Kategorie: / Pozostałe

Bricoman.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.67
opinie o Bricoman.pl
0 / 5 2019-02-02

Ja osobiście nie napotkałem żadnych trudności. Skontaktowałem się, umówiłem na odbiór i bez problemu odebrałem zamówienie. Wszystko zależy od dobrego porozumienia, a informowali mnie o konkretnej dacie odbioru. Dla mnie to było pozytywne doświadczenie i już.

0 / 5 2019-02-02

Nie napotkałem żadnych trudności. Skontaktowałem się, umówiłem na odbiór i odbył się bezproblemowo. Wszystko zależy od komunikacji, powiedziano mi, kiedy mogę to odebrać. Dla mnie to pozytywna sprawa i już mam to.

0 / 5 2019-01-18

Moje zakupy w sklepie w Szczecinie zakończyły się fiaskiem. Pracownicy nie byli profesjonalni i traktowali mnie jak intruza. Trudno było znaleźć tam kogoś kompetentnego i nawet gdy udało mi się, rozmowa z kierownikiem nie przyniosła żadnych rezultatów. W moim przypadku chodziło o zakup glazury, ale okazało się, że nie mają jednego rodzaju płytek. Pracownik zapewnił mnie o tym, że zostaną one zamówione, jednak po kilku dniach dowiedziałem się, że zamówienie nie zostało zrealizowane. Kierownik działu obiecał mi pomoc i miał się skontaktować z przedstawicielem producenta, ale minęło już 4 dni i nadal nie dostałem płytek. Nie mogę skontaktować się z kierownikiem, co uważam za całkowitą ignorancję ze strony sklepu, który nie przestrzega najważniejszych zasad obsługi klienta.

2 / 5 2018-09-30

Zamówienie o numerze 517838 zostało złożone w sklepie Bricoman W-wa Połczyńska w Warszawie na ulicy Połczyńskiej 121/125 o godzinie 15:53:51 CEST dnia 20 sierpnia 2016. W ramach zamówienia zamówiono 3 sztuki ceownika aluminium anodowanego o wymiarach 15x15x2mm na 1 metr (numer katalogowy 55391), 2 sztuki srebrnej sztangi aluminiowej płaskiej o wymiarach 20x2x1 na 1 metr (numer katalogowy 383383) oraz 1 sztukę srebrnego katownika aluminiowego o wymiarach 10x15x1000mm (numer katalogowy 383593). Jednakże otrzymany towar nie odpowiadał zamówieniu, ponieważ otrzymano 2 sztuki ceownika aluminium o wymiarach 15/15.1 i grubości 1,5mm oraz 1 sztukę ceownika o wymiarach 16/13/1,5mm. Pozostała część zamówienia była zgodna z zamówieniem. Sklep nie odpowiadał na maile, co sugeruje, że sprzedaje produkty innej jakości niż te, które zamówiono. Pewnie cena mniejszych ceowników była inna, a różnice dotyczące wymiarów pomijane są w jego działaniu. To zwyczajne oszustwo związane zarówno z pieniędzmi jak i z towarem. Nie polecam tego sklepu nikomu.

2 / 5 2018-07-04

Paczka z zamówionymi płytkami została dostarczona przez kuriera. Na pierwszy rzut oka wydawała się nienaruszona, jednak po otwarciu zauważyłem, że płytki były sklejone taśmą Bricomana i nie miały oryginalnego opakowania. Z 7 płytek, tylko 3 były nietknięte. Nie polecam tego sklepu!

2 / 5 2018-07-04

Płytki zamówione przeze mnie zostały dostarczone przez kuriera. Paczka wydawała się być cała i bez uszkodzeń z zewnątrz, jednak po otwarciu okazało się, że płytki są zlepione taśmą bricomana i nie mają oryginalnego opakowania. Na siedem płyt, tylko trzy były nietknięte. Nie polecam tego sklepu!

0 / 5 2018-05-15

W sklepie internetowym BricoMan Warszawa Połczyńska zamówiłem 15 paczek gresu oraz wynająłem przyczepę. Jadąc po odbiór towaru otrzymałem telefon informujący mnie o tym, że gres został połamany i zamówienie musi zostać anulowane. Po powrocie do sklepu okazało się, że produktu już nie ma, jednak po trzech godzinach ponownie pojawił się na stronie internetowej. Postanowiłem dokonać zakupu, lecz następnego dnia dostałem telefon z informacją, że również te paczki są uszkodzone. Pracownicy sklepu okazali się bardzo niekompetentni, a obsługa nie przyjemna.

0 / 5 2018-04-25

Przyjmują zamówienia i przyjmują pieniądze, jednak nie są w stanie dostarczyć towaru, mimo że samochód pokonał blisko 500 km w celu jego odbioru. Powodem tego jest brak możliwości skontaktowania się z handlowcem, co jest nie do zaakceptowania. Oferują zwrot pieniędzy za zamówienie, ale nie zamierzają pokryć kosztów wysłania samochodu. To skandaliczne.

5 / 5 2017-12-19

Nie mam powodu do narzekania. Jako jedyny sklep, Bricoman, dotrzymał szybko i sprawnie swoim obietnicom. Wcześniej próbowałam zamówić meble w dwóch innych sklepach internetowych, ale obsługa okazała się skandaliczna, a ceny były 2 razy wyższe. Na szczęście znalazłam właśnie Bricomana, który dostarczył to, czego potrzebowałam w ciągu 4 dni i za 60% taniej niż w pozostałych sklepach. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Jedynym minusem jest to, że mają wiele sklepów o tej samej nazwie w Polsce, więc wysyłając e-maila do jednego miasta, nie można być pewnym, że odpowiedź będzie pochodzić z tego sklepu. Poza tym, wydaje się, że Bricoman dopiero zaczyna działać z dostawą do domu i ma jeszcze problemy z organizacją tej usługi. Ogólnie jednak, oceniam ich na duży plus, ponieważ działają szybko i oferują najniższe ceny na rynku. Polecam ich usługi każdemu.

2 / 5 2017-10-26

Nie polecam robienia zakupów w sklepie BricoMan w Szczecinie z żadnego powodu. Kupiłem spalinową kosiarkę NAC dwa miesiące temu, ale zepsuła się szybko. Postanowiłem udać się do sklepu, gdzie okazało się, że nie przyjmą mojego urządzenia do naprawy, ponieważ nie wylałem oleju i paliwa z maszyny. Zaproponowałem, że jako duży sklep, powinni mieć własnych pracowników technicznych do takich problemów, ale w odpowiedzi kierownik działu obsługi klienta poradził mi wylać płyny do studzienki w pobliżu sklepu. Jest to dla mnie zachowanie nieodpowiedzialne i nieekologiczne, więc nie skorzystam z ich usług. W końcu udało mi się naprawić kosiarkę w 5 minut w innym, mniejszym serwisie w Szczecinie.

3 / 5 2017-10-11

To niepojęte! Po otrzymaniu maila potwierdzającego gotowość mojego zamówienia do odbioru w sklepie w Łodzi, udałem się po nie. W sklepie, podczas oczekiwania na swoją kolej, zauważyłem, że zamówienia innych klientów, które miały być gotowe do odbioru, były przygotowywane w chaotyczny sposób i trwało to bardzo długo. Gdy przyszedł mój czas, poinformowano mnie, że nie mogą zrealizować mojego zamówienia, pomimo wcześniejszego mailowego potwierdzenia, ponieważ brakowało towaru. Nie polecam robienia zakupów w tym sklepie - to strata czasu i nerwów.

Rzetelne opinie o Bricoman.pl

Bricoman.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://bricoman.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie