Kategorie: / Budownictwo

BUILDER Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BUILDER
5 / 5 2022-10-19

Zanim sfinalizuję zamówienie, zawsze odwiedzam portal i czytam opinie innych użytkowników odnośnie sklepu i produktów, które mnie interesują. Działam tak już od kilku tygodni i nigdy nie miałem problemów. Polecam tę platformę każdemu, kto nie chce tracić czasu i energii na późniejsze kłopoty związane z wymianami, reklamacjami lub problemami ze sprzedawcą.

5 / 5 2022-08-27

Nie tylko oceniam firmy tutaj, ale przede wszystkim czytam opinie innych. Dzięki temu serwisowi uniknąłem podpisania umowy z niegodnym zaufania dostawcą kilka razy już. Zamiast tego, znalazłem markę, która ma doskonałą reputację i jestem ich wiernym klientem do dzisiaj. Jestem bardzo zadowolony, że istniejecie.

5 / 5 2022-06-12

Nie tylko zamieszczam tutaj moje opinie na temat różnych firm. Zdecydowanie częściej czytam recenzje innych użytkowników. Dzięki temu już sześć razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z podejrzanym przedsiębiorcą. Zamiast tego odkryłem markę, która cieszy się doskonałą reputacją i do dnia dzisiejszego jestem lojalnym jej klientem. Jestem bardzo zadowolony, że Was tutaj mam.

5 / 5 2022-05-22

Przedtem przeglądałem opinie klientów na temat różnych marek i ich portfolio tylko na stronie Google i w mediach społecznościowych. Teraz zdecydowanie zaglądam również tutaj. Czasami komentarze są mniej profesjonalne i bardziej emocjonalne, więc nie dają zbyt dużo informacji na temat samego artykułu. Jednak mam pewność, że administratorzy strony nie zmieniają treści tych wypowiedzi.

5 / 5 2021-02-23

Polecam 10/10

Rzetelne opinie o BUILDER

BUILDER

Siedziba
Wrocław

WWW
http://www.builderwroclaw.pl/

Email
[email protected]

Telefon
71 357 30 08

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie