Kategorie: / Pozostałe

Boomelektronika.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.64
opinie o Boomelektronika.pl
5 / 5 2018-10-24

Polecam współpracę.

0 / 5 2018-09-20

Zakupiłem telefon HTC One i niestety dostarczony został z uszkodzonym ekranem. Skontaktowałem się telefonicznie ze sprzedawcą i przesłałem mu zdjęcia produktu. Teraz czekam na odpowiedź, która będzie miała kluczowe znaczenie dla mojej ostatecznej opinii. Jestem ciekaw, w jaki sposób zostanę potraktowany.

0 / 5 2018-09-20

Zakupiłem HTC One, ale niestety otrzymałem telefon z uszkodzonym ekranem. Skontaktowałem się ze sprzedawcą i przesłałem mu zdjęcia produktu. Teraz czekam na ich odpowiedź, która będzie miała duże znaczenie dla mojej dalszej opinii. Jestem ciekaw, jak zostanę potraktowany.

5 / 5 2018-06-04

Sprzedawca profesjonalnie podszedł do zamówienia. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. POLECAM!!!

0 / 5 2018-01-01

Mam dobrą komunikację z sklepem, jednakże przesyłki mogłyby przyjść trochę szybciej. Nie jest to jednak winą sklepu, ponieważ towar jest zazwyczaj wysyłany z odległego wschodu. Na szczęście sklep bez żadnych trudności zwrócił mi pieniądze za opłatę celna, którą musiałem zapłacić.

0 / 5 2018-01-01

Komunikacja z sklepem jest dobra, chociaż przesyłki mogłyby dochodzić szybciej. Należy jednak pamiętać, że nie jest to wina sklepu, ponieważ towar jest zazwyczaj wysyłany z odległego wschodu. Nie miałem żadnych problemów z otrzymaniem zwrotu pieniędzy za cło, które musiałem zapłacić.

5 / 5 2017-11-11

Każdy prawnik musi zadbać o bezpieczeństwo oraz właściwe zrozumienie zasad dotyczących poprawnej komunikacji społecznej. Pan Mateusz Cz. i jego biznes pod nazwą boomelektronika.pl zapewniają takie poczucie oraz dają nadzieję na realizację wysokich standardów w komunikacji. Dlatego bardzo polecam ten projekt i myślę, że odpowiednie badanie potrzeb klienta oraz dobór odpowiedniego asortymentu będą powodem zadowolenia klientów, a pomysłodawców doprowadzą do sukcesu. Życzę panu Mateuszowi szczęścia i sukcesów w tym projekcie.

5 / 5 2017-10-28

Gorąco polecam, sprawnie, szybko, rzetelnie. Produkt zgodny z opisem.

2 / 5 2017-10-16

Nie radzę kupować w tym sklepie, bo gdy kupiłem tam HTC Desire Z, po tygodniu na tylnej obudowie pojawiło się wiele rdzy. Mimo że był to tylko problem estetyczny, postanowiłem nie składać reklamacji. Ostatecznie, po miesiącu, ekran dotykowy przestał działać i musiałem skorzystać z usług serwisu, który zapewnił mnie, że naprawę wykonają w ciągu najwyżej 14 dni roboczych. Niestety, telefon został zwrócony do mnie w jeszcze gorszym stanie i nawet klapka nie działała już poprawnie. Ostatecznie po wielu dniach oczekiwania i dużych stresach, sklep zaoferował mi zwrot pieniędzy, który miał być zrealizowany w ciągu 14 dni roboczych, jednak nie było to prawdą. Nie polecam tego sklepu, jeśli nie chcesz mieć problemów z serwisem, obsługą i utratą telefonu na wiele tygodni.

2 / 5 2017-09-22

Witajcie, z dużym zadowoleniem chciałbym ostrzec przed zakupami u oszusta! Kupiłem telefon, na który czekałem niemal dwa miesiące, ale po zaledwie miesiącu użytkowania rozpadł się. Zgłosiłem go do reklamacji i oddałem im go na naprawę. Jednak po 30 dniach otrzymałem odpowiedź, że usterka telefonu jest moją winą. To jest skandaliczne zachowanie! Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tego sprzedawcy!

5 / 5 2017-09-04

Usługa klienta jest bardzo wysokiej jakości, oraz istnieje dobry kontakt z biurem obsługi klienta. Zlecenie jest realizowane szybko i sprawnie. Stosunek jakości do ceny jest bardzo korzystny. Serdecznie składam podziękowania.

2017-08-28

... jednym słowem Wszystko na TAK:) Serdecznie POLECAM sklep Wszystkim, którzy lubią udane zakupy:)

5 / 5 2017-07-29

Super sklep, duzy wybor, POLECAM!!!!!

2 / 5 2017-07-18

Zamówiłem telefon na stronie internetowej OKEYGSM.PL, lecz gdy pojawił się problem gwarancyjny, otrzymałem kontakt od specjalisty ds. sprzedaży z BOOMELEKTRONIKA.PL, co wpłynęło na moją opinię odnośnie obu sklepów. Kupiłem telefon HTC Windows Phone 8X, który po samodzielnej aktualizacji do wersji 8.1 przez wifi nie uruchamiał się. Skontaktowałem się z serwisem gwarancyjnym HTC, który poinformował mnie, że mój przypadek jest podlega gwarancji, ale muszę dostarczyć paragon lub kartę gwarancyjną. Niestety, wraz z telefonem nie otrzymałem ani jednego z tych dokumentów. Wysłałem telefon do sprzedawcy w celu naprawy, lecz odrzucono moją prośbę ze względu na brak oryginalnego opakowania. Zadzwoniłem ponownie do serwisu HTC, gdzie dowiedziałem się, że opakowanie nie jest wymagane do naprawy gwarancyjnej. Wydaje mi się, że sprzedawca po prostu nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań gwarancyjnych. Co więcej, czekałem na naprawę przez 36 dni roboczych. W końcu straciłem 3 miesiące i 599 zł na niesprawny telefon. Zdecydowanie nie polecam tego sprzedawcy.

2 / 5 2017-05-31

Zamówiłam telefon i zapłaciłam za niego, ale mimo 25 dni roboczych oczekiwania na dostawę, towar nie dotarł. Sprzedawca odmawia zwrotu pieniędzy, twierdząc, że przesyłka została wysłana, choć numer przewozowy jest nieaktywny. Regulamin sklepu pozwala na kilka dni opóźnienia, ale sprzedawca nie podaje powodu ani dokładnego terminu realizacji umowy. Sprzedawca nie obawia się konsekwencji prawnych, twierdząc że zwróci pieniądze dopiero po otrzymaniu telefonu, którego nie otrzymałam. Minęło już 35 dni roboczych i nie wiem, czy kiedykolwiek otrzymam towar. Nie polecam tego sklepu i już nigdy z niego nie skorzystam.

2017-03-30

wszystko zgodnie ze standardami ;)

2 / 5 2017-03-29

Nie polecam tego sprzedawcy, mimo że wysyłka była bardzo szybka (choć na Chiny), otrzymałem używany telefon zamiast nowego, który był przedmiotem aukcji. Musiałem też dokupić dodatkową ładowarkę, ponieważ port wejścia ładowarki był uszkodzony. Otrzymałem tylko list przewozowy od chińskiego sprzedawcy bez żadnej gwarancji producenta. Po kilku dniach użytkowania, mój telefon przestał działać. Jedynym pozytywnym aspektem tej transakcji było to, że sprzedawca zwrócił mi pieniądze po kilku dniach. Otrzymałem też maila od sprzedawcy, który zignorował moje pytania dotyczące cech sprzętu, twierdząc że wszystkie informacje zostały podane na aukcji.

Rzetelne opinie o Boomelektronika.pl

Boomelektronika.pl

Siedziba
Olkusz

WWW
http://www.boomelektronika.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie