to na moich nerwach i dobrej woli.

5 / 5 2019-08-23

Dobrałam biustonosz dla siebie bez problemu.

Rzetelne opinie o Biustyna

Biustyna

Siedziba
Bytom

WWW
https://biustyna.pl/

Email
[email protected]

Telefon
603 208 911

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie