Kategorie: / Transport i logistyka / Usługi

BOGUSŁAW BRZEŻAŃSKI F.U.P INTERPALM Opinie Klientów

średnia ocen: 2.72
opinie o BOGUSŁAW BRZEŻAŃSKI F.U.P INTERPALM
0 / 5 2019-03-19

Dawniej mogłem polecić tę firmę, ale od prawie roku mam z nią problemy. Od kilku miesięcy nie widziałem nawet ich autobusu, zdarzało się, że czekałem na przystanku nawet parę godzin. Co mnie najbardziej irytuje, to fakt, że nie potrafią przyznać się do swojej porażki i nie informują swoich klientów, że firma prawdopodobnie już nie funkcjonuje.

3 / 5 2019-02-24

Nie polecam tego autobusu, chociaż kiedyś go polecałem. Powinien jechać o 19:15 z Bielska do Cieszyna, a ja byłam na przystanku o 19:10. Szybko zauważyłam, że kobiety były zdenerwowane i powiedziały mi, że autobus odjechał 8 minut przed planowanym odjazdem. Zadzwonili na infolinię, ale celowo otrzymywali obraźliwe i chamowe odpowiedzi od mężczyzny tam pracującego. Niestety, gdy zadzwoniłam tam również, usłyszałam podobne słowa. Wyraźnie nikt tam nie dba o pasażerów. Chciałabym złożyć skargę, ale nie mam pomysłu, do kogo powinna się zwrócić. Na pewno nie do osoby, która sama potrzebuje skargi. Jestem jednym z wielu poszkodowanych i nie chcę, aby moim znajomym przytrafiło się coś podobnego. Radzę im się zastanowić przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług tej "firmy".

1 / 5 2019-02-22

Potwierdzam, że moje przekonania o tej firmie były negatywne. Przeprawa z Krakowa do Bielska Białej zaplanowana na 19.08.2016 o godzinie 17:05 nie miała miejsca. Brak jakichkolwiek informacji. Firma nie odpowiada na moje wiadomości e-mailowe. Próba skontaktowania się pod podanym numerem telefonu jest bezcelowa, ponieważ odbiera osoba, która zachowuje się niegrzecznie i niekulturalnie.

5 / 5 2019-02-11

Opowieść rozpoczyna się od wspomnienia o kursie między Krakowem a Bielskiem, który okazał się być tragedią. Kierowcy byli nieuprzejmi i aroganccy, a jakość usług była niska. Obaj kierowcy nie byli zbyt inteligentni. Kursy miały zwiększoną prędkość, ale kierowca z Krakowa nie zatrzymywał się na przystankach, podczas gdy kierowca z Bielska zatrzymywał się na każdym, co bardzo wydłużało podróż do 3 godzin i 15 minut. Firma był również droższa niż inne. Autobusy było już przestarzałe i unosił się w nich nieprzyjemny zapach. Natomiast, po przejechaniu kursu konkurencji, zauważamy ogromną różnicę w jakości usług. Za nieznacznie wyższą cenę, około 0,8 zł, można było wybrać nowoczesne autokary, miłych kierowców, czytelną stronę internetową oraz serwis klienta, który działał na wysokim poziomie, bez jakiegokolwiek negatywnego zachowania wobec klientów.

0 / 5 2018-12-29

Przez cały dzień próbowałem dodzwonić się na infolinię. Ostatecznie udało mi się to przy dwudziestym telefonie, po pięciu godzinach. Kiedy rozpocząłem rozmowę, osoba po drugiej stronie była zdenerwowana, że mówię za wolno. Zbyt pochopnie mnie przyspieszyła i następnie nagle się rozłączyła, nie mówiąc słowa. Niestety, nie uzyskałem żadnych informacji na temat trasy przejazdu. Również zauważyłem, że strona internetowa mapy Google nie zgadza się z informacjami zawartymi w rozkładzie jazdy.

0 / 5 2018-11-24

W dniu 22 czerwca 2016 roku zaplanowany kurs został odwołany, pomimo iż miałam już wykupiony bilet przez internet. Skontaktowałam się z firmą w celu odzyskania pieniędzy i poproszono mnie o napisanie maila. Wysłałam go 24 czerwca i próbowałam dzwonić dwukrotnie w lipcu. Niestety, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi ani zwrotu pieniędzy. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy!

0 / 5 2018-11-24

Od czasu do czasu jeżdżę firmą Interpalm z Wadowic do Krakowa i do tej pory nie narzekałem na tę firmę. Jednak przy ostatniej podróży do Krakowa, kierowca był Ukraińczykiem i nie umiał dobrze obsługiwać pojazdu - ciągle pikając w autobusie. Wydawało mi się to niebezpieczne, ale udało nam się bezpiecznie dotrzeć. Podczas powrotu do Wadowic, starszy kierowca zachowywał się bardzo niegrzecznie. Na początku zwrócił uwagę pasażerce, która rozmawiała przez telefon, mimo że tylko informowała kogoś, że już wraca do domu. Następnie inna kobieta odebrała telefon z pracy i normalnie rozmawiała, ale kierowca dwa razy ją skrytykował. Trzeci raz kazał jej wyłączyć telefon, ale kobieta odpowiedziała mu, że nie jest poważny, co zirytowało kierowcę. Powiedział, że wyrzuci ją z autobusu, ale kobieta powiedziała mu, że on powinien skupić się na prowadzeniu i zapinaniu pasów, ponieważ ona może zadzwonić do odpowiednich służb. Kierowca powiedział, że jest za słaba, aby mu coś zrobić, co było niegrzeczne.

2018-11-14

Okradają ludzi z biletów i nie wykonują kursów.

2 / 5 2018-11-11

Mimo obecności informacji w regulaminie biletów on-line, którą stwierdza, że jest możliwość zwrócenia biletu w ciągu 10 dni od zakupu, firma interpalm nie przestrzega tej zasady i nie zwraca pieniędzy. Co więcej, gdy kontaktujemy się z infolinią, otrzymujemy niegrzeczne odpowiedzi od bezczelnego mężczyzny, który uważa, że KAŻDA osoba starająca się o zwrot biletu jest niewiarygodna. Zdecydowanie odradzam tę firmę wszystkim.

5 / 5 2018-11-07

Przedsiębiorstwo przewozowe nie zapewnia usług autobusowych, jednak nie umieszcza żadnych informacji na swojej stronie internetowej. Czekałem dwie godziny bezskutecznie i musiałem anulować swoją podróż! Jest to nie do zaakceptowania. Presumuję, że firma faktycznie zbankrutowała, ale nie chcą się do tego przyznać, lub liczą na zysk z biletów zakupionych online. Nie dajcie się naciągnąć i nie kupujcie nic od nich! Na infolinii pracuje osoba nieuczciwa. Jesteśmy bardzo źli z ich postępowania. Każdy przedsiębiorca może upaść, ale nie powinno się kłamać, że wszystko jest w porządku... a ludzie czekają na te autobusy nawet kilka godzin, ponieważ nie wiedzą, co się dzieje. To najwyższy poziom bezczelności!

0 / 5 2018-09-19

Autobus, który miał jechać do Cieszyna, wcale nie przyjechał, nie było żadnych informacji o odwołaniu lub opóźnieniu kursu, a próbując się czegoś dowiedzieć przez telefon, zostałem poinformowany, że autobus "już jedzie", chociaż nikt nie pojawił się przez kolejne 2 godziny. Ta "firma" jest kompletną katastrofą i porażką.

5 / 5 2018-08-18

Jeżeli poszukujesz wiarygodnej, punktualnej firmy z profesjonalnym podejściem do klienta, to na pewno nie jest to interpalm. Rozkład jazdy nie jest przestrzegany! Ceny, zwłaszcza promocyjne, nie mają znaczenia! Jest to po prostu chaos na kółkach.

5 / 5 2018-08-18

Jeżeli poszukujesz firmy, która jest rzetelna, terminowa i profesjonalna w obsłudze klienta, to na pewno nie jest to firma Interpalm. Ich rozkład jazdy nie jest wiążący! Ceny, zwłaszcza te promocyjne, nie są obowiązujące! To jedno wielkie zamieszanie na kółkach.

1 / 5 2018-06-13

Niestety, muszę wyrazić negatywną opinię na temat firmy, a mianowicie jej szefa. Zostałam potraktowana bardzo nieprofesjonalnie i brakowało mi kurtuazji w kontakcie z klientem. Jeśli chodzi o jazdę autokarem i umiejętności kierowcy, nie mam żadnych zastrzeżeń. Jednak nie polecam tej firmy z obawy, że ktoś inny może również zostać potraktowany w nieodpowiedni i nieuprzejmy sposób, jak ja (przez szefa przedsiębiorstwa).

0 / 5 2018-05-31

Aktualnie prowadzone jest śledztwo dotyczące cofnięcia koncesji na przewóz osób. W trakcie podróży autobus uległ awarii w połowie trasy, nie było dostępnego zastępczego pojazdu, przez co nie było możliwości żądania zwrotu pieniędzy za zakupiony bilet. Osoba obsługująca infolinię, prawdopodobnie będąca właścicielem firmy, reaguje na zgłoszenia tylko i wyłącznie wulgaryzmami, po czym przerywa połączenie.

2 / 5 2018-05-31

Jechałam do Krakowa i z powrotem bez problemów i na czas, jednak miałam negatywne doświadczenia z kierowcą autobusu. Kiedy zapytałam o przebieg trasy, zaczął krzyczeć i mówić, że nie umiem czytać. Jestem zdania, że przewoźnicy powinni przeprowadzać badania psychologiczne przed zatrudnieniem kierowcy. Kiedy skarżyłam się na jego zachowanie, tylko przewrócił oczami, zamknął drzwi i odjechał. Fotel w autobusie był mały dla mnie, musiałam trzymać nogi pod skosem, co było niewygodne, bo mam 170 cm wzrostu. Nie polecam tej firmy, ponieważ ich pracownicy mają nieprzyjazne podejście do klienta. Mnie i moim znajomym, którzy widzieli moje doświadczenia, nie jest już chętnych korzystać z ich usług w przyszłości.

2018-05-07

Firma upadla z wielkimi dlugami. I cale szczescie

2 / 5 2018-04-18

Nie warto korzystać z tej firmy! Kupiłam bilet online na autobus, ale nigdy nie otrzymałam go na maila. Do tego wszystkiego okazało się, że autobus został odwołany, ale nikt nie poinformował mnie o tym fakcie. Teraz próbuję uzyskać zwrot pieniędzy za niewykonaną usługę, ale osoba na infolinii obiecała, że oddzwoni, ale to się nie stało, a teraz nawet nie odbiera telefonu. Zamierzam zgłosić firmę do UOKiK i zobaczyć co dalej. Uważam, że firma nie zasługuje na zaufanie i powinna ponieść konsekwencje swoich działań.

2018-03-20

Pracownicy firmy są bardzo życzliwi, uprzejmi i niespotykanie wręcz uczciwi.

2018-03-08

sprzedali bilety na kursy ktorych nie zrealizowali ,kontakt telefoniczny wrecz chamski i oczywiscie zadnej reakcji na reklamacje pisemna

2 / 5 2017-11-24

Od 2 godzin stoje na przystanku w Bielsku Białej żeby sie dostac do Kalwarii i co? I nic nie przyjechaly 3 kursy pod rząd. Nie polecam

2 / 5 2017-11-04

Kierowca, prowadzący pojazd, zachował się bardzo niestosownie, prezentując brak szacunku i kultury wobec innych pasażerów. Był niegrzeczny, arogancki i krzykliwy. Ranił moje uczucia i obraził kobietę, która z uprzejmością zapytała o drogę. Mój wpis odnosi się do przejazdu z Krakowa do Gorlic w niedzielę o godz. 17:45. Kierowca ignorował przystanki pomimo machających ludzi, co było niezgodne z normą. Co 15 minut łamał przepisy drogowe jadąc nieostrożnie, często wymuszając pierwszeństwo. Moim zdaniem, wykonywanie pracy kierowcy powinno być zabronione dla tak nieodpowiedzialnych osób. W pewnym momencie w busie unosiła się chmara dymu z nawiewów. Doświadczony już w tym przenośni zapewnię, że to była prawdziwa kompromitacja. Nie polecam tej firmy przewozowej, wolę zapłacić więcej i skorzystać z alternatywnych rozwiązań.

0 / 5 2017-09-22

Opinia na temat usługi autobusowej jest trudna do napisania bez emocji, ponieważ przez dwie godziny czekało się na przystanku na dwa autobusy, które w końcu się nie pojawiły. Pomimo że rozumie się, że piątki mogą być kłopotliwe dla ruchu drogowego, to jednak ignorowanie i obrażanie klientów jest absolutnie nie do przyjęcia. Po kontakcie z właścicielem firmy otrzymało się nieprzyjemny odzew, który nie miał sensu, a na końcu kierowca powiedział, że nie wiedział, co się stało z poprzednimi autobusami. Na infolinii otrzymało się odpowiedź od szefa firmy, który używa kamer do monitorowania swoich autobusów, ale wprowadzał w błąd odnośnie wykonywanej pracy przez swoich kierowców. To wszystko wydaje się nie na miejscu, ponieważ gdyby to ja tak pracowała, to pewnie byłabym zwolniona po dwóch dniach. To jak w trzecim świecie...

1 / 5 2017-08-30

Firma działa bardzo źle i nieodpowiedzialnie. Znowu rano musiałem czekać na autobus, który się nie pojawił. Po wielu próbach kontaktu, pracownicy InterPalmu w końcu odebrali telefon i oznajmili mi, że autobus już odjechał, a ja czekałem już pół godziny bezskutecznie. Później usłyszałem, że zdarza mi się często "nie zauważać" autobusu. Na końcu rozmowy, osoba z drugiej strony po prostu się rozłączyła. Wszystko to jest tragiczne i nieprofesjonalne.

0 / 5 2017-08-29

Głównie, mężczyzna, którego udało mi się dołączyć po długim oczekiwaniu i wielu próbach, sprawił na mnie wrażenie osoby nieokrzesanej i zwykłej, która nie przejmuje się faktem, że autobus nie zatrzymał się na przystanku i pasażer jest spóźniony na pociąg. Zazwyczaj autobusy nie są punktualne lub wcale nie przyjeżdżają, a niestety nie ma się z kim skontaktować, korzystając z numeru telefonu na rozkładzie. Można sobie go darować. Tylko w rzetelnym przedsiębiorstwie można spodziewać się poprawy, ale może to zająć sto lat lub pojawić się nowy właściciel.

3 / 5 2017-08-28

Usługi dostarczane przez tę "firmę" są tak słabe, że nie da się ich nawet ocenić. Zdecydowanie odradzam wszelki kontakt z nimi. Jeśli potrzebujesz transportu, lepiej jest iść pieszo - dotrzesz szybciej.

3 / 5 2017-08-28

Usługi świadczone przez tę "firmę" są bardzo złej jakości i nie zasługują na żadne pochwały. Zdecydowanie odradzam nawiązywanie jakiejkolwiek współpracy z nimi. Jeśli potrzebujesz przewozu, lepiej i szybciej będzie dojść na miejsce pieszo.

3 / 5 2017-08-27

Dzisiaj udałam się z Bielska do Krakowa. Po dotarciu do Krakowa, wysiadłam niedaleko Jubilatu. Po kilku godzinach, znalazłam się na przystanku w przeciwnym kierunku, gdzie był rozkład jazdy. Autobus "Interpalm" przeleciał koło przystanku błyskawicznie, być może z powodu 15-minutowego spóźnienia. W końcu dotarłam do Bielska z pomocą innego przewoźnika. W międzyczasie, kontaktowałam się z "Interpalmem", aby zgłosić zdarzenie i zapytać, czy musiałam łapać autobus jak taksówkę. Osoba, z którą rozmawiałam, obiecała rozwiązać problem, ale już nie odezwała się. Zdecydowanie nie polecam tej firmy, ale zauważyłam, że nie jestem jedyną osobą, która ma podobne negatywne doświadczenia z "Interpalmem".

2 / 5 2017-08-19

O 8.00 planowany był kurs z miejscowości Cieszyn do Krakowa, lecz autobus nie przyjechał do miejsca oznaczonego jako B-B. Taka sytuacja jest często spotykana. Jeżeli zakupiono bilet przez internet, nie ma możliwości odzyskania pieniędzy. Właściciel firmy jest niezwykle niegrzeczny i dodatkowo bezczelnie kłamie. Bardzo polecam być ostrożnym w przypadku korzystania z usług tego przewoźnika. Jego usługi są kompletnie niewarte polecenia.

2 / 5 2017-08-05

To było naprawdę tragiczne doświadczenie! Wczoraj przeżyłam prawdziwą katastrofę w Krakowie czekając na autobus do Cieszyna o 20:20, który miał być ostatnim. Niestety, autobus nigdy nie przyjechał. Próbowałam skontaktować się z infolinią, ale oczywiście nikt nie odebrał telefonu. Ostatecznie otrzymałam tylko jedną wiadomość SMS, w której poproszono mnie o przesłanie informacji. Odpowiedziałam, że od godziny czekam na dworcu na autobus, który nigdy się nie pojawił, ale żadnej odpowiedzi już nie dostalam. Powtarzam, nie polecam tego!

0 / 5 2017-07-23

Nie przyszedł ani jeden autobus, a ten kolejny się opóźnił o 20 minut. Wypróbowanie telefonu pod podany numer nie przyniosło żadnych rezultatów. Kiedyś byli naprawdę doskonali, ale teraz nie zaleciłabym ich nikomu. To strata czasu.

0 / 5 2017-07-23

Autobus, który miał przyjechać, nie nadszedł, a kolejny opóźnił się o 20 minut. Nie odniosłem żadnego sukcesu, dzwoniąc na wskazany numer telefonu. Kiedyś było to naprawdę świetne, ale teraz nie polecałbym ich nikomu. To strata czasu.

0 / 5 2017-07-20

To firma, która nie jest kompetentna, a osoba dostępna pod numerem infolinii jest po prostu nieuprzejma. Gdy dzwoni się, aby zapytać, czy kurs się odbędzie, ta osoba zapewnia pewną odpowiedź, że kurs na pewno się odbędzie. Jednak na przystanku nie ma śladu ani widoku kursu ani dźwięku. Gdy dzwoni się ponownie, nie odbierają nawet telefonu i jedynie wysyłają śmiesznie bezwartościowe informacje zwrotne. Powinni po prostu zrezygnować z organizowania kursów, zamiast traktować ludzi jak głupich.

0 / 5 2017-06-02

W dniu 17.05 o godzinie 14:10 miałem zaplanowany przewóz Kraków-Cieszyn. Byłem posiadaczem biletu kupionego tydzień wcześniej i przewoźnik miał mój numer telefonu. Niestety, zostałem poinformowany o odwołaniu kursu bez wcześniejszej informacji, a próby skontaktowania się z przewoźnikiem były bezskuteczne. W Cieszynie planowałem przesiadkę na międzynarodową linię. Po kilku próbach w końcu udało mi się skontaktować z kimś, kto zaoferował mi możliwość wykorzystania biletu na inną godzinę i dzień. Mimo to zdecydowałem się na zwrot pieniędzy, który do dziś nie został mi zwrócony. Zgłosiłem sprawę do Urzędu Marszałkowskiego.

Rzetelne opinie o BOGUSŁAW BRZEŻAŃSKI F.U.P INTERPALM

BOGUSŁAW BRZEŻAŃSKI F.U.P INTERPALM

Siedziba
31-227 Kraków, ul. Zielińska 22/41

WWW
http://interpalm-bus.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 506142802

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie