Kategorie: / Odzież i Obuwie

BY MOTYL Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BY MOTYL
5 / 5 2023-03-17

Jestem zadowolony, że mogę pomagać innym użytkownikom w znalezieniu właściwego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi oraz w identyfikacji rzetelnego przedsiębiorcy. W mojej ocenie, wielkim atutem tego serwisu jest brak moderacji opinii. Opinia jest publikowana na portalu w krótkim czasie i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2023-02-23

Jak wiadomo, marki zwykle obiecują wiele, podobnie jak nasz rząd. Niestety, rzeczywistość potrafi być inna i nie zawsze tak kolorowa, jak pokazywana w reklamach. Dlatego cieszy fakt, że istnieją portale internetowe, na których konsumenci mogą dzielić się swoimi doświadczeniami. Działają one jako narzędzie, które pomaga wypromować nowoczesne, troszczące się o klientów marki, ale też odsłania niesolidnych sprzedawców i pozwala im tracić pozycję oraz klientów. Taka sytuacja powinna być normą.

5 / 5 2022-11-15

Nie tylko udostępniam swoje opinie na temat produktów, usług i firm tutaj. Znacznie częściej również korzystam z waszej wiedzy. Dzięki waszym komentarzom uniknąłem już trzy razy podpisania umowy z nieuczciwym dostawcą. Zamiast tego odkryłem naprawdę zaangażowaną markę, do której jestem wiernym klientem. Dziękuję, że jesteście tutaj.

5 / 5 2021-04-29

Rozumiemy, że marki, podobnie jak rząd, często składają wiele obietnic. Niestety, w rzeczywistości bywa z tym różnie, a nie zawsze jest tak kolorowo, jak w reklamach. Dlatego jest dobrze, że istnieją w sieci miejsca, gdzie można zaufanym biznesom promować się i otrzymywać opinie od odbiorców, podczas gdy niesolidne przedsiębiorstwa tracą swoją reputację w oczach klientów. Dzięki temu mamy większą kontrolę nad jakością produktów i usług.

5 / 5 2021-01-30

Nie zawiedziesz się tu na zakupach

Rzetelne opinie o BY MOTYL

BY MOTYL

Siedziba
Wrocław

WWW
https://bymotyl.com/

Email
[email protected]

Telefon
+48 537 400 233

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie